New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 80>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 14:26
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


dobro ja sam ipak složeniji slucaj, moji ciljevi su ipak malo drukciji ali svejedno tražim nekog da me vodi LOLLOLLOL


Jel u pitanju pokušaj smanjivanja guzice? Tongue

nope, guza mi je zaštitni znak molim lijepo Cool

kako sam spušio ozljedu desnog koljena pokušaji ostvarivanja brutalnog totala su malo ostali po strani pa onda tražim tu nekog madjionicara LOL

šalim se dakako, mogao bih i ja nekog vodit..ali..uvijek ima ali LOL
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 15:23
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ne mora biti nužno problem, no potreban je barem neki minimum opreme. Ako se želi napraviti maksimum u 2 mjeseca onda treba sve ono što trener misli da  ce time to ostvariti. Naravno uvijek se može trenirati sa bilo cime, no rezultat takvog treninga i onoga koji je trenirao sa adekvatnim opterecenjem  i vecim izborom mogucnosti u treningu ce se svakako razlikovati.Tako da uz ono gore nebi bilo loše navesti i opremu koju posjedujete vi koji ne trenirate u teretani.....


oprema koju posjedujem je-moje tijelo xD
pošto živim u studentskom domu nemam to gdje držati pa uvaljujem svašta u torbe, dižem šta našem i tako... bla bla....snalazim se.
bila sam krenila u tretanu i bilo mi je predobro, al jednostavno, zbog faksa nisam stizala...
sad vježbam u domu i ljudi me cudno gledaju. ma zapravo, navikli su se
nisam pocetnik, tako da znam izvoditi vježbe, al baš ti NEuvjeti me ogranicavaju u odrešenim stvarima
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 16:37
pa to i je problem kako sastavit neki kvalitetan program sa vjezbanjem u domu ili tako nesto bez minimum opreme i sl.moze se ali bodyweight vjezbe nisu dovoljne baren po meni, a sta se tice totalnih pocetnika za 60 dana se nemoze puno bas ni napravit eventualno pokazat nekome nekakav smjer kojim krenit i tako,i volija bi da ko se prijavi ta jebena 2 miseca da sve od sebe a ne da vjezba malo danas malo sutra pa neda mi se pa onda opet iduci tjedan malo orbitrek i sl,triba dat sve od sebe imat minimalne neke uvjete treniranja i prehrane plus odredena suplementacija i drzat se toga. al recimo sad nekome das neki program i slicno kako mi mozemo znat da se neko toga drzi?a s pocetnicima je bas to i problem da dok naucis nekoga osnovnim stvarima proc ce cilo natjecanje bez nekih rezultata. ja san za to da se uzmu neki sa srednjin stazon koji znaju neke osnove i koji ce pratit smjernice svog mentora i sureadjivat ta 2 miseca da se neki pomaci koliko toliko naprave, jer u 2 miseca se nemogu cuda ali bolje vec u to vrime neko ko zna osnovno nego kome ce tribat toliko vrimena samo za uputit ga koja je koja vjezba sta su proteini sta nesmi jest i sl.
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 17:31
ma sve to stoji što kažeš ;)
znam i po sebi koliko mi je trebalo da skupim sve podatke, shvatim kako sve funkcionira, naucim vježbe i tek onda postupno steknem neku snagu.....
dug je to put, al opet, ja sam na pocetku imala pomoc prijatelja koji se bavi fitnessom i njegova pomoc mi je puno znacila.
zato mislim da bilo dobro kad bi se organiziralo nešto za pomoc pocetnicima, ne u smislu iskljucivo ovih fit natjecanja, al nešto slicno tome ...
mislim, znam da su svima dostupne informacije i da mogu sami nauciti sve jer ima ljudi koji se stvarno trude i oko blogova i svega ostalog da pomognu, al eto, meni bi i ovo bilo lijepo...
al, možda su to samo moje idealisticke ideje
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 18:38
Ja imam fiksne bucice 1,3,5 kg i podesive do max 10 kg (jedna). Imam sto traka, svih živih vrsta,  orbitrack, leg magic, ab rocket, štangu za zgibove, rimsku klupu i sve što treba. Vježbam vec 2 godine, ali ne profesionalno vec sam do sad vježbala programe kao što su chalean extreme, insanity i sl. Imam još nedostataka koje bih htjela ispraviti, a najveci problem mi je što si ne znam organizirat prehranu, pa bi mi trebala pomoc oko toga i da mi netko napravi trening i vodi me kroz isti da mogu ispraviti nedostatke kojih, po mom mišljenju, ima dosta.
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 21:15
Wow ja tek sad ovu temu vidim i odmah moram pohvaliti ideju!!!

No, bilježim se ako mi tko može i pomoci
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 22:06
Zašto bi bio problem gdje se trenira?!?!
Sve se može doma napravit samo treba imat motivaciju!
Pa imamo lijepe primjere i na forumu, na prvom mjestu Theia...
I u 2 mjeseca se može dosta napraviti, bilo doma, bilo teretana...
LiveStrong
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 23:39
kucni trening sa bodyweight vjezbama nece dat neke posebne rezultate,mozda vama zenskimaTongue al mislin da su za musku populaciju bolji neki utezi...i nebi reka da se u 2 miseca moze dosta napravit,reka bi da se moze nesto napravit,ali nikako dosta jer onda bi svi trenirali 2 miseca i dostaWink...bas me zanima sta ce neko od 20+kg napravit u 2 miseca,napravit ce dobar pocetak ali nikako dosta,slazes se? u 2 miseca realno moze otic izmedju 5-10kg (moze i vise al nije to to)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2012 at 10:24
Ja planiram u 2 mj cudo napravit :)))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 05:00

