New Posts New Posts RSS Feed - D: Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 09:22
xD Evo baš u subotu vozim decke u grad, i frend mi dolazi sa 2 g ?
Vozim, pušit ili ne pušiti ?
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:18
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

xD Evo baš u subotu vozim decke u grad, i frend mi dolazi sa 2 g ?
Vozim, pušit ili ne pušiti ?


Ja zivim u francuskoj i ovde kad te zaustave nocu za provjeru alkohola cesto rade i provjeru za thc... ne znam kako je u hr.
niko normalan ti nece savjetovati da pusis ako vozis LOL ali su takodje rijetki oni koji odbijaju da puse zato sto voze LOLLOL
Have fun, sto god odlucio Wink
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:59
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

xD Evo baš u subotu vozim decke u grad, i frend mi dolazi sa 2 g ?
Vozim, pušit ili ne pušiti ?
Zvone, zajebavaš, jel' da? Big smile
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:24
xD ma zajebavam , nisam glup da pušim i vozim
tek sam dobio vozacku nedam da mi ju uzmu !!!! 
P.S. i na uvjetnoj sam još 1 godinu Confused
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 11:26
Originally posted by Crazy06 Crazy06 wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

xD Evo baš u subotu vozim decke u grad, i frend mi dolazi sa 2 g ?
Vozim, pušit ili ne pušiti ?


Ja zivim u francuskoj i ovde kad te zaustave nocu za provjeru alkohola cesto rade i provjeru za thc... ne znam kako je u hr.
niko normalan ti nece savjetovati da pusis ako vozis LOL ali su takodje rijetki oni koji odbijaju da puse zato sto voze LOLLOL
Have fun, sto god odlucio Wink
Kod mene u školi u wc-u se puši trava STALNO.
I ja udjem unutra i udahnem i jbg imam THC-a u sebi.
Inace ne konzumiram niti alkohol niti cigare ( i travu ), ali kad se donese trave probam ju.
Iako sam ju vec dosta puta probao niti jednom nije djelovala Ouch
Back to Top
keinelust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keinelust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:28
Da, da u potpunosti se slazem da je trava zdrava. Pogotovo onaj osjecaj hladnoce, pa preznojavanja, pa groznice to sve tako lijepo trosi kalorije bez i da moramo da vjezbamo. Poslije toga fino utripujemo da smo fit i nema problema. Jedino je pitanje da li trosi vise kalorija ili mozdanih celija? Kalorije cemo naravno nadoknaditi...! Izgleda ipak da trosi i previse mozdanih celija...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:54
a cujes ja nikad nisan ima osjacaje preznojavanje ni groznice ni tripovanje,nije to LSD bogati pa da se tripuje,i ne trosi bas toliko mozdanih celija ka sta se misli..ugl kad se napusin iman osjecaj blage odsutnisti,i boli me k..za neke stvari,jedino ponekad kad san razmislja o nekin stvarima i mislija o svemu i svacemu me znalo bacat na crnjake,ali to i bez trave se desi
http://www.blitva.net/zasto-je-najkorisnija-svjetska-biljka-ilegalna-roba/
evo pa gledajte
Back to Top
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:08
Originally posted by keinelust keinelust wrote:

Da, da u potpunosti se slazem da je trava zdrava. Pogotovo onaj osjecaj hladnoce, pa preznojavanja, pa groznice to sve tako lijepo trosi kalorije bez i da moramo da vjezbamo. Poslije toga fino utripujemo da smo fit i nema problema. Jedino je pitanje da li trosi vise kalorija ili mozdanih celija? Kalorije cemo naravno nadoknaditi...! Izgleda ipak da trosi i previse mozdanih celija...

problem današnje trave je što se prska raznoraznim halucinogenima, mješa sa svacim, tako da to nije ona trava koju su pušila hippiji. tako da je teško doci do ''dobre'' trave, osim u strogo kontroliranom domacem uzgoju Big smile unatoc tome još uvijek je zdravija od normalnog duhana u koji se stavlja maltene sve.
što se tice moždanih stanica, ukoliko se konzumira 2-3 puta godišnje to je sasvim zanemarivo, konzumiranje na tjednoj bazi je potencijalno opasno, pogotovo što ljudi koji konzumiraju travu na tjednoj bazi su najcešce ako ne i uvijek i aktivni pušaci.
osobno ne volim ni jedno ni drugo, i izbjegavam situacije u kojima ljudi konzumiraju, al eto ko voli nek izvoli, ima puno nezdravijih legalnih stvari.

oni puše ekstazu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:14
Originally posted by keinelust keinelust wrote:

Da, da u potpunosti se slazem da je trava zdrava. Pogotovo onaj osjecaj hladnoce, pa preznojavanja, pa groznice to sve tako lijepo trosi kalorije bez i da moramo da vjezbamo.


A da? Imaš osobnog iskustva ili? Tongue


Edited by Gym_girl - 31 Svibanj 2012 at 13:14
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:19
Kakve su to teme, pa tema je Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu. Smile

Previše offtopica.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 23:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by keinelust keinelust wrote:

Da, da u potpunosti se slazem da je trava zdrava. Pogotovo onaj osjecaj hladnoce, pa preznojavanja, pa groznice to sve tako lijepo trosi kalorije bez i da moramo da vjezbamo.


A da? Imaš osobnog iskustva ili? Tongue
ma pravi se pametan,taj je nije nikad ni vidija uzivo,vjerojatno i bolje za njega..a ima puno gorih stvari,sintetika je opasna trava je prakticki malo opasna,zanemarivo..nisan cuja da je iko umra od trave,ali bogami od infarkta rezultiranih prejedanjen svakako...sta se tice trave ja san odma reka da prskaju svakakvin sranjima tu travu,tako da domace je najbolje a to mozes rjesit ako znas nekog ko uzgaja,ako ces uzimat u kojekakvih dilera mozes dobit najvece sranje...
i nije offtopic trava potice apetit tako da kad se napusis mozes jest ka lud Wink
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 01:25
Ja sam šmrkao koku sve dok me baka nije jednom uhvatila in flagranti, perje je frcalo na sve strane. Sad više volim prsa mlade piletine.
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 07:44
Šta stvarno ?
Back to Top
keinelust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keinelust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 08:31
Cim povucem dim, vidim neke zmajeve po forumu :-)
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 09:41
Originally posted by GOSPODIN B. GOSPODIN B. wrote:

Ja sam šmrkao koku sve dok me baka nije jednom uhvatila in flagranti, perje je frcalo na sve strane. Sad više volim prsa mlade piletine.

Bez stare koke nema dobre juhe LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 09:47
Hehe, ajde dosta sada, vratimo se na temu...a o efektima trave mogu samo oni koji su je probali Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.