New Posts New Posts RSS Feed - Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?

 Post Reply Post Reply
Author
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?
    Posted: 03 Veljaca 2013 at 10:53
ja ga pratim...mozda malo smijesno izgleda, al odlican izgleda za njegve godine...u potpunosti se salzem sa svime sta prica i pise na svom sajtu...i sta je nabolje, sve sta zagovora, sve o cemu prica, dokazuje na sebi, sto je znak da to sta prica stvarno djeluje...
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 21:48
Scooby rules , dobar je, dobar je, simpatican lik prije svega, a o znaju da ne govorim   
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 16:16
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Pogledao sam dosta njegovih videa, ima ih dosta poucnih. Ali on je onako više za "do it at home" tip jer je sada u 50-ima i to je sve super za ljude koji ne idu u teretanu nego imaju kuci utege poput njega. A i one spravice koje on napravi (vidio sam na nekoliko videa takve), on je ipak inžinjer i on zna kako šta postaviti i gdje, a mi "normalni" ljudi, ako nešto krivo namjestimo, ima da se razbijemo ko budale ako nam popada to sve i da više ne treniramo dugo vremena =D . Ali sve u svemu, covjek zna šta prica, daje dobre savjete i motivira za vježbanje. Svaka mu cast.
Ako ti se on sviđa potraži i "twinmuscleworkout" kanal. Ima da pišaš gace :D


upravo sam pogledo puno njihovih videa i umro sam od smijeha na onaj "perfect pushup workout" haha, twinmuscleworkout i scooby su najbolji bilderi na youtubu!
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 05:03
Pogledao sam dosta njegovih videa, ima ih dosta poucnih. Ali on je onako više za "do it at home" tip jer je sada u 50-ima i to je sve super za ljude koji ne idu u teretanu nego imaju kuci utege poput njega. A i one spravice koje on napravi (vidio sam na nekoliko videa takve), on je ipak inžinjer i on zna kako šta postaviti i gdje, a mi "normalni" ljudi, ako nešto krivo namjestimo, ima da se razbijemo ko budale ako nam popada to sve i da više ne treniramo dugo vremena =D . Ali sve u svemu, covjek zna šta prica, daje dobre savjete i motivira za vježbanje. Svaka mu cast.

Ako ti se on sviđa potraži i "twinmuscleworkout" kanal. Ima da pišaš gace :D
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 22:00
http://www.youtube.com/user/scooby1961  ovo je njegov kanal na Youtubu, osobno sam pogledo puno njegovih videa i moram reci da covjek zna znanje, odlican motivator i u nevjerojatnoj formi za jednog 50-godisnjaka. malo vuce na vin diesela
sto vi mislite o njemu??

Edited by Zoki - 24 Ožujak 2012 at 12:09
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.