New Posts New Posts RSS Feed - problem prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

problem prsa

 Post Reply Post Reply
Author
innuendo_st View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote innuendo_st Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: problem prsa
    Posted: 03 Rujan 2007 at 16:23
 imam jedan problem koji je jako neugodan, vama prepostavljam smijesan, naime imam 22 god i jedna sisa (bradavica) mi je uvucena a druga je normalna(ispupcena), zbog cega?? upisao sam teretanu i imam veliku volju ispravit to... znate sa kojim vjezbama?
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2007 at 17:59
 Mozda te to nece utjesiti ali ti nisi jedini s tim problemom, taj problem koliko ja znam imaju i neke zene. Sto se tice teretane vecu paznju mozes posvetiti vjezbama za prsa ( ravni i kosi bench, kontakosi bench, potisak bucicama, razvlacenje bucicama i dr.). Ako to ne uspije rijesiti tvoj problem jedino sto ti preostaje je posjet lijecniku, iako neznam zasto to do sada vec nisi napravio.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 09:32

 Hahaha!!!

Oprosti, ali ovo me podsjeca na jednog frenda koji je imao isti problem. On ga je rijesio na taj nacin da je sad ovisan o SILJENJU BRADAVICA!!!!

Naime, kad god ga vidis bez majice, on ima prekrizene ruke na prsim i silji si bradavice!!!! WTF!!!!

Mislim da ti tu nema neke pomoci..... Nazalost.

Back to Top
innuendo_st View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote innuendo_st Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 11:10

 

Hahaha!!!

Oprosti, ali ovo me podsjeca na jednog frenda koji je imao isti problem. On ga je rijesio na taj nacin da je sad ovisan o SILJENJU BRADAVICA!!!!

Naime, kad god ga vidis bez majice, on ima prekrizene ruke na prsim i silji si bradavice!!!! WTF!!!!

Mislim da ti tu nema neke pomoci..... Nazalost.

 

 nema pomoci?? molim te kako ti znas da nema pomoci? jel on trazija negdi pomoc ili??? po cemu zakljucujes da nema pomoci? ja sam upisao teretanu i vidim neke pomake... sad neznam jel to to

p.s dobar ti je savjet:)

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 13:04
Originally posted by innuendo_st innuendo_st wrote:

 imam jedan problem koji je jako neugodan, vama prepostavljam smijesan, naime imam 22 god i jedna sisa (bradavica) mi je uvucena a druga je normalna(ispupcena), zbog cega?? upisao sam teretanu i imam veliku volju ispravit to... znate sa kojim vjezbama?


Ne znam da li si posjetio doktora -> ako nisi posjeti ga i ukazi mu na problem.
Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:35
meni se javljaju bolovi u prsima, vjerojatno zbog preforsiranja misica... 
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:37
 Meni ovo uopce nije smijesno..Preporucam ti da posjetis svog lijecnika..da vidis sto je uzrok tom,da li se sto ucinit..Ako danas postoje silikoni,i sve te gluposti pa valjda postoji koji vrag i za ovo..Al to te nebi trebalo smetati,niti da se tog posramis,normalni ljudi to nece niti zamijetit zado Head up..i uzivaj.Pozdrav!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.