New Posts New Posts RSS Feed - jeulz - One Pound at a Time
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jeulz - One Pound at a Time

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: jeulz - One Pound at a Time
    Posted: 25 Travanj 2012 at 23:18
Hej,
necu pretjerano duljiti, bar se nadam. Tongue

Ime mi je Ivan i dolazim iz Zagreba (koji klišej e).19 mi je. Nikad se nisam volio baviti tjelovježbom a pogotovo trcanjem, sportovima se jesam bavio ali nikad pretjerano ozbiljno. Uteg prakticki nisam digao do veljace prošle godine. Zapustio sam se i nabio dobrih 112 kila. Frend i ja smo se dogovarali mjesecima kako bi mogli krenut malo u teretanu, probat to, iako skroz suprotne gradje, on mršav ja debel, sve smo bliži jedno drugome po gradji ovih dana. Big smile

I tako 01.02.2011 pojavili smo se k'o dva mulca u teretani ne znajuci šta uopce raditi, teta u gymu nas je poslala na kružni trening i tako smo poceli, i dan danas aktivno treniramo.

Fun fact: kada sam krenuo trenirati, nisam mogao odraditi niti jedan pravilan sklek a o zgibovima da ne pricam.

U treniranje mogu komotno reci da se vrlo dobro razumijem, zasigurno nisam iskusan kao treneri ovdje ali složiti si trening znam, kao i koristiti i prilagodjavati osnovne programe (SS,pushpull,upper lower i sl.)

Nutricionist nisam i nemam novaca da si slažem idealan jelovnik ali snadjem se s onime iz frižidera, a tu su i famozne zobene, mlijeko i jaja, osnovni pribor Big smile

Ne volim nikakve low carb, low fat i sl. dijete, znam popit za vikend, znam pojest koji bombon i tako. Kolko tolko opušteno idemo. Zasad funkcionira.

Trenutno sam na defki i cilj mi je doci na nekakvih 14%bf do kraja ovog izazova, slabije tocke su mi cardio (vozim bicikl nakon treninga laganim tempom tek toliko), a jace opcenito treninzi s utezima.

Koristim whey, i kreatin još nekih 15-30 dana moram još odluciti.

Trener kao pomoc u teretani mi ne treba ali ako me neki trener želi savjetovati ovako online oko treninga i prehrane, i biti tu da ga ja katkada upitam nešto, ja sam za!

Visina: 194 cm
BF: oko 17-18%
Pocetna težina: 112kg.
Trenutna težina: 92.4kg
Cilj: Koliko ide.

Mjere i slike to be continued... Clap

Vaga, piše 92.4 bemti blic

naprijed

iza

strana





Edited by jeulz - 02 Svibanj 2012 at 01:43
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:01
jeulz, s obzirom da si se i u svom prvom postu izjasnio da ti trener baš i ne treba, a i sve mi se cini da ceš vecinu toga odradit sam, zašto ne dat priliku nekome kome treba vodstvo? Bez uvrede ali iz tvog pisanja mi izgleda da ceš malo više nametat nekome svoj pristup, a onda to nije to :) Nemaš nikakvog trenera sa strane, u teretani? Wink

Mislim da bi tebi onda bilo pametnije radit za sebe, kao što smo rekli za one koji ne upadnu. S tim da onda nema nagrade jel...hehe.....Tongue Ali ako ceš slušat i uvažavat savjete trenera koji te i ako te izabere, onda ok Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:08
Dobro si me procjenila, ne želim zvucati nimalo arogantno ako se to moglo zakljuciti iz teksta, naprotiv! Smile

Prijavio sam se iz razloga da me još više motivira jer na defki sam vec 2 i pol mjeseca, teško je... Tu su i nagrade a i iskreno bih ispred svega stavio slucaj da uspijem ovo i onda motiviram barem jednu osobu da napravi isto.

Rado cu prepustiti trenera nekome drugome kome treba ukoliko imamo manjak trenera!
Ako pak mene netko izabere, suradjivat cu nema problema. Tongue


Edited by jeulz - 26 Travanj 2012 at 00:14
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:14
Smile

Ma sa toliko znanja vjerujem da biš mogao i sam, a ovako bi stalno dolazilo do sukoba ako trener zamisli nešto drukcije od tvog :) A ovdje ima onih koji su u svojim pocecima i ipak im treba malo jace vodstvo, tebi ce bit puno lakše to izgurat sam. Slažeš se? Opet ti kažem, ako si voljan slušat nekog, nema problema - samo nemoj onda da mi se žali onaj ko te izabere Big smile

Odluci - ili ti ili Sun Chi Big smile Koji sam ja pjesnik  LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:14
Pa, da li sam onda još u natjecanju iako radim sam?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:16
Ne, ti si sa strane, radiš za sebe i bez nagrade Tongue Mada možda i nagovorimo Zokija na neku malu nagradicu hehehe, za trud...al to ti sad ne znam rec Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:20
Ah, razumijem, a poveselio sam se ovome ali ako tako mora biti u redu, prepustit cu mjesto radje nekome tko ga više treba, bit cu tu pratit vas i opet nadam se moci uskociti ako netko od kandidata odustane, ili nešto tako :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:23
Tvoj izbor Smile Ma ti i dalje sve radi kao da se natjeceš...javljaj se u svoju temu, piši o svom režimu,  postavljaj slike i to...samo bez vodstva. A onda cemo mi još vidjet ako cemo moc neku nagradicu složit....ali ništa ne obecavam Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 17:28
Jeulz, dogovor je pao da se može ic na svoju ruku Smile Znaci, na tebe se odnose sva pravila natjecanja...pisanja bloga, objavljivanja slika i to...samo bez trenera...ekipa sa trenerom je u prednosti ali dati cemo svima šansu ako misle da mogu sami Wink Tako da ostani s nama i budi motivacija....može?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 03:09
može, u utorak navecer ili srijedu stavljam slike jer nemogu do fotica trenutno a bezveze mi je s iphonom 3g slikat, osim ako nemate ništa protiv i želite slike odmah :)
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 01:23
slike su gore :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 01:28
Jel ti to imaš dugu kosu? 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 01:33
A noge? Hocemo vidit batake
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 01:38
aha duga kosa >.> ceka na šišanje vec mjesecima samo da nadjem šta bi mi kratko stajalo Dead

htio sam staviti i noge ali sam lošu sliku uhvatio, bolje su inace majkemi LOL


Edited by jeulz - 02 Svibanj 2012 at 01:39
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 01:49
uopce nije lose, naprotiv
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 19:08
Osvrt na prvi tjedan:

Prevelikih promjena nije bilo, poceo sam brojati kalorije, važem hranu, pokušavam što preciznije izmjeriti sve što jedem.

Vecinom jedem zobene i mlijeko (ne znam zašto ali OBOŽAVAM to), treninzi su istog intenziteta.

Zbilja, nema se puno za reci, nije bilo previše cheatanja dijete niti workouta. Samo tako do kraja :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.