New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 7677787980>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:08
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Ozbiljnost na nivou LOL



Zato se i nisan ovi put tija ukljucit zbog neorganizacije najviše
Sve u svemu sritno svin kandidatima
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:15
Da li kandidat treba prijaviti trenera adminu , ili samo napisat u temi , ili sam se javiti negdje? (radi se o tome da smo se vec sve dog, ali ne znam kome to treba javiti)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:23
Pozdrav,
evo ja imam clanarinu ali ne znam o kojem se boot camp-u radi jer postoje dva.
Poslah mariusu pp prije par dana,ali nisam dobila odgovor, pa ako netko zna....Wink
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:33
jel postoji šansa da se sve teme prijavljenih kadidata prebace u novi topic? fit 2013? ovak je skroz neorganizirano,teško za snac se, malo malo neka stara tema od lani, pa prijava trenera, pa clanarine... djeluje konfuzno jako, ako modovi mogu to napravit, nama kandidatima vjerum bi bilo lakše pratit jedne druge? Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:37
Složit cu se s Katniss, valjda ce netko i to složit...
...prije nego natjecanje bude gotovo.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:39
Meni lagano sve ovo pocinje ici na zivce.. koji je priblem okrenuti 3 broja telefona i procitati svakom 2,3,4 imena.. strasno!!!!

prije tjedan dana mi je istekla clanarina i nisam ju obnavljala zbog ovog.. racunajuci da krece u petak...pa nista.. sad ponedjeljak.. i opet nista..

Edited by Slavonka23 - 18 Veljaca 2013 at 17:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:47
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Meni lagano sve ovo pocinje ici na zivce.. koji je priblem okrenuti 3 broja telefona i procitati svakom 2,3,4 imena.. strasno!!!!

prije tjedan dana mi je istekla clanarina i nisam ju obnavljala zbog ovog.. racunajuci da krece u petak...pa nista.. sad ponedjeljak.. i opet nista..


A jbg možda imaju posla pa ne stignu sve (mada se to u pol sata sve može napravit + prebacit u novi podforum FIT 2013). A ak vec ne stignu trebali su neke aktivne stare clanove postavit za mod-ove ili nešto slicno da vec barataju ili pomažu organizaciji ovoga
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 18:15
Ako se za nešto nema vremena, onda nije trebalo niti zapocinjati raditi...a ne sve ostaviti na pola...

U Cityu su rekli da su odobrene samo 2 clanarine... (i ne zna se kome), a ovdje je napisano 4...pa tko je tu lud?! Wacko


Edited by Slavonka23 - 18 Veljaca 2013 at 18:15
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 23:37
Hej ljudi, ja sam danas bila u teretani, imali su moje ime za clanarinu, iako je bilo komplikacija dok me nadju, pa nisu uspjeli naci za koliko puta sam dobila clanarinu i tako... Ali odradila sam prvi trening i happy sam....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 23:57
ajde, barem netko Thumbs Up

mi, u os, smo poljubili vrata LOL ali ajde...barem smo prošetali do gyma i nazad LOL


Edited by Slavonka23 - 18 Veljaca 2013 at 23:57
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 10:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

Hej ljudi, ja sam danas bila u teretani, imali su moje ime za clanarinu, iako je bilo komplikacija dok me nadju, pa nisu uspjeli naci za koliko puta sam dobila clanarinu i tako... Ali odradila sam prvi trening i happy sam....


ej dalila, u koju ti teretanu ideš? nisi valjda boot camp?
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 10:55
Ja sm ponovno zvao Osijek cityfitness baš kao i jucer i kažu da je i dalje jednak status ako i jucer...
Tj samo dvije clanarine koje se ?ne zna ? za koga su. Dakle iako postoje makar dvije, ne mogu se koristiti. Dakle vjerovatno ni danas ništa od treninga...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 10:59
Odobrene su na kraju sve 4 za City... Wink samo ne znam od kada vrijede...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 13:07
Dalila ti si makar imala srece da se nešto pomakne!

Admini, dali postoji šansa da se pojavite i  najobicnijim postom gospodski pojasnite o cemu se radi i kada ce se moci koristiti teretana za sve ili makar za dvije osobe?
Ako postoji za dvije, pustite dvije pa kada  i ako riješite za ostale neka idu svi.
Ovako je netko poceo, netko nije, netko ce možda...a vi šutite kao dijete kada ukrade cokoladu... Confused
Nije fora...no, no! Smile



Edited by rioso - 19 Veljaca 2013 at 13:09
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 13:12
Originally posted by rioso rioso wrote:

Dalila ti si makar imala srece da se nešto pomakne!

Admini, dali postoji šansa da se pojavite i  najobicnijim postom gospodski pojasnite o cemu se radi i kada ce se moci koristiti teretana za sve ili makar za dvije osobe?
Ako postoji za dvije, pustite dvije pa kada  i ako riješite za ostale neka idu svi.
Ovako je netko poceo, netko nije, netko ce možda...a vi šutite kao dijete kada ukrade cokoladu... Confused
Nije fora...no, no! Smile


Jesam, iako je bilo kompliciranja i na kraju nije znala šta da mi napravi koliko dolazaka  na iskaznici i nema pojma o fitness.com.hr, ali mi je našla ime na nekom popisu....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 13:30
Originally posted by dalila dalila wrote:

Jesam, iako je bilo kompliciranja i na kraju nije znala šta da mi napravi koliko dolazaka  na iskaznici i nema pojma o fitness.com.hr, ali mi je našla ime na nekom popisu....

Ne znam što da kažem. Ja sam mislio da nisu sinhronizirani samo s Osijekom no..ocito  RI OS veze nisu sudjene da idu lako!  LOL LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7677787980>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.