New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <12345 26>
Author
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:53
LOL u tableti LOL

Probaj koji ti najbolje paše (cula sam da je dukat grooozan), a onda ga zamaskiraj s malo krastavaca, paradajza, zelene salate i voila!

P.S. meni ne valja ni z'bregov ni konzumov... citala sam da u plodinama ima neki dobar (koji puni ista sirana kao i "rijecki" posni, onaj tko je probao ce ti znati bolje reci) ali mi je daleko pa nisam probala 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 19:20
e to to... u tableti bi bio odlican... "jela" bi ga svaki dan i 100x ako treba LOL
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 21:49
  Rijecki posni ima miris kao noge koje nisu oprane nekoliko dana,al' stisneš zube i maštaš o palmama i ukusnim sladoledima sa kokosom koje donose zgodne mulatkinjeLOL...ipak nekada ga zamjenim sa dukatovim koji meni ima bolji okus

Edited by Igor - 10 Svibanj 2012 at 21:50
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 21:52
meni se posni vec dosta gadi,pa zato pijen kazein
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 21:57

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

meni se posni vec dosta gadi,pa zato pijen kazein

Vidiš i to je dobra opcija,nisam se sjetio.

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 00:02
Igore LOL

ne bi znala to o nogama i palmama, nisam ga probala...samo znam šta sam cula Big smile ja se držim Interšparovog do daljnjeg Cool
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 08:56
Težina: 100,9kg -2,1kg
Struk: 102,4cm -2,6cm
Bokovi:106,5cm -1,5cm
Nadlaktica:  37 (lijeva) -1cm, 38 (desna) -1cm
Butine: 66cm (lijeva) -1cm, 66,5 (desna) -1,5cm
Listovi: 42,3 (lijevi) - 1,3cm , 42,4 (desni) - 0,6cm

  





Edited by Slavonka23 - 16 Svibanj 2012 at 09:17
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 09:20
bravooo!  Clap Thumbs Up
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 09:39
Bravo, bravissimo!!! ClapClapClap
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 09:55
Hvala vam Hug
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 13:52
ClapClap Slavonka Thumbs Up
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 13:56
pridružujem se cestitkama Clap
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 14:16
Svaka cast, rezultati su ti odlicni! Star
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 15:17
Weee super curo! Thumbs Up

Ne znam za vas, ali ja na slikama vidim razliku Wink Odlicno, jedva cekam vidjeti finalne slike, vec vidim da ce to bit veliki uspjeh! Svaka cast na trudu i disciplini, samo tako nastavi Clap Zmaj radi dobar posao Star

btw. Igore, ne vrijedjaj mi moj omiljeni sir, molim Angry Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 16:12
hvalaaa Hug

Jako sam sretna... jer sam u biti izgubila 10kg sve skupa... a prošle godine u ovo doba sam imala 16kg više nego sada... šesnaest!!! Shocked Ne želim si više nikada dopustiti takvo stanje...
Velika je pomoc imati nekoga tko ce ti u svakom trenutku odgovoriti na pitanje... reci što valja, a što ne valja... i vjerujem da ce od ovoga na kraju ipak ispasti nešto jako pozitivno Thumbs Up
Konacno sam shvatila da mi grickalice ne trebaju..da se može živjeti i bez krekera, keksa, cokolade... cak sam s vremenom i kruh jako smanjila (iako sam i do sada jela onaj "mokri" kruh, kako ga ja zovem...ili kako moja cimerica kaže - plijesnivi LOL ), jer mi ga organizam jednostavno ne traži... i primjetila sam da što manje uh jedem, manje mi ga org. traži... zobenih se ne odricem za dorucak..jer su mi postale prefine... sjecaš se Gymka koliko sam ih mrzila na pocetku, kad si mi rekla da njih jedem? LOLLOL
S frendicom idem u šetnju svaku vecer, obišle smo dijelove grada za koje nisam ni znala da postoje LOL mislim da smo do sada zavirile u svaku ulicu...i znamo svaku rupu u gradu LOL

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 16:28
Clap

Odlicno, odlicno, vidiš kako se može! Samo treba dat sebi priliku! Ma od svega se možemo odviknut, baš od svega...sve su to samo navike kojima samo treba dat malo vremena i skršene su bez problema. I ono što je na pocetku gadno postane naj na kraju, koji happy end LOL Ali to je to, to je ta volja, želja, disciplina...nema "ne mogu" i "necu" nego kreni i ne razmišljaj previše Smile

Baš i sa hakunom cesto pricam o tome, negdje na pocetku kardia nakon treninga kada dodje do zraka malo Big smile o toj disciplini, nošenju hrane okolo sa sobom, pripremanju obroka unaprijed....kao i kod tebe, tako me taj stav prema svemu ovome i kod nje oduševljava Hug Divno je radit s nekim takvim.... jer najlakše je ic linijom manjeg otpora i rec "meni je teško", cim nešto malo zapne. Ali ništa od toga Wink Zato super, baš se ponosim tobom...ma svima vama Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.