New Posts New Posts RSS Feed - D: Vodic kroz pravilno i brzo topljenje masnoca!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vodic kroz pravilno i brzo topljenje masnoca!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Keto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Vodic kroz pravilno i brzo topljenje masnoca!
    Posted: 09 Srpanj 2019 at 00:03
Trening je previše za onoga tko prvenstveno želi mršaviti! Mora puno toga posložiti , a to nije ni malo jednostavno. Treniranje povećava apetit, a tu ste jer vam je apetit problem?? Sredite prehranu (Keto), hodajte i rezultati će doći. Kad BF bude pristojan može i lagano treniranje. Sve ostalo je priča za malu djecu!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2019 at 15:12

Pozdrav,

mene nekako prvo zanima slijedom čega je došlo do nabijanja te kilaže? :) Je li to bio neki yoyo efekt od nekog teško održivog režima prehrane i/ili treninga ili jednostavno opuštanje...?

Koliko je takvih treninga kroz tjedan, i od kojih vježbi se sastoje? Imaš li kakvih drugih aktivnosti tokom dana?

Što još jedeš osim povrća i piletine, koliko puta dnevno, i otprilike u kojim količinama? Koliko dugo već tako radiš i ima li kakvih rezultata do sada? Čime mjeriš progres - vagom, mjerama, ogledalom, odjećom?

Koliko god imaš? Ikakve zdrav. poteškoće?

Kao što vidiš dosta pitanja, a još ih ponešto i visi u zraku tako da nije to baš tako lako i jednostavno reći jesi li na dobrom putu... Wink Od svega toga mogu ti samo reći da znojenje definitivno nije znak da si na dobrom Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
R33mba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote R33mba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2019 at 15:01
Imam ne znam par pitanja za prisutne..Vec godinama idem u teretanu s ON off procesima, drzao sam neku pristojnu kilazu do ounazad par godina.. Ugl nabio sam minimalno 25kg viska , trenutno samna 117kg i po nekoj tablici sam 52%BF .. E sad furam neki svojh kao trening koji se sastoji od voznje bicikla 10 min s otkucajima srca od 130 do 136 ( tako pokazuje bicikl), te zatim sljedi trening s utezima koji gledam da radim kao piramidu(12,8,10,6) nekad dizem tezinu nekad ne .. Na kraju uvjek jos odvozim 10min bicikla. E sad ja se na treningu poprilicno preznojim od bicikla do utega pa mene samo zanima po vasem strucnom misljenu dal sam na dobrom putu ili?? Ugljikohidrate sam vise manje izbacio i trudim se da jedem sto vise povrca i piletine s rostilja..
Back to Top
dpopovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2015
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dpopovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2017 at 15:08
Slažem se u potpunosti. I sam malo vježbam dan dva, pa ne mjesec dva.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 09:31
Rezultati su individualni, a ovise o nizu čimbenika: prvenstveno o nečijem metabolizmu. Netko isti trening odradi u visokom intenzitetu i potroši jako puno energije, dok ga netko "spimpla" i ni ne oznoji se. Isto tako je i s prehranom, netko super reagira na promjene u prehrani jednog tipa, drugome to uopće ne odgovara... Vašno je da pratiš reakcije svoga tijela i trening i prehranu mu prilagođavaš i da se ohrabriš izaći iz svoje comfort zone jer tek izvan nje se postižu rezultati ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
pupamini View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pupamini Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2015 at 09:26
Super mi je ovaj tekstic, a najbolje mi je na kraju jer kaže tek nakon 3- 4 mjeseca ce se primijetiti rezultati, jer bih ja rezultate vdijela nakon dva mjeseca, pa mi to daje snagu za dalje.
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 08:25
Jako zanimljiv clanak.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 07:04
više nisam najstarija ovdje,baš super!
svaka cast zoro   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 23:28
Pozdrav! 

U 60-toj? Svaka cast ...zbilja skidam kapu :)

Ah ta zdrava prehrana...tko više može garantirati danas da jede sve zdravo?

Od smjese koje se daje kokoškama..da izbacuju kao stroj jaja..do tko zna kakvih sve ruku se sir i mlijeko preradjuje....

