New Posts New Posts RSS Feed - POMOC-Kako zategnuti ruke?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOC-Kako zategnuti ruke?

 Post Reply Post Reply
Author
aldi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POMOC-Kako zategnuti ruke?
    Posted: 26 Ožujak 2012 at 14:00
Pozdrav.

Udajem se za dva mjeseca i imam jedan problem-moje nadlaktice-smršavila sam jedno 20 kg u 6 mj,a nisam vježbala..znam sama sam sebi kriva, ali eto šta cu sada...tako da moje nadlaktice doslovno vise, jer to je pretežno koža koja je ostala visiti, al bas..svi mi se cude..u svim salonima su mi rekli da se to može riješit samo vježbom..
Molim Vas savjet koje vježbe su najbolje i hocu uspjet to za 2 mj srediti...pomoziteeeeee
Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 15:02
Prema mojem iskustvu i znanju 2 mjeseca su ti dovoljna za ucvršcivanje i oblikovanje ruku, ali mislim da ideja rada samo na rukama nije dobra, radi na oblikovanju i ucvršcivanju cijelog tijela. Na sajtu imaš puno programa treninga i vježbi, pogledaj malo i na forumu programe treninga za pocetnike, i pod rubrikom 'Vježbe' naci ceš svašta pa si možeš i sama složit nešto. Meni je osobno uvijek više odgovaralo slagat svoje treninge nego radit po necijem.
A naravno, uz vježbanje ide i zdrava, kvalitetna prehrana, pa malo poradi i na tome ako vec nisi :)

P.S. Neka ti ne bude cilj i fokus samo na vjencanju, bitno je paziti na zdravlje i izgled kroz cijeli život :)
Back to Top
aldi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 11:01
Hvala ti najljepše i od srca na savjetima, eh evo i zdravije se hravim, puno proteina i vježba, pa cemo vidjeti..
i havla ti puno jo jednom :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.