New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <12345 80>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 14:18
Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

Pozdrav!
Jel se možemo ovdje prijaviti ili ce se otvoriti nova tema? :)

Biti ce nova tema za prijave, ovdje napišite samo da ste zainteresirani... Smile


Edited by Zoki - 29 Ožujak 2012 at 14:19
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 14:35
Thx na informaciji.

Evo ja se javljam da sam zainteresirana..Jako! :))
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 15:19
Znaci morao bi se imati  trener, a ne može se sam po svome raditi ?
Back to Top
midza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote midza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 16:18
Ajmo treneri Clap
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 18:39
Evo ko ce mene trenirati, nisam uopce zahtjevan LOL LOL LOL LOL
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 18:42

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Evo ko ce mene trenirati, nisam uopce zahtjevan LOL LOL LOL LOL

Thorn, mogli bi mi neku suradnju iskombinirat.. Samo sto tebe ne zanima mrsavljenje, vec mene LOLLOL

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 19:29
mogu ja bez trenera? :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 20:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Evo ko ce mene trenirati, nisam uopce zahtjevan LOL LOL LOL LOL

Ti si neposlušanLOL
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 23:01




Msm da sam jedan od rijetkih koji ovo ljeto idu na masu 
Vježbam inace sa girjama od 16 i 20 kg , bucicama od 10 kg , te ponekad idem preko u vrtic raditi propadanja i zgibove 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 00:20
tako je,ja se slazen da se prime samo ozbiljniji kandidati koji imaju ucestale radne navike i kojima bi ovo bilo jos jedna vrsta poticaja da naprave nesto a da se ide s nekin pocetnicima tribalo bi samo misec dana najmanje dok nauce pravilno vjezbat koliko toliko.i naravno isto tako se i od trenera nemoze ocekivat da obavlja sav posal nego jednostavno da bude neka vrsta mentorima sa savjetima i sl jer ipak niti se vidimo niti ista pa je tesko nekog nadzirat kako vjezba sta vjezba i sl.
a sta se tice slika i to naravno da ce svako otvorit svojew teme ka i zadnji put. mislin da ako neko ide na definiciju moze sigurno dobrih 5kg skinit pa cak i nesto vise tako da se moze neki pomak napravit,nista spektakularno ali neka bude dovoljno za pocetak
 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 10:14
Da, slažem se s tobom zmaj

Razmišljala sam da se prijavim za trenericu, makar onda stvarno da radim s nekim tko istinski želi raditi i primjenjivat ce što treba u ta dva mjeseca, znaci samo ozbiljne kandidate. Ne da mi odustane nakon 4 tjedna jer "više mi se neda"...

Edited by zika - 30 Ožujak 2012 at 10:19
LiveStrong
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 11:43
Pa možda bi i nekome pocetniku uz dobro vodstvo i motivaciju trenera i sam natjecateljski duh pomogli da stvor jednu zdravu naviku i pocne redovno trenirati. Ipak je ovo portal za promicanje zdravog nacina življenja :)
Možda bi trebale biti dvije kategorije? Pocetnici sa malo ili nimalo staža u redovnom vježbanju i ekipa koja ima staža samo sama nikako da napravi neke primjetne rezultate.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 11:55
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Pa možda bi i nekome pocetniku uz dobro vodstvo i motivaciju trenera i sam natjecateljski duh pomogli da stvor jednu zdravu naviku i pocne redovno trenirati. Ipak je ovo portal za promicanje zdravog nacina življenja :)
Možda bi trebale biti dvije kategorije? Pocetnici sa malo ili nimalo staža u redovnom vježbanju i ekipa koja ima staža samo sama nikako da napravi neke primjetne rezultate.


Kaj se ovog tice o ovome sam i ja razmišljao.....pocetnicima i onima koji nemaju iskustva i znanja u treniranju bi ovo definitivno više koristilo jer se teško pomaknuti s mrtve tocke i steci osnovna znanja o prehrani, treniranju itd. i ovo bi ima drasticno ubrzalo tok ucenja i napravili bi dobro djelo ako bi "preobratili" par takvih, dok s druge strane ovi koji znaju su vec na dobrom putu i imaju "radne" navike.
Tako da bi moglo 2 kategorije ili uzet samo jedne ili druge.........neznam
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 12:07
Ja mislim da za pocetnike treba puno vise, a ne samo 2 mjeseca da bi se bi se vidjeli veci rezultati.. Stoga moslim da je jedbostavnije napraviti natjecanje s ljudoma koji imaju iskustva. A moze i oboje ako treneri imaju volje ;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:32
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Evo ko ce mene trenirati, nisam uopce zahtjevan LOL LOL LOL LOL

Thorn, mogli bi mi neku suradnju iskombinirat.. Samo sto tebe ne zanima mrsavljenje, vec mene LOLLOL


dobro ja sam ipak složeniji slucaj, moji ciljevi su ipak malo drukciji ali svejedno tražim nekog da me vodi LOLLOLLOL
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 14:12
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


dobro ja sam ipak složeniji slucaj, moji ciljevi su ipak malo drukciji ali svejedno tražim nekog da me vodi LOLLOLLOL


Jel u pitanju pokušaj smanjivanja guzice? Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.