New Posts New Posts RSS Feed - D: Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Biz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kako se zdravo udebljati i dobiti mišicnu masu?
    Posted: 11 Prosinac 2011 at 19:07
sve ovo ne zvuci lose,no sto ako si osoba ne moze priustiti ovaj nacin prehrane ili jednostavno ne stigne zbog prirode svog posla ili neceg drugoga. Imam problem sa nedostatkom kilaze i pokusavao sam nabit kile na sve moguce nacine. No jedan od mojih najvecih problema je taj sto vecinom radim na terenu i bas i nema neki preveliki izbor hrane(vecinom su to salame,gotova jela za mikrovalnu). Radim maltene š2-š3 sati dnevno,radin na visini(ukljucuje dosta penjanja i spustanja-uglavnom dosta naporan posao) i imam samo 2 koliko-toliko postena obroka,a ostalo pokusavam nadoknaditi jedenjem cokoladica s kikirikijem,proteinskim plocicama,itd. Visok sam š80cm i tezak oko 56kg. Ovu kilazu imam vec dosta godina(mislim da je nekih š2 godina). Eto ako mi mozete dati koji savjet kako da iako na sam na prehrani kakvoj jesam dobijem bar malo na kilazi bio bih vam veoma zahvalan.
Back to Top
LORD View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LORD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 11:20
kikiriki-u 100 g ima 25 g proteina, 40 g masti-iako ima puno masti preporucio bih da to ostaviš u prehrani jer imaš 56 kg na 180 cm a trebao bi imati minimalno 80 kg, još jedan obrok bi ti preporucio-to su limenke graha-100 g ima 7 g proteina, 2 g masti i dosta ugljikohidrata, limenka slanutka i lece-slicno kao i grah-ovi obroci su neophodni ukoliko želiš dobiti i nešto mišicne mase a ne samo masne naslage.GLAVNA ZNACAJKA SVIH NAVEDENIH OBROKA JE-NEMA NIKAKVE PRIPREME(OTOVRIŠ I KONZUMIRAŠ), TAKOĐER SU I JEFTINI-500 g CISTOG KIKIRIKIA IZNOSI 20 kn(5 OBROKA), JEDNA LIMENKA GRAHA(200 GRAMA ISCJEĐENE MASE-CISTI GRAH)-7 kn.
Back to Top
mindusar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mindusar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 23:47
imam 17 god.imam veoma nezdrav nacin života jer mi tako dnevni raspored i moje mogucnosti nalažu.moj radni dan se sastoji od budenja u 9 sati,odmah nakon toga dorucak i spremanje za školu.zatim putovanje autobusom koje traje otprilike sat vremena.uglavnom od 11 do 21 h sam van kuce.po cijeli dan se hranim hamburgerima,hot dog-ovima,sendvicima i sl.posto sam skolarac i ovisim o drugim,moj džeparac mi ne daje previse izbora.imam 68 kg,a visok sam 178 cm.iako neki kazu da je taj omjer prosjecan,ja nisam zadovoljan svojim izgledom.narodno receno imam "krupne kosti" pa mi bas i ne prilici ta masa.osoba sam koja po cijeli dan ne miruje,i ima dosta problema,te sam po cijeli dan napet.veoma lako dobijem par kg,al ih tesko zadrzim.volio bih da bar imam 80 kg,pa da mogu ispravno gradit misicnu masu.ako moze kakav savjet???hvala unaprijed
Back to Top
Bunny_bebe View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bunny_bebe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 22:07
Visoka sam 166 cm i imam negdje oko 50 kg..Imam 19 godina ali nikako nemogu da se udebljam,pokusala sam sve ali ne ide..(aktivni sam pusac vec 2-3 godine-pa je mozda i zbog toga) nek mi netko da savijet kaj da radim :((( unaprijed zahvalna
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 09:35

Originally posted by mindusar mindusar wrote:

imam 17 god.imam veoma nezdrav nacin života jer mi tako dnevni raspored i moje mogucnosti nalažu.


Koliko si voljan mijenjati ovaj stav i prestat samog sebe zavaravat izgovorima?

Originally posted by mindusar mindusar wrote:


moj radni dan se sastoji od budjenja u 9 sati,odmah nakon toga dorucak i spremanje za školu.zatim putovanje autobusom koje traje otprilike sat vremena.uglavnom od 11 do 21 h sam van kuce.po cijeli dan se hranim hamburgerima,hot dog-ovima,sendvicima i sl.posto sam skolarac i ovisim o drugim,moj džeparac mi ne daje previse izbora.


A za dorucak je?
Koliko dnevno potrošiš na ovu "hranu"Smile?


