New Posts New Posts RSS Feed - Bol u rucnom zglobu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u rucnom zglobu

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u rucnom zglobu
    Posted: 07 Prosinac 2011 at 16:41

Ne znam je li dobar podforum za ovu temu ali ako nije, moderatori premjestite Big smile



Radim insanity i sad su pocele teže vježbe npr. skok pa u sklek, u planku naizmjenicno dižeš ruke, i sl vježbe koje opterecuju rucni zglob (radila sam do sada sklekove i nikada mi nije bio problem rucni zglob, ali kad pterecujem samo jednu ruku i kad dolazim naglo "s visine" zna me zaboliti.

Pocelo je danas. možda je samo trenutno jer sam se naglo spustila!?


e sad, da li da izvodim te vježbe ili ne, cemu služe elasticni zavoji za zglobove?

Vidjela sam i one stalke za sklekove ne znam koliko bi to olakšalo ali nisu prakticni za insanity!?


Savjeti!?



Edited by bebolina
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 17:50
Prebaceno u zdravlje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 20:19
A ja mislila....evo odgovora....pa moderatoru mogao si nabaciti i koji savjet Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.