New Posts New Posts RSS Feed - jeulz - One Pound at a Time
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jeulz - One Pound at a Time

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 13:28
Pa... cuj, vidiš i sam slike :D

Sad vec izgledam solidno (s usporedbi na šta sam licio prije 2 god) ali idem do nekih 10-12% BF tako da imam solidan pogled na svoj 'rad' i onda oko 8-9. mj krecem na masu (ali lean sa nekakvih 500 kcal suficita dnevno) do nekih 15% BF - pa opet nazad do 10-12% i tako u krug dok se ne izgradi nešto, jer trenutno mi je masa dosta mala iskreno. (mišicna)

:)


Edited by jeulz - 06 Lipanj 2012 at 14:03
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 23:16
Thumbs Upsad "samo" da popuniš se sa mišicima.Jesi još na onoj intermittent fasting dijeti?
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 09:44
@Igor - sori kaj tek sad odgovaram nisam vidio. Jep to je i plan, doci do 10% bf i onda na masu ali sporo i progresivno tako da mi treba koji mjesec da stignem do 15% pa nazad :) Ljudi su malo šokirani sad kad me vide koliko sam smršavio i jasno je da mi fali koja kila mase ali tako je kako je, takav je proces. Nešto sam na pola s IF, fastam 16h dnevno i to bi bilo to, ne treniram fastan npr.

A što se tice vagice, pokazuje 87kg što je samo -0.1 kg. ALI, pošto sam radio tzv. refeed, ovo je u redu i ocekivano, iduci tjedan bi situacija trebala biti bolja. :)
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 22:28
To je odlicno,i sam sebi izgledam nekako manji pa mi cudno.Pokušao sam prije 3 mjeseca sa lean gains dijetom na potpuno pogrešan nacin i još taj dan odradio trening;4 dana sam se lijecio od unutarnje temperature.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:26
Opla, ovdje ima malo više za proucit Big smile pa ostavljam to kad nadjem vremena da sad ne tipkam na brzinu napamet Wink 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 13:08
DeadBig smile

Meni ta dijeta pruža zadovoljstvo iz dva razloga:

1. u tih 8 sati feedinga stvarno mogu jesti kao da i nisam na 'dijeti'... znaci ako mi je trening taj dan to je 2200 kcal, rasporedim na 3-4 obroka i to su stvarno solidni obroci :)

2. U tih 16 sati taman prije spavanja par sati me pocne i trbuh bolit od gladi i to je onda to, sam sebe moram pobjediti. A ako sam stvarno gladan onda znam da sam danas odradio dobar posao i sa unosom kcal i sa treningom i onda je na neki nacin i zadovoljavajuce. Evo i slika:

 

  

 

  

  

 



Edited by jeulz - 14 Lipanj 2012 at 13:12
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 13:32
Zadnji tjedan ljudi moji,

tempo se ubrzava... taman imam hideout festival u vrijeme finala, još jedan motiv, kile idu dolje, i dalje žalim što nisam krenuo s defkom mjesec dana ranije, ali što se može, ovo ljeto bi trebao biti gotov :)
Vani je pakao, teže je trenirati... a kamoli sada i dodatni cardio.

Sretno svima!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 06:05
Jeulz, svaka cast na izgubljenim kg ali mislim da je vrijeme za jednu dobru masicu Wink Trbušni su krenuli prema van Star

Ne znam koliko još misliš gubit ali nije ti potrebno, ovo je jedna lijepa podlogica vec. Kako mjeriš BF?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 21:27
Hvala gym!

Ali, tu je jedna malo kompliciranije prica i moje prokletstvo.

Znaci situacija je da sam još od petog osnovne, puberteta, poceo slagati kile, niti se ne sjecam više kako je biti mršav i ne zadihan na ljetne dane... ovo je totalno novo za mene i sam se ne mogu naviknuti na svoje novo tijelo, drasticna je promjena iako mršavio sam normalnom brzinom i dijetom, ništa pretjerano iako mroam priznati ovo je vec skoro šest mjeseci definicije i to za tijelo nije dobro, pocinjem osjecati da mi snaga lagano pada, kao i volja, a ljeto ne pridonosi tome, sva sreca da sam vecinu na faksu sredio a ne radim nigdje pa mi ništa posebno ne otežava ovo. Baš sam bio u šopingu danas i kupio sam dvije M majce Confused Dead. Nisam mogao vjerovati da nosim M ili L... do 'nedavno' sam XXL kupovao redovito...

