New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879 80>
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 12:06
Nije kasno, slobodno se prijaviš, u ponedjeljak tek pocinje.
Prijaviš se tako da otvoriš svoju temu, napišeš nešto o sebi, cilju. Kilaža, godine, mjere prse, nadlaktice i struka.
A trenera moraš sama tražit, ako hoce ko od forumaša, al nisam sigurna da ima još zainteresiranih. :)
No, možeš i bez trenera sudjelovat u natjecanju, pitaš u temi što nije jasno i objasnit ce ti se sigurno! ;)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 08:18
Originally posted by Gallagher Laura Gallagher Laura wrote:

Ljudi heeeeelp, cijela sam Confused. Kad pocinje natjecanje, ovaj ponedjeljak ili je vec pocelo prosli? Kako da se prijavim? Nije mi koja je shema s odabirom trenera i teretanom. Prijavila bih se ako nije kasno :)
 
Mislim da su prijave bile do 15.2.
Vidi s nekim od moderatora...ili otvori temu pa ceš vidjeti hoce li ju maknuti ili ne...


Edited by bebolina - 17 Veljaca 2013 at 08:20
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 23:32
Zatišje prije starta :) Sretno svima !!
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 23:40
Pa moramo se pripremati ;)

Mene zanima...sutra odem u gym i samo kažem da sam dobilla clanarinu od fitness.com.hr ili? ;)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 00:10
Isto pitanje ko Dalila :)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:10
Isto pitanje kao dalila i mike...
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:11
Poceli smo, sretno svima Party
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:35
Cekamo potvrdu od svih teretana (danas).
Bit ce clanarina, bez brige. ;)

Ali u pravilu, prosljedjeni su Vaši podaci centrima za koje ste se prijavili, tako da od sutra sigurno možete krenuti sa treningom u odabranim mjestima.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:10
u cityfitnessu Osijek nemaju pojma tj kažu da su dobili samo dvije clanarine no ne znaju reci za koga je to.... :/
Navodno ce se javiti tijekom dana no ne znaju ni reci kome ce se javiti.. Super..

p.s. Marius, dali to onda znaci da onda zapravo natjecanje pocinje od sutra,a ne od danas ili pretprošlog najavljenog datuma?
Malo je konfuzno!
Pogotovo jer ti uopce ne odgovaraš na privatne poruke,a ovdje se pojaviš i ne daš konkretne informacije tj nikakve. Ako imaš drugih obaveza možda bi trebao posložiti prioritete jer ovdje ima nekoliko ljudi koji planiraju svoje obaveze i dan kako bi došli negdje i poljubili vrata jer netko na vrijeme nije napravio što je trebao tj rekao da ce napraviti.
Ljutio se ti sada ili ne, ovo su cinjenice  pa bi bilo lijepo dobiti i nekakvo obrazloženje jer ako ste vi kao portal nešto objavili, napravili natjecaj, osvojilo se i sada se pomicu i datumi i teretane nisu sigurne, valjalo bi dati nekakvo obrazloženje.
ja inace nebih ovako javno ovo napisao no buduci da ti opcija privatnih poruka ne radi ovo je valjda jedini nacin komunikacije kakav je moguc.
Ucesnici izazova kojeg ste organizirali se nadaju tvom konkretnom odgovoru po pitanju teretana i to po mogucnosti cim prije tj danas. 18.2.13.
Hvala, srdacan pozdrav!
Rioso
Hvala!





Edited by rioso - 18 Veljaca 2013 at 11:46
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:32
No krasno, upravo sam se spremila za otici u City... Confused sva sreca pa sam prvo provjerila ovdje...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 12:14
Natjecanje pocinje od danas kako je i pomaknut rok.
Natjecanje se održava 2 mjeseca to se podrazumijeva 60 dana (pošto je ovaj mj. kraci to je minus 2 dana)

Po meni natjecanje bi trebalo poceti znaci sutra 19.veljace.2013te godine zbog nas koji smo vec bili u teretani i kao što si ti rekao ljudi na "šanku" teretane ne znaju i nemaju imena.
Trajati bi trebalo 60 dana što znaci do 21.travnja.2013te godine.

Inace mislim da marius nije cesto ovdje vec jednom u 3-4dana i onda vec ima 100privatnih poruka kad se spoji i covjeku nije lako pogotovo ako kao i ostali radni narod radi 8 sati. Medjutim slažem se da ako je nešto napisano i objavljeno da bi to trebalo biti realizirano na vrijeme.

A meni ovaj današnji dan onda taman paše da složim plan treninga do kraja i detoxiciram tijelo 100% od vikenda i alkohola :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 12:15
Ozbiljnost na nivou LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 13:09
Kad se bude sigurno znalo? Jer meni je clanarina za dream gym istekla u petak.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 13:30
Sad se vratila iz Citya.. jos se nista ne zna..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 14:29
Ja nemam clanarine pa nemam tih problema...evo upravo odradila prvi trening kod kuce Party
 
 
Malo kiksa organizacija?? Natjecanje pocelo a ljudi ne mogu u gym!?
 
Ja bih još tu dodala i nagrade za trenere, mislim da bi se moglo i to korigirati, šta velite??
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 15:47
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Ozbiljnost na nivou LOL


LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.