New Posts New Posts RSS Feed - Veslanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Veslanje

 Post Reply Post Reply
Author
Cofaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cofaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Veslanje
    Posted: 07 Listopad 2011 at 22:13
Pozdrav ekipo

Zanima me da li je veslanje dobro izabrati kao vježba koja je dobra u vezi kardia imam priliku radit veslanje u teretani pa me zanima da li je ok znam da sagorjeva dosta kalorija al htio bi mišljenje vaše svaki savjet je dobro došao..;))
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 22:51
Po meni najbolje, ako govoris o veslackom ergometru.......govorim o izboru između traka za trcanje, orbitreka, stepera, bicikla.......radi prakticki cijelo tijelo.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 00:03
Originally posted by Cofaa Cofaa wrote:

Pozdrav ekipo

Zanima me da li je veslanje dobro izabrati kao vježba koja je dobra u vezi kardia imam priliku radit veslanje u teretani pa me zanima da li je ok znam da sagorjeva dosta kalorija al htio bi mišljenje vaše svaki savjet je dobro došao..;))

Da, ako ciljas na veslacki ergometar, samo deri po njemu, odlican za kardio! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 10:20
Najbolje i najteze.. radi cijelo tijelo.. przi kalorije samo tako..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 19:01
http://www.youtube.com/watch?v=Xl7VzggkUlg

vidim da se ovaj lik savija dok radi ovu vjezbu. ja radim tako da mi pokret obavljaju samo ruke (ledja miruju). sto je pravilno onda?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 21:17
Poceo sam radit veslanje na doljnjoj koloturi,gledao sam na youtubeu i citao po internetu kako pravilno izvodit ali jednostavno vec nekoliko treninga uopce neosjecam da leđa rade.jel to normalno ili? Hvala :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 21:22
Jel barem nešto osjećaš? nisam na spravama nikada radio .... ali morao bih barem osjetiti da neki dio radiš..tj bil obih poželjno..tako bih znao na čemu si :D i ovisi kako radiš :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2014 at 23:40
Kad radim pravilo,isprsim se vucem latovima,neosjetim nista,a kad malo spustim ramrna i prsa na dolje-to je kao nepravilno onda osjetim da radim nesto...ali to mi je nekako cudno malo haha
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2014 at 08:14
Pa svatko ima svoju tehniku ivođenja...ako osjećaš pravilan rad i učinak kako radiš onda tako radi..ako misliš da ne valja i želiš na drugaččiji način... probaj konzultirati sa nekime da te vidi kako radiš :) a i probaj staviti neku manju kilažu da te ne umaraju ponavljanja i probaj sporo raditi pa otkriti kut kako ti paše... ja nemam pojma ništa na tim spravama :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Rivers View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rivers Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 13:53
Ja radim vježbu naizmjeničnog veslanja s bučicama i pulk on face s upotrebom odgovarajuće fitness sprave. To su super vježbe za jačanje leđnih mišića..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.