New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  123 26>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slavonka - i ja cu biti mršava :p
    Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:46
Originally posted by igor-gts igor-gts wrote:

Ma ono salate i to volim, al kuhano povrce jezim se od njega :D 

to je to... same here LOL 

salate cu tonu pojesti ako treba...a stavi mi kuhanu cvjetacu... DeadDeadDeadDeadDead


Edited by Slavonka23 - 20 Veljaca 2013 at 23:47
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
igor-gts View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igor-gts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:10
Ma ono salate i to volim, al kuhano povrce jezim se od njega :D 
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:08
ic a dil
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:52
Originally posted by adatar adatar wrote:

povrce volim od malena,nemam problema s njim,problem su mi zobene i posni hehe

ja cu papat duplu porciju zobenih i posnog...jednu za sebe, drugu za tebe... LOL a ti ceš duplu povrca...dogovoreno? LOL Handshake
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:47
povrce volim od malena,nemam problema s njim,problem su mi zobene i posni hehe
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:40
Hvala Thumbs Up

Drago mi je ako sam ti ja dala još više motivacije. Samo hrabro naprijed.. jer ništa nije nemoguce.

Što se tice povrca...suosjecam - not a big fan Wacko a zobene i posni sam i ja zavoljela i sad mi je to prefino.. sa povrcem se još uvijek borim! Pinch
Kad ga stavim na tanjur  gleda ono mene,gledam ja njega... LOL Ermm
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
igor-gts View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igor-gts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:19
evo da se i ja prvi put oglasim na ovom forumu, vec neko vrijeme pratim sto se tu piskara.
Prije svega zelim ti iskazat veliko postovanje na ustrajanosti i trudu :)
Jer znam tocno kako ti je, kako i sama kazes od uvijek si bucka bila tako i ja hehe :D
Pa da malo o sebi kazem,
Za ovu novu godinu gledam slike sa doceka i ono nevjerujem koliki sam hehe
i tu sam reko dosta. Citao par dana po razno raznim forumima, upozno se sa kalorijama (najbolje do sad sto sam naucio)
Izbacio iz svakodenvnog unosa sve sto nije prikladno grickalice, slatko, sokovi, bijeli kruh i tak to, ubacio voce, povrce(nikad nisam volio :(  sad mi je super.) zobene pahuljice zavolio, a posni sir volim :D
i u mjesec i pol i malo jace 10 kila nema, idem u teretanu imam neki program definicije, kvalitetno se umorim i jos nakon toga traka, da se dokrajcim hehe
Jer sam napokon skupio dovljno motiva da se ne vratim na ono sto sam bio, vec se sada vidi razlika na meni i nadam se do ljeta doc na nekih 90 kila to mi je cilj za sad.
Tak da slavonka dala si mi jos vise motivacije! Sretno tebi u daljnoj namjeri da se dovedes u top formu, a meni :D 


Edited by igor-gts - 16 Veljaca 2013 at 14:23
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 07:51
joj...hvala vam

i samo da kazem, za one koji su u istim problemima kao i ja.. kad dodje do zastoja - NE ODUSTAJTE!!!!! (i nemojte danima zivcirati forum oko toga ) Krenut ce opet... mjesec dana sam zapela na 74 i ni da se mrdne i onda odjednom,u par dana odu 2kg
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 00:27
Bravo Slavonka, postala si motivacija mnogima! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 23:01
Svaka cast na ogromnom napretku, samo tako nastavi! Najvažnija je motivacija i volja i uživanje u tome što radiš :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:42
Ma sve se može kad se hoce.
Bitno je volje imat, dalje ide. :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:34
Prvo sam doma..pa u teretani.. pa opet doma.. pa teretana :D ovisno o tome kako su mi financije dopustale :)) ali dobar posao se moze i kod kuce odraditi..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:28
Pocet cu doma, pa bicikl, trcanje... No ako skupim novce voljela bi probat u teretanu, al ne vjerujem da cu to uspjet do 3. mjeseca.
Kako si ti vježbala?
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:23
Ma sad kad ovo krene, uz tvoju odlucnost i sav trud koji ulozis nema sanse da rezultati izostanu :))
Jel imas u planu ici u teretanu ili ces doma?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:19
Joj znaš da jedva cekam to natjecanje, sigurna sam da cu dat 100% od sebe...
Trebalo mi je samo promjenit ono 'pocinjem sutra' u 'pocinjem sad', mislim da je to vec dobar dio posla.
Malo po malo, valjda ce i rezultati doc na svoje. Stvarno želim do ljeta doc bar do toga da me više nije sram obuc badic u strahu da ce naic netko poznati i vidit me tolku. Želim bit ponosna na sebe i svoje djelo, fali mi samopouzdanja od kad sam takva i svaka kilica je još jedna stepenica prema samopouzdanju. :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:12
Da, nikada nisam bila mrsavica.. a s godinama je stanje bilo sve gore.. kako to i inace bude.. isprobala sam sve moguce dijete,koje i jesu dale rezultate, ali na JAKO kratak rok.. i ne znam sto mi se dogodilo prosle god. u ovo vrijeme da sam sama sebi rekla DOSTA.. i evo me sada tu gdje jesam.
Ja sam sigurna da ces uspjeti.. pogotovo kad te ponese euforija oko natjecanja.. pa i kad vidis na stolu nesto sto jako jako volis sjetis se i svog trenera koji se trudi nesto te nauciti i pomoci ti, pa svih onih koji citaju temu i ocekuju rezultate, pa i sebe i svog zadovoljstva.. i nema te sile koja bi te nagovorila da to pojedes... :)))
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.