New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 80>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 01:55
i ja se prijavljujem kao natjecatelj.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 09:13
LOLLOL

Edited by davor23 - 29 Ožujak 2012 at 09:57
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 09:53
Prijavljujem se kao trener
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 10:00
Kak ce biti ocjenjivanje i al ima više kategorija , skidanje kg, masa  (iako ta kategorija vjerovatno je u manjini pa ju je mozda najbolje i zaobici pošto ne vjerujem da ima puno interesenata za to) ili kak, jer se puno razlikuju želje i varijacije rezultata. Npr sa nekim 15+ kg viška se u 2 mjeseca nemre napravit neki vau rezultat, dok sa onima 5-10 + kg taj rezultat moze bit estetski vrlo dobar, pa cak i plocice na sunce........ naravno ovisno i o inicijanom stanju i formi subjekta , jer se en moze sa svakim raditi isti program , one sa malo iskustva i slabijom formom se nemre ni priblizno opteretit ,nit intenzitetom, volumenom, izborom vjezbi nego nekog tko je u treningu i upoznat sa nekim osnovnim vjezbama  itd....samim time tome ce krajnji rezultat biti dosta skromniji za ove prve, tak da bi bilo dobro nac otprilike podjednake kandidate koliko je to moguce, pa nebi bilo loše da kandidati napišu nešto kratko o svom trenutnom iskustvu treniranja i sto trenutno rade,sa koliko slobodnog vremena raspolazu za treninge itd.......... te naravno visinu/tezinu....... i onako ce dosta prijavljenih morati otpasti posto nema dovoljno trenera na broj zaniteresiranih , tako da smatram da su to bitne stvari kod odabira natjecatelja


Edited by The Phoenix - 29 Ožujak 2012 at 11:53
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 10:56
Pozdrav!
Jel se možemo ovdje prijaviti ili ce se otvoriti nova tema? :)
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 11:24
ja bih se isto prijavila, samo, jel nužno da se treninzi izvode u teretani? hm ...
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 11:59
pa msm da nije ja treniram kod kuce 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 12:07
Ne mora biti nužno problem, no potreban je barem neki minimum opreme. Ako se želi napraviti maksimum u 2 mjeseca onda treba sve ono što trener misli da  ce time to ostvariti. Naravno uvijek se može trenirati sa bilo cime, no rezultat takvog treninga i onoga koji je trenirao sa adekvatnim opterecenjem  i vecim izborom mogucnosti u treningu ce se svakako razlikovati.
Tako da uz ono gore nebi bilo loše navesti i opremu koju posjedujete vi koji ne trenirate u teretani.....
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 12:26
    1,80, 89kg,recepcioner,vremena za trening ima uvijek i 2x dnevno ako je potrebno,danas je tocno 6mjeseci od kako sam poceo ponovo sa treninzima nakon duge pauze.Prije sam trenirao kickbox nakon toga BB,radim vježbe olimpijskog nabacaja,mrtvo dizanje i cucanj te sam dovoljno fleksibilan što je i uvjet tih vježbi,radim takodjer overhead squat kukovi ispod koljena.Još snagu radim sa girjama i kondiciju.Mogu kondicijski izdržati 8 serija tabate swinga sa girjom 28kg,60 sklekova u komadu i 60 cucnjeva isto bez utega naravno..Eto,valjda je to dovoljno.Slike šaljem ako ima potrebe.Od opreme posjedujem olimpijsku šipku sa 150kg utega,girje 2x28kg i 2x16kg,šipku za zgibove,vijacu,medicinku.   

Edited by Igor - 29 Ožujak 2012 at 12:38
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 12:39
Originally posted by Igor Igor wrote:

 1,80, 89kg,recepcioner,vremena za trening ima uvijek i 2x dnevno ako je potrebno,danas je tocno 6mjeseci od kako sam poceo ponovo sa treninzima nakon duge pauze.Prije sam trenirao kickbox nakon toga BB,radim vježbe olimpijskog nabacaja,mrtvo dizanje i cucanj te sam dovoljno fleksibilan što je i uvjet tih vježbi,radim takodjer overhead squat kukovi ispod koljena.Još snagu radim sa girjama i kondiciju.Mogu kondicijski izdržati 8 serija tabate swinga sa girjom 28kg.Eto,valjda je to dovoljno.Slike šaljem ako ima potrebe.Od opreme posjedujem olimpijsku šipku sa 150kg utega,girje 2x28kg i 2x16kg,šipku za zgibove,vijacu.  


Jako dobro , mislim ja sam samo predložio da bi bilo zgodno navesti to sve jer vjerujem da bi trebalo bit poznato s kim se radi radi lakseg odabira i nekog izjednacavanja kandidata , ipak zadnja je od "šefa" da odredi pravila.

PS.
Raspolazes ocito sa vise nego dovoljno konde, snage i znanja ,di je caka da sam nemreš doc do željenog ili bi jednostavno volio probat da te nko vodi njegovim metodama i sl?
Nije da ne mislim da nebi bio dobar za natjecanje, naprotiv, s tobom se za 2 mjeseca zbog toga moze puno napravit i puno puno lakse radit neg s nekim tko nezna nist, cisto me zanima

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 12:44

  Zato sam se i prijavio,ne znam gdje greška,udario sam u plafon od 89kg vec 2 mjeseca,unosim jedan dan 2500kcal drugi dan 2800kcal,treniram 5x tjedno uvijek je full body,ali 3 treninga je samo cardio sa girjama ili trcanje.Svakako da bih volio malo na stranu "gurnuti" svoje metode treninga i poslušati druge.Prve plocice se naziru,vidi se separacija ramenih mišicnih vlakana,prisutne su love handles i donji dio trbuha. I još jedna moja znacajka;bez dovoljno vremena sa kvalitetno zagrijavanje necu ni odradjivati trening,davno mi je postalo jasno da dobro zagrijavanje odlucuje uspjeh treninga,uglavnom vremena imam dovoljno,disciplina nije problem nisam preskocio niti jedan trening u ovih 6 mjeseci, niti mi takve misli dolaze.

@Phoenix:ideja ti je svakako dobra,trebali bi svi koji su natjecatelji napisati svoje trenutno tehnicko-kondicijsko stanje.



Edited by Igor - 29 Ožujak 2012 at 12:55
Back to Top
midza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote midza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 13:22
Pa eto kad se odluci što se zahtjeva od kandidata( da napišu o sebi ili što vec) neka se otvori nova tema, jer bez veze je još pisati o sebi itd., jer kako meni izgleda još se gleda kakva je zainteresiranost...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 13:25
Slažem se, ovo su samo prijedlozi koje je Zoki tražio
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 13:34
ja bi se prijavio kao natjecatelj, al' trenutno imam barem 3 treninga penjanja tjedno koja ne mogu (ne želim) izbaciti...i oko 1.maja 10 dana penjanja u komada... jbg. sve ovisi kad bi pocelo to natjecanje
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 14:15
Možda kao natjecatelj, jer ionako sam zagrizla na defku ;) Ali pricekala bi neke nalaze koje sam radila da vidim jesu li ok ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 14:18
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Prijavljujem se kao trener

Baš sam te mislio PM-at da vidim da li si zainteresiran.
Odlicno, drago mi je da su se treneri javili.

Moramo još skupiti minimalno 3-4 trenera.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.