New Posts New Posts RSS Feed - jeulz - One Pound at a Time
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jeulz - One Pound at a Time

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 13:46
Originally posted by katniss katniss wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

sad vidite kako je nama svaki dan LOL LOL

slavonko nije nama ni u podravini puno drukce LOL najjaci su mi oni ruckovi od 10 milijona slijedova, pa juha, pa kuhano meso, pa peceno, pa odojak, pa još te nutka na kraju kolacima , grozno.. cim neko u kucu udje vec moja baka i mama s vrata nude jelo LOL znaš ono samo je chuck norris uvjerio babu da nije gladan LOL 

totalno te kužim LOL LOL u 2 dana kako sam kod kuce... pravila sam 2 kolaca LOL pa ti ajd nemoj probati LOL Cry ovak kad sam sama, u svom stanu niti ne kupujem ono što ne smijem jesti... al kod kuce Confused Dead
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 22:37
Pocelo je...

Kulenova seka je odlicna Big smile

A baka ko baka, gdje god se sjeo nadohvat ruke ti je nešto za grickat ili jest, jedva cekam gym u ponedjeljak pa da se tješim kako i miške rastu uz trbuh!
Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2012 at 19:01
Jeulz, šta ima u Slavoniji? Hrane li te?
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2012 at 22:18
valjda ga tolko pretrpavaju da ne može više dosegnut do tipkovnice LOL
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2012 at 02:03
Hahah pa kako se vi brinete za mene!Embarrassed Hrane me strašno!Dead Vec je par kila gore pa pokušavam usporiti ali svi znamo koliko je teško to Big smile Sva sreca pa imam do gyma i nazad po 4-5 km biciklom i tamo opak trening (PHAT) pa to vec ide nekako. Vracam težine nazad lagano i ocekujem kakav PR do kraja osmog mjeseca Smile


Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 20:54
Sva sreca pa nemam rodbinu u Slavoniji... inace ne bi bilo dobro. Teško bih uspjela odoliti svim tim kalorijskim bombama.
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2012 at 00:37
Ma strašno je kontroliram se jedva ali nije to onako kako bi htio... al dobro trebalo mi je nakon 6 mjeseci muke malo se opustiti ovdje a pritom i dizat masu :)

Kako ti Nuria? Napreduješ?



Edited by jeulz - 01 Kolovoz 2012 at 02:07
Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2012 at 18:30
Ide nekako :) Zadnjih sam nekoliko dana samo šetala zbog "onih dana" u mjesecu. Nemaš pojma koliko si sretan što si muško, mene to ubije.    

Prehranu više-manje držim pod kontrolom. Zalomi se tu i tamo neka kava, piva, kolac, sladoled, ali držim pod kontrolom.
Sljedeceg dana prolijem više znoja pa se iskupim za grijehe

Ma joj, iskreno, ima dana kad sam kao lavica i puna sam energije i radila bih sto stvari odjednom, a ima i dana kad sam sva nikakva i ništa mi se ne da. Zasad prevladavaju ovi prvi dani i nadam se da ce tako i ostati :)
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2012 at 20:02
LOL

Samo pazi da ne pretjeruješ s prehranom, meni se to više manje otelo kontroli, rezultati su bili tu ali bio sam kao zombi zadnjih par tjedana Dead

Treniraš u gymu? Imaš svoj thread da vidim kak to ide?
Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2012 at 20:13
Ma prehranu nekako držim pod kontrolom. Ucim kuhati i tako pa mi je sad sve to super i svakakve varijante isprobavam.

Moram još malo pojacati treninge pa ce to ici i brže.

Ne trenkam u teretani. Radim svašta nešto doma + trcanje (kad mi se da ), hodanje (obožavam duuugo hodati, samo nisam još našla neku žrtvu koja bi hodala sa mnom 15 km ), bicikl i tako.

Mislim da cu natrag u teretanu od jeseni, samo da to nekako uskladim sa školom.
I nemam svoju temu, sramežljiva sam ja haha.

Edited by Nuria - 01 Kolovoz 2012 at 20:13
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 00:47
Ahaaaa cardio bunny LOL

Uhvati onda ritam doma al što prije u teretanu, još jednu frendicu pod ruku za razonodu (i našu i tvoju LOL) i to je to!

15 kilometara ti si luda Dead LOL
Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 03:43
Ma ne da ti se to njima. Vec sam furala jednu frendicu u gym sa sobom pa mi je samo smetala. Najbolje mi je kad dodjem sama, slušam glazbu i kupam se u vlastitom znoju.

I 15 km uopce nije tako puno.

Edited by Nuria - 02 Kolovoz 2012 at 03:43
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 15:40
Ljenivice... Ja više volim konkurenciju i razgovor od glazbe u gymu!

15 KM je za pocetak vremenski puno LOL a onda i sve drugo Dead

39+ C trenutno a frend i ja idemo u gym bez klime. Haos
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 18:53
i ja odradila doma na plus 26 unutra trening.. predivno, znoja na sve strane LOL al neka, nek se cijedi, ima se kaj LOLLOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2012 at 23:59
evo me u zg!

sve je prošlo kao ocekivano, utovio sam se, dobio nekakvih 6kg što je puno previše za 1 mjesec, sliku necu nit postat sramota me Dead

ali bitno je da IMAM vremena (do iduceg ljeta i skidanja majca), vjerojatno cu još mjesec i pol dana masica i onda defka do božica pa cemo vidit. znaci bit ce mase 2,5 mjeseca i defke skoro 2 i pol.

snagu sam vratio cak i dignuo na nekim stvarima (potegnuo sam dumbbell bench 36kg par puta, i wide grip lat mašinu 70kg 9 puta Clap )

a još nisam ni uzeo kreatin. takodjer sad cemo i whey pa ce to bolje ici!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2012 at 11:45
a jadnicak LOL jel te baba utovila LOL ma neka spast ce to sve dolje, bitno da imaš plan u glavi i volje da to promijeniš Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.