napravi da i mi vidimo to cudo, al nemoj na dopingWink

cekamo sefa da se javi sa svime

Edited by zmaj - 01 Travanj 2012 at 05:00
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 19:05
msm da bi trebalo 90 dana staviti , istina je da neki imaju više znanja o sve od drugih , ali zašto ograniciti natjecanje samo na one koji idu u teretanu kad pola ljudi na ovom portalu trenira kod kuce -_-' !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 21:51
Kaj se mene tice meni se neda gubiti vrijeme na razmisljanje što i kako u kucnim uvjetima i sa ogranicenom opremom i svime i izmišljat nešto što u startu nece biti najbolje moguce ,znajuci da mogu napraviti puno više sa tom osobom kada bi imao dostupno nešto opreme.
Ne kažem da se ne može napraviti neki rezultat kod kuce , no s obzirom da se radi o natjecanju onda želim koristiti sva moguca sredstva i metode koje inace koristim i koje smatram najboljima i najbrzima za doci do najboljeg moguceg rezultata u ta 2 mjeseca. Cemu natjecanje ako u startu znam da sam ogranicen radom i krajnjim rezultatom jer netko vježba sa rozim bucicama doma , bosu loptom i vlastitim tijelom.
Ne tražim teretanu, no minimum par bucica sa podesivim utezima , poželjno šipka ili girje .


Edited by The Phoenix - 01 Travanj 2012 at 21:53
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 00:24
Ajd, idem se i ja bacit u vatru pa šta bude Tongue kao trener naravno, mada mi uopce nebi bilo loše ni da me netko preuzme malo kao natjecateljku da se odmorim od silnih racunica Big smile Skoro da sam se htjela i prijavit kao natjecatelj al ipak ja volim bit sama svoj boss hehe...

A sve ovo o cemu raspravljate...uvjeti...meni je najveci uvjet ozbiljnost i predanost. Znaci da me netko ko misli da bi mogao šmugnut za par dana/tjedana slobodno zaobidje - neda mi se gubit vrijeme, stvarno. Ionako sam se odlucivala par dana da li uopce krenut u sve to jer vec radim preko PM-a sa divnim curama koje imaju sve što je potrebno da naprave sve kako spada - i neda mi se gubiti vrijeme koje mogu uložiti u njih na nekoga ko ce mi nestat nakon par porukica. Dakle - ko nije siguran u to da ce izgurat tih 2 mjeseca ili koliko vec - neka ni ne ulazi u to, please.

Drugo - mislim da bi bar neko iskustvo u treningu i u nešto minimalnog znanja o prehrani bilo poželjno. Dakle, ako nekome budem morala objašnjavat koja je razlika izmedju ugljikohidrata i proteina poludit cu ma koliko god susretljiva bila Big smile Pretpostavljam da ekipa koja se prijavljuje ima bar neki staž na ovom forumu, odnosno portalu opcenito i otprilike je upoznata sa osnovama. Kažem - ne tražim nikakve komplikacije ali bar da se ima neki temelj.

Trece - pitanje opreme - slažem se sa Phoenixom mada bi kod mene bila poželjna teretana, skoro pa presudna, ipak sam ja Gym girl LOL No, ajde, možemo i bez toga ali ovaj minimum bucica ili šipka...girje...to je presudno. Ja sam taj tip, heavy workout, nema zumbanja kod mene Tongue

Mislim da je to to....za sad :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 00:41
slazen se sa 2 prethodna posta u potpunosti,ja isto sigurno necu gubit vrime da pomognem nekome ko ce doma radit sklekove i dizat bucice od 10 kila max . isto tako ocekujen od onog ko se bude natjeca da i sam mucne svojon glavon sta se tice prehrane jer nemislin nikome opbroke sasravljat u gram nego okvirno koliko bi kalorija trebalo koliko p,uh i m i kako to poslozit a da nekome pravin jelovnik za 60 dana nek se nenadaWink i ko bude s menon suradjiva sta je moguce vise informacija ocekujen o dosadasnjem treningu,prehrani,i svemu ostalom sta je bitno

Edited by zmaj - 02 Travanj 2012 at 00:44
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 01:04
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

  i ko bude s menon suradjiva sta je moguce vise informacija ocekujen o dosadasnjem treningu,prehrani,i svemu ostalom sta je bitno


E i to sam zaboravila da...i  ne samo o dosadašnjem treningu i to nego i o razvoju situacije kroz cijelo to vrijeme dok radimo...dakle, kome se neda tipkat neka ne ulazi u pricu sa mnom jer znate kakva sam LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 15:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dakle - ko nije siguran u to da ce izgurat tih 2 mjeseca ili koliko vec - neka ni ne ulazi u to, please.Drugo - mislim da bi bar neko iskustvo u treningu i u nešto minimalnog znanja o prehrani bilo poželjno. Dakle, ako nekome budem morala objašnjavat koja je razlika izmedju ugljikohidrata i proteina poludit cu ma koliko god susretljiva bila Big smile Pretpostavljam da ekipa koja se prijavljuje ima bar neki staž na ovom forumu, odnosno portalu opcenito i otprilike je upoznata sa osnovama. Kažem - ne tražim nikakve komplikacije ali bar da se ima neki temelj.


Potpisujem ovo!
Vec sam slicno i napisala vezano za predanost.

Makar, stojim pri tome da nije presudno ici u teretanu.
No bucica koja ne bi bila na odmet naravno...
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.