New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 najjacih vježbi za ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 najjacih vježbi za ruke

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 20:45
imaš samo leptir spravu od stvari i opreme za vjezbanje ?
Back to Top
obe View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote obe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 14:11
da tek sampoceo pa sam sito uzeo..moze neki savjet?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 10:48
Pa što imaš sve od sprava?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 11:50
oprosti al j*bote sprava za leptir taj, radi bodyweight vjezbe


puno bolje bi prošao da si uzeo sipku za zgibove i   dvije paralelne sipke za propadanja

ili da si uzeo jednu olimpijsku šipku na koje mozes stavit ploce pa radit velike vjezbe s njom + bodyweight jos
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 17:58
štp ce mu šipke, ja sam derao dipseve izmešu 2 stolca, a i za zgibove se može pronac nešto uvijek al ta šipka je dušu dala, stalno visim na njoj i postali su mi najdraža vježba :P
Back to Top
Molyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Molyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 22:02
Leptirom neceš ojacati mišice leptir ti slluzi za spajanje prsa na kraju treninga Ako si pocetnik trebao bi;KAKO SU TI I DRUGI REKLI;RADIT BODYWEIGHT VJEZBE Ja sam bio poceo sa sklekovima raznih varijacija i zgibovima i tako 3 mjeseca a tek onda sam krenuo u teretanu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 22:32
Kako leptirom nećeš ojačati mišiće? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 08:41
a koja je onda u biti svrha izolacijskih vježbi?
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 09:11
Ja volim reći šlag na tortu LOL najjednostavnije :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 12:04
Svrha izolacijskih ti je da ih ubaciš na sam kraj treninga kad si već toliko premoren da ne možeš raditi klasične i nužne liftove za snagu. Isto tako možeš ih ubacit u danima odmora ako osjetiš recimo da si odradio leđa al da baš taj jedan dio leđa nisi osjetio da radi kako spada i da ga nisi pogodio kako treba eeeeee onda odabereš vježbu izolacijsku za taj specifični dio tijela i dovršiš. Isto tako se može koristiti čisto za pump i za rehabilitaciju kada i ako je nužno potrebno
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 12:27
hvala na iscrpnom odgovoru
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 12:47
Kod prsa ti je specifično izolacijska vježba..i vrlo je nužna kao što su dumbell fly npr..

Kod složenih vježbi..pogotovo kod krakatih ruku... Izolirati mišić prsa je teško pogotovo za početnika...dok ne skužiš pravi raspon i pokret... no i tada sutjeluje i triceps i rame koje guraju ...

A puni pokret prsa...možeš iskoristiti za izolacijskom vježbom..i dati kompletnost treningu prsa...zato ne pretjeruj sa kilažama kod složenih vježbi za prsa...ja osobno ne radim sa velikima..jer pazim što manje izložiti stres na rame i triceps...

A izoliranje je jako potrebno kod prsa :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fix View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 22:45
Pozdrav,imam jedno pitanje, namie, zelio bih povecati ruke. Da li bih trebao raditi ruke vise puta nedeljno,ili je jednom dovoljno ?
Back to Top
zajko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zajko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2015 at 13:08
Sta ti mislis? :)
Back to Top
Sai View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2015 at 20:34
Sve je odlicno objasnjeno, ljudi, ne fantazirajte, vjezbajte
Back to Top
ficoni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ficoni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2016 at 00:55
Pozdrav! Dali uz trening trebam uzimati neke preparate?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.