Originally posted by Bunny_bebe Bunny_bebe wrote:

Visoka sam 166 cm i imam negdje oko 50 kg..Imam 19 godina ali nikako nemogu da se udebljam,pokusala sam sve ali ne ide..(aktivni sam pusac vec 2-3 godine-pa je mozda i zbog toga) nek mi netko da savijet kaj da radim :((( unaprijed zahvalna


Što sve? Smile


Edited by Gym_girl - 29 Svibanj 2012 at 09:40
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 21:03
Uvijek me iznova fascinira kako se nadje onih koji kakti sve živo jedu i jedu a nikako dobiti grama na vagi, a kad se zbroji ta grozomorna hrpa hrane ispadne da više pojedem za dorucak nego oni u cijelom danu LOL
Back to Top
Frogy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Frogy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 21:43
Originally posted by Bunny_bebe Bunny_bebe wrote:

Visoka sam 166 cm i imam negdje oko 50 kg..Imam 19 godina ali nikako nemogu da se udebljam,pokusala sam sve ali ne ide..(aktivni sam pusac vec 2-3 godine-pa je mozda i zbog toga) nek mi netko da savijet kaj da radim :((( unaprijed zahvalna


nemoj krvio shvatiti..ali pušenje i ovaj portal nemaju ništa zajednicko stoga ti preporucam ako ti je stalo do svoga zdravlja da se odrekneš pušenja što je užasna navika a za žensku pogotovo...cilj ovoga portala je zdrav nacin života a pušenje to sigurno nije..pozz
Back to Top
Bunny_bebe View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bunny_bebe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 22:42
@Frogy
Back to Top
Bunny_bebe View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bunny_bebe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 22:43
Upss greska :P Frogy vec polako prestajem da pusim,i smanjivam broj cigareta, tako da uskoro sam bivsi pusac! :)))
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 01:44
ako je tako samo naprid,ja kao osoba sa 4,5 godina pusenja nakon sta san presta san doslovce ponovo prodisa,isprva je tesko ali jebeno lip osjecaj kad znas da si se oslobodija dima,dobro kasnije san prisa malo na travu,tako da se tu sve zboji nekih 7 godina 4,5 aktivno duvan i 2,5-3 povremeno toga,ali duvan,to je vece zlo i rjesi se toga ako mozes,ja to svima ljudima koji su mi bliski govorin ali me neslusaju pa evo savjetujen tebi,ka bivsi pusac mogu ti garantirat da ce ti bit super bez dima cigareta,a i mlada si i rec cu ti jos ovo,nisi veca faca ako pusis,veca si faca ako nepusis,samo pubertetlije jedni druge svacaju ka da su face ako puse,odrasli te gledaju ka male debilcice,tako ja baren gledan na sebe u srednjoj skoli i na ovu balavurdiju od 15-16 godina kad ih vidin kako se priko grada presetavaju sa duvanon u ustima misleci da su ko zna sta
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 09:39
zmaj jesi ti to upravo rekao da je duhan vece zlo od trave...    

to za balavce se slažem
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:41

Heh, ja prešao na konoplju u prahu Big smile

Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:38
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

zmaj jesi ti to upravo rekao da je duhan vece zlo od trave...    

to za balavce se slažem
Normalno da jeste , da se malo dublje baciš u tu tematiku shvatila bi i ti . Zato što je nešto legalno ne znaci da je bolje od necega što nije legalno ( btw. samo zato što farmaceutika nije stigla patentirati konoplju pa da od nje ima profit i industrija i drzava ) 
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:47
Reagirala sam zacudjeno, a ne s namjerom dokazivanja kako to nije tako
Možda si i u pravu, ne bih ti znala, ne baca mi se u tu tematiku..
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:50
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

Reagirala sam zacudjeno, a ne s namjerom dokazivanja kako to nije tako
Možda si i u pravu, ne bih ti znala, ne baca mi se u tu tematiku..
Sve ok Wink
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 00:16
pa da duvan je puno puno puno stetniji od trave,duvan je bas zlo,i bas danas mi je frizerka dala da pogledan neki video ali san se zurija na posal pa cu sutra..ugl trava ima dosta pozitivnih ucinaka na organizam i ljudi su je koristili od pamtivjeka i to su cak i neki doktori govorili koji nisu neki sarlatani nego bas od struke..normalno da nije svaka dobra pogotovo ako je sranje i ako je prskana ko zna cime,ali da mi das da moran zapalit duvan ili joint uvik bi izabra joint iako vec neko vrime nisan ni to i ni ne razmisljan ali eto,to je moje misljenje...inace ostale droge su zlo i to nebi savjetova nikome da proba ,cak ni ja nikad nisan ima muda za uzet bombon ili povuc crtu,niti bi jer to ubija,to przi mozak,od trave cak nemoras postat ni ovisan,a na ostala govna se brzo navuces pa tako i na duvan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.