New Posts New Posts RSS Feed - Problemi s digitalnim rucnim gripovima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problemi s digitalnim rucnim gripovima

 Post Reply Post Reply
Author
Roby3107 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roby3107 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problemi s digitalnim rucnim gripovima
    Posted: 05 Listopad 2011 at 15:17
Ja sam narucio 2 digitalna rucna gripera cisto da vidim kakva je kvaliteta robe koju prodaju prije nego bih narucio neku skuplju spravu na neviđeno..danas su mi stigli na kucnu adresu..otvorio sam paket,unutra dvije kutijice sa griperima..izvadim prvi griper i ispadne s njega brojac..sve se raspalo..uspio sam ja to opet vratiti unutra ali naravno nije radilo..tada izvadim drugi griper,on se nekim cudom nije raspao ali samo što nije..tada sam probao dali brojac radi ali me uopce nije vec iznenadilo što ni taj nije radio..i mislim da bi ga dijete od 2 godine moglo pritisnuti bez nekog velikog napora..ali na oba gripera je naljepnisa "made in china" da vas nebi iznenadilo zašto ne rade..
Moj savjet vam je da ne narucujete preko ove a niti jedne druge internet stranice nego ako nešto želite otiđite u ducan i vidjet cete što kupujete..ovo je bacanje novca u vjetar..i siguran sam da kad bih narucio neku skuplju spravu da bi za to doma stiglo neko kinesko smece..zato nikad više kupnja preko interneta
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 23:52

Pozdrav Roby,


Prvo i najbitnije - žao mi je da si imao takvo iskustvo i rado cemo ti refundirati kupnju i iskupiti se.


Nažalost, takve stvari se dogode s vremena na vrijeme i nije ih moguce izbjeci. Do sada je kroz shop prodano nekoliko tisuca proizvoda i vjeruj mi do sada se na prste daju nabrojati negativna iskustva (koja smo sva popravili), a pohvale za kvalitetnu uslugu dobivamo na gotovo dnevnoj bazi. Za sada je prodano samo nekoliko gripera, tako da cemo pouceni ovim odmah maknuti proizvod iz ponude da ne bi bilo daljnih problema (moguce da je serija proizvoda loša).


Nije nam cilj samo prodati, cilj nam je imati zadovoljne kupce. Prvi smo shop ovog tipa na domacem tržištu i jasno nam je da moramo postaviti dobar primjer svima drugma, a ne prokockati povjerenje koje smo sticali sve ove godine.


Još jednom, žao mi je za negativno iskustvo, pokušat cemo što možemo da ti to nadoknadimo.



Edited by Jdot
www.uptimo.com
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 08:47
Robi, svakako nam se javi, zamijeniti cemo ti gripove ili refundirati novac.

Trenutno imamo nekoliko tisuca kupaca, prodali smo cca. š0 tisuca proizvoda i nismo imali problema s kvalitetom. Danas cemo sigurno istestirati osobno digitalni rucni grip i javiti se vezano za to.

Tek nedavno smo dodali xplorer kucnu fitness opremu, ukoliko se pokaže da kvaliteta nije na razini, definitivno cemo maknuti iz ponude.

Zadovoljstvo kupaca nam je prioritet #š, Robi bez brige, sigurno cemo riješiti ovaj problem. 

Svakako preporucam da nam se javite ukoliko imate problema ili bilo kakvih pitanja vezano za proizvode na fitness.com.hr web shopu. Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 14:42
Stišcem cijeli dan digitalni rucni grip i fora je. Radi i nisam imao problema. Smile

Pokušao sam te kontaktirati na mobitel i e-mail, no nema odgovora. Zamolio bih da se javiš kako bi riješili ovaj problem.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 14:48
Evo culi smo se s Robijem i šaljemo nove drugacije rucne gripove na probu - free! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Roby3107 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roby3107 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 15:49
moram reci da ste me u dva dana pretvorili iz jako nezadovoljnog u jako zadovoljnog kupca..:) danas su vec stigli novi gripovi i ovi su u redu..da sam znao odmah bi ove uzeo.. cak cu i razmisliti o kupnji sobnog bicikla za pocetak ali sad cu prvo vidjeti komentare drugih kako nebi opet došlo do neugodnosti...
radujem se daljnjoj suradnji i preporucit cu vas dalje.. pozz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 16:29
Originally posted by Roby3š07 Roby3š07 wrote:

moram reci da ste me u dva dana pretvorili iz jako nezadovoljnog u jako zadovoljnog kupca..:) danas su vec stigli novi gripovi i ovi su u redu..da sam znao odmah bi ove uzeo.. cak cu i razmisliti o kupnji sobnog bicikla za pocetak ali sad cu prvo vidjeti komentare drugih kako nebi opet došlo do neugodnosti...
radujem se daljnjoj suradnji i preporucit cu vas dalje.. pozz


Odlicno, drago nam je da smo riješili problem na obostrano zadovoljstvo! Thumbs Up

Pozivam sve da nam se jave, ukoliko imaju bilo kakvo pitanje ili problem. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Roby3107 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roby3107 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 13:34
samo da obavjestim da ni ovi griperi nisu dugo izdržali..na jednom je upravo pukla jedna rucica,a na drugom je isto pobijelila što znaci da nece ni ona dugo..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 14:54
Roby što ti radiš s tim gripovima?  T&#šš1;ngue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Roby3107 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roby3107 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 15:27
Big smile  izgleda da nije to za mene.. sad sam narucio powerball..prijatelj kaže da je bolji od gripera..mogli bi i vi uvrstiti powerball u svoju ponudu..:)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:36
Originally posted by Roby3š07 Roby3š07 wrote:

Big smile  izgleda da nije to za mene.. sad sam narucio powerball..prijatelj kaže da je bolji od gripera..mogli bi i vi uvrstiti powerball u svoju ponudu..:)


Gledali smo i mi da dodamo powerball u ponudu, jos prije 6 mjeseci, no mislim da je to vise za igru nego za vjezbanje. Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Roby3107 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roby3107 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2011 at 18:35
ne bih se složio zoki..jucer mi je stigao i mislim da sam ja malo pretjerao s njim jer me danas jako bole ruke,dobio sam upalu mišica,i kad ga jace zavrtim teško ga je držati u ruci..meni se cini dosta dobra stvarcica..u srednjoj ga je imao jedan prijatelj iz razreda,on ga je vrtio po cijele dane i neznam dal je to samo zbog powerballa ali je imao puno jace ruke nego bilo tko iz razreda..i citao sam prije kupnje po forumima.. puno ljudi je imalo predrasude prije kupnje sprave za vježbanje u informatickom ducanu ali svi su se na kraju složili da vrijedi svake kune..ja sam za sada jako zadovoljan al tek ga imam 2 dana..ako ce biti bilo kakve greške odmah cu javiti.. al za sad vam samo mogu reci da prvo probajte pa razmislite o uvršetnju u ponudu..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.