Kokoš bijelo meso u koje smo toliko sigurni da su zdrave...gledao sam neki dan dokumentarac baš o hrani...te industrije...nisu smijeli ni snimati što sve rade...ali ejdan radnik bivši na toj farmi je rekao samo kako im daju nešto gdje prakticki nabujaju u par tjedana.... pa mi tu kemiju jedemo i uvjereni smo da je zdravo :)

Jelovnika stvarno imaš pun izbor ovdje na forumu...najbolje bi bilo da si posložiš sam kako ti paše....Što misliš da je zdravo i što mi mislimo da je....Mislim da ne bi toliko trebali biti optereceni previše sa time koliko se zdravo hranimo kada ni sami ne znamo koliko smo precizni..niti koliko znamo odakle je sam došao taj produkt :)

Ali teži tome da jedeš što više domace...vlastiti uzgoj...Da ono drugo brza hrana itd budu ti zadnji na listi piramide u prehrani koju imaš.... veliki pozdrav! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 22:53
Pozdrav svima, ja sam novi na forumu. Inace procitam svaki clanak o vjezbanju i mrsavljenju. Vjezbam redovito vec dvadesetak godina i kada me vide u mojoj sezdesetoj godini, ne vjeruju da imam toliko. Ne opterecujem se nekim vrhunskim rezultatima, bitno mi je da se dobro osjecam, a vjezbanje mi dojdje neka vrsta takmicenja samim sa sobom. Bilo je perioda, kada nisam imao uvjeta a vjezbanje i odmah mi je skocio trbuscic. Medjutim, cim pocinjem vjezbati, polako nestaje. Sto se tice hrane i prehrane. najvise me ljuti kada kazu da nek jedemo zdravo. Jel ima toga danas. Ajde neka mi netko napravi jelovnik za cijeli dan. Dorucak mi je najteze slozit. Htio bih jesti zdravo, ali ne znam sta. Ovaj tjedan su jaja zdava, drugi vise nisu i jos mnogo toga. Rucak nije problem. Ako nekto ima kakvu dobru ideju i savjet, rado prihvacam. Pozdrav svima i ne odustajte od vjezbanja. Meni je to sastavni dio zivota i velika relaksacija, Cesto odem u teretanu umoran ko konj, a vratim se lagan kao pticica.
Back to Top
Brun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2012 at 13:28
Odlican clanak. Jedan probao pa se ....
Back to Top
mell View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Travanj 2012
Location: RH
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 21:05
clanak je odlican! ali imam pitanje.dali je to samo za mušku populaciju?? cini se dosta agresivan al nema veze.i zanima me ,,,topljenje masnoca na pojedinim djelovima tijela. ?jer ima puno ljudi koji te masne naslage imaju naprimjer samo na stomaku,ili bokovima,ili nogama.ja cu stavit sebe za primjer.ja sam u formi cak mršava ,ali u manjoj kolicini sam primjetila manje naslage.ali samo na trbuhu.ja bi željela to riješiti u startu.molim vas odgovor.hvala lijepa!!!!
Back to Top
rajko1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rajko1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 18:11
herbalife ti jee do pobjede to ti baš treba... moj ti je savjet probaj sa proteinima od sirutke i pojacaj zeleno na tanjuru a izbaci herby i vlakna, iak protiv vlakana neam ništ protiv te smatram da su uz guaranu jedino dobro šta je ispalo iz doticne firme...
naravno da napomenemovo je sam moje sromno mišljenje...
Back to Top
Dejana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 15:48
Porodila sam se prije 10 mjeseci idem svaki dan na traku i tu budem sat vremena malo trcim i brzo hodam , a onda jedan sat na plivanje . Vaga pokazuje da sam smrsala samo 1 kg zamjesec dana i ako je ja osjecam lagana kao pero . Ne znam jel to dovoljno aktivnosti jer sam i ishranu dosta korigovala , a rezultati i nisu bas sjajni ?
Back to Top
adriank View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adriank Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2012 at 23:37
budem probo pa javim rezultat
Back to Top
paris View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 16:29
clanak je super ali mi se nekako vježbe cine više za musku populaciju.a sto sa nježnijim spolom?možda griješim.Probala sam te sklekove sa utezima-to zbija nije jednostavno iako poanta i nije da je lako!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.