New Posts New Posts RSS Feed - D: Jednom i zauvijek: Ne skidajte kilograme dugotrajnim, laganim trcan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Jednom i zauvijek: Ne skidajte kilograme dugotrajnim, laganim trcan

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
scia_bianca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scia_bianca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Jednom i zauvijek: Ne skidajte kilograme dugotrajnim, laganim trcan
    Posted: 18 Sijecanj 2012 at 23:44
Slazem se u potpunosti sa vama..Isprobala sam efekat i jednog i drugog.I intezivni a kraci trening je nesto sto mi je ubrzalo metabolizam treninzi i naravno nastavilo tokom dana da topi moje salo kada sam bila u stanju mirovanja i to sam definitivno osjetila(za ovo je potrebno malo vremena da se tijelo navikne tj da se pokrene cijeli proces,jer nista ne moze odmah)..a dugi aerobni treninzi su mogli samo da stvore kontra efekat i uniste moje zglobove:(( nisu mi nikada odgovarali...Idealno je u sve ubaciti i vjezbe sa tegovima kao osnovu tj temelj za misicnu masu i snagu..Hvala na ovom clanku,odlican je:))
Back to Top
da-ne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote da-ne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 13:03
ahaaaa...a zato su svi trkaci na duge pruge debeli i masni....pa jos si ja mislim cijelo vrijeme od cega su tolki a to od trcanja...
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 13:09
nisu debeli i masni nego su kost i koža bez mišica. fat loss i weight loss su dvije razlicite stvari. usporedi kako izgleda neko ko trci 100, 200 i 400m i neko ko trci 5km ili 10km. o ukusima se ne raspravlja naravno, ali mislim da je vecini poželjniji izgled sprintera od maratonaca. ali opet, svako ima svoj gušt.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 14:17
Ma koga briga za mišicnu masu kada vaga ide prema dolje Big smile  Ne, ne...koliko god mi pisali o razlikama izmedju fat i weight loss-a i dalje ce biti ljudi kojima ce vaga biti jedino mjerilo uspjeha i koji ce cekat proljece da krenu u maratone. I da su svi dio ovog portala i procitaju koji od blogova di se o tome piše, možda ce opet preskociti taj, najvažniji dio i nastavit po svom. Žao mi je da je tako i da se malo više pažnje opcenito ne poklanja ucenju o tijelu i njegovom funkcioniranju, kao i utjecaju hrane na sve te funkcije, ali ajde, tješim se da bar neke svi skupa uspijevamo preokrenut na bolje Wink

Edited by Gym_girl - 14 Srpanj 2012 at 14:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 14:30
https://www.fitness.com.hr/blog/Program_prehrane/Aeroban_trening_VS_Anaeroban_trening.aspx
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 14:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ma koga briga za mišicnu masu kada vaga ide prema dolje Big smile  Ne, ne...koliko god mi pisali o razlikama izmedju fat i weight loss-a i dalje ce biti ljudi kojima ce vaga biti jedino mjerilo uspjeha i koji ce cekat proljece da krenu u maratone. I da su svi dio ovog portala i procitaju koji od blogova di se o tome piše, možda ce opet preskociti taj, najvažniji dio i nastavit po svom. Žao mi je da je tako i da se malo više pažnje opcenito ne poklanja ucenju o tijelu i njegovom funkcioniranju, kao i utjecaju hrane na sve te funkcije, ali ajde, tješim se da bar neke svi skupa uspijevamo preokrenut na bolje Wink




bas, u smjeru u kojem smo krenuli kao nacija, mislim na sve deblje djecu i ljude opcenito, definitivno imam osjecaj da je jos u osnovnoj skoli potreban nekakav predmet kako zdravo ziviti, gdje bi se ljudima objasnile osnove sta kada zasto jesti i slicno.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 17:44
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

  definitivno imam osjecaj da je jos u osnovnoj skoli potreban nekakav predmet kako zdravo ziviti, gdje bi se ljudima objasnile osnove sta kada zasto jesti i slicno.



E, to i ja stalno govorim. Uce se gluposti, djeci se pune glave nepotrebnim podacima, zombiraju se, a ono što je stvarno bitno, o tome ni rijec. O tome se mora prekopavati po internetu ili po strucnim knjigama,  a kome se to danas da...kao što vidimo, malom broju njih. Mada, nije li nešto bilo govora o tome da ce se uvesti u škole tako nešto?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 18:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


nije li nešto bilo govora o tome da ce se uvesti u škole tako nešto?


nadam se, ali s obzirom da se oko jos hrpu stvari ne mogu dogovoriti u tom skolstvu, sumnjam
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2012 at 19:22
Uci se u školi i o tome...samo na totalno krivi nacin... Wacko

Uci se kako su kruh,tjestenina i žitarice osnova svega...i da to treba jesti što više..a onda uz to dodati komadic mesa...i povrce... Wacko  A masnoce...e,to treba izbaciti! Ermm
Pa pogledaj samo tzv. piramidu zdrave prehrane....
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2012 at 13:02
prvo prehrana u školi je loša.....svodi se na pekarske proizvode,hrenovke i griz....ništa drugo,a unos hrane u školu je zabranjen.....a o tome se je pricalo da ce se djeca zdravo hranit u školi....

nikom ne pada na pamet da to požuri dok su klinci još mali i otvoreni prema svemu....eto ovo moje dite je nekidan blitvušu proglasilo boljom od bureka....jede i soju,trenutno se ne može docekat da se sladoled od posnog sira smrzne....a bogami pojede i ono što meni nikak nije išlo,npr kombinacija posnog s bademom....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 09:18
Pa griz nije nezdrav... 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 09:50
mislim da ga gomila šecera itekako kvari.....
u biti poanta je bila da nema voca,nema povrca.....sve je svedeno na ono gore i samo se izmjenjuje....
p-krafna
u-griz
s-hrenovka
c-žemlja i caj
p-masna lepinja

nekad bi uletio muffin ili kiflica s pekmezom ili sendvic....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 10:00
u mojoj ex školi je još gora situacija...brat je nedavno završio, pa znam..Confused

p- sendivc & cok.mlijeko
u- pizza & sok
s-burek & jogurt
c - kruh sa eurokremom & caj
p - prstici sa jogurtom


Edited by Slavonka23 - 16 Srpanj 2012 at 10:01
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 10:10
mislim da je griz tu najmanji problem..

u mojoj skoli je uvijek bilo sendvic sa sunkom sirom, sendvic s pastetom... to se izmjenjivalo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 12:24
e u mojoj školi si mogao i birat izmedju mljecnog i kuhanog obroka....
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 13:10
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

u mojoj ex školi je još gora situacija...brat je nedavno završio, pa znam..Confused

p- sendivc & cok.mlijeko
u- pizza & sok
s-burek & jogurt
c - kruh sa eurokremom & caj
p - prstici sa jogurtom


Isto ovako je bilo u mojoj školi, s tim da je to sve bilo toliko jadno, tipa sendvic se sastojao od prozirnog lista salame, margarina, bijelog kruha i prozirnog lista sira. Nekad smo umjesto toga dobili kruh s paštetom. Burek je bio nejestiv itd. Ouch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.