New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Marija- prijava za natjecanje
    Posted: 25 Travanj 2012 at 02:13

 

Kao prvo da se zahvalim Gym girl što me prihvatila da mogu predat prijavuHug
 
Zovem se Marija
 
Što se mene tice ja cu se potruditi biti što bolja i dat sve od sebe jer ako ce se netko drugi vec potrudit da meni pomogne pa u najmanju ruku ono što ja mogu ucinit je dat sve od sebe slušat što mi se kaže i pokušat izvuc maksimum iz ovoga svega ovo nam je svima odlicna prilika da zaista uradimo nešto dobro i vrijedno svake uložene minute.

Imam 26god dolazim iz BiH tako da sumljam da ce to kome odgovarat od trenera zbog daljine ali ja se nadam da cemo se uspijet sporazumit i ovako i napravit nešto, trenutno sam na kineziološkom fax-u premda na samom pocetku (malo sam zakasnila, ali nikad nije kasno kad covjek hoce nešto i spreman je borit se za to).

Nebavim se nekim posebnim sportom niti sam ikad, ali nisam bila totalno neaktivna uvijek je tu bio neki vid rekracije samo nikad ništa ozbiljno.

Što se tice vježbanja idem u teretanu vozim biciklo ponekad trcim, kuci normala neka istezanja i neke vježbice sve ovisi kakav je bio tjedan po potrebi Što se tice izvodjenja pojedinih vježbi nisam baš sigurna da li radim posve ispravno, ali nastojim ih dobro proucit pa probam, a ravnam se nekako po tome kad me sutra boli baš taj dio znaci da osjetim upalu tu gdje sam radila. Kuci od opreme jedino imam kucno biciklo.

Što se tice prehrane to sam promjenila ima više od godine dana i nastojala se pridržavat u pocetku je bilo kikseva, ali sve bolje i bolje ide ucim i pitam što neznam,a ovdje sam naišla na super ljude koji su mi dali mnogo savjeta prvenstveno Gym girl i Phoenix kojima sam puno zahvalna. Mislim da imam osnovno neke znanje o prehrani nece mi npr trebat objašnjavat šta su UH šta P itd samo možda neke kombinacije  me nekad zeznu neprocijenim baš dobro.

Kad sam pocela prelazit na zdravu prehranu  i proucavala to  prije nekih god i malo više smršala sam 8 kg za nekih 3 mjeseca, ali sam se striktno držala svega neznam je li bilo jednom u mjesecu kiks i to najviše sa vocem jer mi je to slaba tocka posebno kad krene ljeto. Da naglasim da sam bila teža nego sad i za vrijeme toga nisam išla u teretanu nego samo trcala  vozila biciklo i radila kuci razne vježbe, medjutim nije mi se to pokazalo dobro jer nisam ni imala neki mišica, a najbolje rezultate sam imala kad sam uz trcanje ubacila sprinteve nekako mi je to ubrzalo proces bar se meni tako cinilo.
Sad mi se nekako cini da puno cu teže izgubit kile puno mi treba nece i nece jer nešto krivo radim to je sigurno.
 
Sve što mi trener ili trenerica rekne nastojat cu ispunit što je bolje moguce jer znam da cu sigurno bit na dobitku, a prije svega u dobrim rukama.
 
Što se mojih želja tice ja bih volila radit sa Phoenix-om i molim ga da me uzme u obzir premda nisam iz Zg ili sa Gym girl

A kako bi volila da bude završni rezultat pa sve ovisi ma ja mislim da kad ja vidim sliku na kraju i meni se bude svidjalo to ce bit to, a mjere valjda ce onda lec na svoje.
 
evo sadašnjih mjera. mjereno ujutro nakon dorucka

Visina: 162cm (niska, a ima me)
Težina: izmedju 61-62 kg
Opseg prsa:84cmBig smile
Struk oko pupka mjereno: 74cm
Struk na najširem dijelu(donji stomak): 82cmCry
Kukovi, bokovi kako vec: 92 cm
Butine: 56cm
 
Pa eto to bi bilo to za sad ako je još nešto potrebno dodat cu samo recite
 
A sad ono najgore evo slike
 
 







mislim da cu bit kanditat sa najviše slika ako mi koju neizbaci, ali zato sam stavila više kad je bal nek je maskembal
Gym girl ako nešto nevalja samo reci da sredim ili ako treba promjenit da mjenjam( osim sebe to se podrazumjeva)


Edited by marija-mo - 03 Svibanj 2012 at 17:14
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 10:26
Welcome :)
Sada mi je lakse kada nisu samo moje slike gore. Biti cemo i ti i ja za 2 mjeseca extra fit Wink

U istoj smo situaciji trenutno, negdje nam je pad kilograma stao i pitaj vraga di?! Svaka cast na izgubljenim kg do sada  i SRETNO ^^

Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 10:36
hvala  ma i mene su slike nekako odvlacile,ma i ja sam stavila pa šta bude i šta je tu je pa tu smo da se ovo ispravi  da smo uredu nebi bile ovdje mislim na natjecanju
 i ja tebi cestitam na izgubljenim kg citala sam u tvojoj temi o tebi  i valjda cemo uspjet ja se bar nadam


Edited by marija-mo - 25 Travanj 2012 at 10:37
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 11:35
Ma uopce to sve nije tako strašno... još si se odlucila za novi bolji nacin života...tjelo ce se non stop mjenjati na bolje..to je gušt... sretno!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:27
Ma kako da te ne prihvatim kad si nam tako aktivna i puna volje Wink

Malo sam ti uredila post da bude preglednije, i tekst i slicice - inace je sve super, lijepo si se i opširno predstavila Thumbs Up