Mjerim BF kaliperom i na nekih 13% sam sada ja mislim. Što znamo svi ovdje da nije nisko i da je nekih 10% idealno (za svrhe amaterskog bodybuildinga i izgledanja 'ripped' :D)... ali vidi se da nemam neku pretjeranu veliku masu, odkud bi ju i dobio, radio sam masu samo 3 mjeseca a i morao sam dio te mase i izgubiti na ovako dugackom periodu defke...Kada pridodamo tome moju iznad prosjecnu visinu... loša kombinacija. Da sam 10 cm niži druga prica bi bila :(

Mislim ici do 10-11% jer sam trenutno jako blizu one kategorije kada si dovoljno mršav da ti se vide absi, i separacija izmedju mišica što na kraju daje opticku varku da zapravo 'nabildanije' izgledaš.

Takodjer me muci ova lipomastija ili nedaj bože gyno... užasno izgleda i najgore je što nemožeš ništa oko toga poduzeti Ouch

Ovaj petak idem na zrce na Hideout Festival, a to znaci alkohol, hrana i to, tako da ce me usporit to malo, pa onda iza imam još Exit festival i onda kod bake a svi znamo kako su bake dobre kad dodje pitanje kuhinje :) pogotovo Slavonke :D, To je sve u 7. mjesecu tako da ocekujem tu nekakav zaostatak i onda u osmom mjesecu zadnje dotjerivanje do tih 10-11% i krecem na lean masu. Ne prevelik suficit tako da imam kontrolu i nikad ne predjem nekakvih 15% BF...

Trenutno 85 kg :)

Mislim da bi na 82kg trebalo biti to...

Sretno svima! :)






Edited by jeulz - 27 Lipanj 2012 at 21:29
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 00:37
 Znam kako je.Neka Sila bude sa tobom :D  

Edited by Igor - 28 Lipanj 2012 at 00:37
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 01:25
To se cijeni, hvala :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 00:21

Ooo tako razumijem to tvoje prokletstvo, i sama se borim sa istim Smile I moram ti reci, svaka cast za ovo što si postigao, treba volje za izgurati tako dug period Clap A sa XXL na M....bravo Star

Vidim da se "zamaraš" sa postocima BF-a Smile Po meni nije loše znati za odredjene izracune ali teško je tu biti tocan, sve ovisi. Uostalom, cemu to? Hoce li ljudi koji te vide na ulici reci - " uuuu vidi ovog, ima 10% BF-a!" ili ce rec "damn, kako ovaj decko dobro izgleda!" Big smile Kužiš? Mirror is your friend Wink

Napravi sad kako si zamislio, iskoristi ove vrucine za to, to i ja radim :) pa si onda tamo pred kraj ljeta napravi jedan dobar plan i kreni sa laganim suficitom. Sigurna sam da ce to sljedeceg ljeta to biti prava stvar Wink

Reci mi, nisi vadio hormone da vidiš da li je rijec o gyno?




Edited by Gym_girl - 04 Srpanj 2012 at 00:22
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 02:41
Kak meni promaknu ovi postovi nije mi jasno... Confused

Pa koliko sam se nagledao i nacuo kakve ljudi sve gluposti pricaju kada je tjelovježba, teretana, mršavljenje, debljanje i sl. u pitanju reko sam si da moram preci na više znanstveni pristup svemu tome pa zato su mi ti famozni postotci u glavi stalno... Big smile

Ma jasna stvar za ovo što ce rec ljudi ali jednostavno moram ovo ljeto dovršiti tu defku kako spada i krenut s laganim suficitom sredinom osmog pocetkom devetog mjeseca i probat izgledat dobro kroz cijelu godinu. A ako cu stalno defku do pola pa masu nabacivat i onda imat ovako duge periode defke, nikad ništa od toga...

Nisam vadio al mislim da nije gyno, ako je onda je neki blaži oblik... samo neka glupa lipomastija i loši geni DeadCry


Edited by jeulz - 04 Srpanj 2012 at 02:42
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:52
Hej!

Došli smo i do kraja, vidim slike se vec postaju pa mogao bih i ja Smile

Odmah na pocetku bih htio cestitati svima na pokazanoj volji i ustrajnosti jer mnogi me podsjecaju i na mene prije cirka 2 godine i veseli me vidjeti kako svi napredujemo Wink

Prošlo ljeto mi je bilo puno puno ljepše jer ce te i sami vidjeti kako je lakše stalno se bolje osjecati u svome tijelu, ovo ljeto je još bolje iako svi znamo da smo sposobniji za biti snažniji i ljepši Clap

Necu previše duljiti, evo i mene Wink

Vaga: 91.5 kg-> 85.0kg = -6.5kg 






Embarrassed


Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:55
predobro svaka cast
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:20
Jeulz odlicno izgledas, svaka cast!!!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.