Vec sam ti rekla ali ponavljam -   Wink


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 16:27
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 18:46
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma uopce to sve nije tako strašno... još si se odlucila za novi bolji nacin života...tjelo ce se non stop mjenjati na bolje..to je gušt... sretno!
hvala  dalila ma moglo je bit prestrašno kako je krenulo, ali sreca na vrijeme sam se trgnula
 
Gym girl još jednom hvala i ovo sad bolje izgleda preglednije super si ovo uredilaThumbs Up
 
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2012 at 19:59
evo da i ja dam svoje malo izviješce
rijec oduševljena što se tice svega je blaga ja sam više nego oduševljena uživam u svakoj minuti treninga i jedva cekam novi
A što se tice trenera Nikole imam samo rijeci pohvaleClap zaista je super i sve se trudi objasnit što bolje, a hvala bogu mi žene uvijek imamo milion i jedno pitanjeBig smile 
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 17:49
Pozz svima
 evo i mog osvrta na prvi tjedan
 
Kod mene je tjedan poceo katastrofalno, naime prvi dan natjecanja udarilo me auto dok sam se vracala kuci na biciklu po povratku iz teretane srecom nije bilo lomova samo se dobro nagruvala i trebalo je dva tri sata da dodjem sebi, pa sam nakon toga izjavila uh sreca pa me udari nakon treningaLOL.  Tako da ako mi još bude modrica na nogama do sljedeceg slikanja nije od Nikolinog treninga  vec od nesreceLOL, a jesam si ja kontala mogla bi malo dok se vozikam tako skinut u laganiju odjecu nebi li dobila boje da nisam bijela ko sir i dobi ja boju samo mi pogrešna nijansaLOL
 
Što se tice treninga zaista uživam i tek sad vidim koliko dobar trening može biti kad ti ga sastavi netko tko je strucan za to. Pošto ja i trener nismo blizu da odradimo neke treninge skupa pa da on ispravi pogreške ja ga malo pretrpam svojim opsežnim izvješcima, ali i tu idu sve pohvale jer se potrudi sve lijepo procitat i odgovorit na sva pitanja i kaže mi nije problem samo ti pitaj što neznašThumbs Up
Treninzi su posloženi prema mojim mogucnostima i sve se lijepo dogovorimo i hvala mu za dosadašnji rad i trud oko svegaClap
 
Što se tice prehrane nemam problema sa nicim ništa mi nefali jer sam davno prešla na zdravu prehranu tako da o glupostima i nerazimšljam, a Nikola mi je lijepo posložio kolicine tako da je na meni samo da se držim toga cak sam se iznenadila za neke stvari koje sam kontala da nesmijem puno, a sad ih jedem koliko hocu.
 
Da kažem samo da mi ovo sve leti brzo i imam osjecaj da ce mi proc brže nego što bi ja to htjela jer zaista uživam u svemu do sada, i nadam se da cu ostat u komaduLOL do kraja natjecanja.
 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 18:15
Ajoj... sreca pa ti nije nista

Pogresna nijansa
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 18:31
da da nisam si baš bila zamislila plavu, ali šta je tu jeBig smile 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 23:12
Kao što sam rekao u postu kod Igora, svaka pohvala mojim kandidatima, na trudu, disciplini i motivaciji. Nema toliko objašnjavanja kao što je Marija rekla i smatram da je lako raditi s njima pošto ne moram osnove prolaziti , niti mjenjati prehrambene navike pošto ih imaju usvojene, te svojim radom su pokazali da sam dobio najbolje kandidate Tongue
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:45

Ovako evo ga ide drugi tjedan leti doslovice

što se mene tice uhvatili ste me u najgore vrijeme za slikanje ženske stvari pa sam ko žabaBig smile
 
što se tice mjera sve su iste samo u donjem stomaku ima 1cm manje i vaga nešto sitno pokazuje manje, ali ovo je vagano maloprije, a prva ujutro.
 
Na sebi sam primjetila da sam dobila puno na snazi, malo mi fali za zgib skoro se popnem do gore još fali malo da mi citava glava prodje tako da to me veseli, u treninzima i dalje uživam 
Što se tice trenera super je nema se stvarno šta rec, ako mi ovako budu treninzi do kraja nece bit problema sa zgibovima, a nadam se da ce se moj zabetonirani organizam pokrenut više jer se pravo bori da zadrži svoju kilažu.
 
evo slike ali kako sam rekla meni se cine još gore zbog situacije:


       









   


Edited by Gym_girl - 17 Svibanj 2012 at 10:04
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:28
Po meni se vidi mali napredak na trbuhu i guzi Thumbs Up što znaci da je situacija još bolje jer znam kako se ja napuhnem "onih dana", dobijem cijeli pojas za spašavanje na trbuhu Dead

Btw, jao kakva "boja" po nogama LOL (slika bocno)
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:32
Marija i ti si isto primjetila porast snage po sistemu treninga koje nam daje naš trener,ja više ne pomažem bakicama sa teškim vreckama;guram ih u autima do stanaLOL
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:33
ma ja budem katastrofa tih dana  baš kao što kažeš tocno pojas
 
je je boja ovo sad izgleda super mazala sam svaki dan pa vec nestaje dobro
 
a vidi mi ramena u subotu radila u bašti pa me sunce uhvatilo pa me i to peklo
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:39
[QUOTE=Igor]Marija i ti si isto primjetila porast snage po sistemu treninga koje nam daje naš trener,ja više ne pomažem bakicama sa teškim vreckama;guram ih u autima do stanaLOL [/QUOTE
 
Da igore znaš koliko sam ja napredovala tu da je to za nepovjerovat  i to mi je super ma šuti mene zezaju u teretani i vec me svi cudno gledaju šta radimBig smile samo još u onu vrecu nisam pocela udarat ako i to pocmem bit ce belaja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.