New Posts New Posts RSS Feed - Piercing i vježbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Piercing i vježbanje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Piercing i vježbanje
    Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:19
Ako netko zna ili ima iskustva s piercingom na pupku i vjezbanjem tokom procesa zarastanja? Zeljela bi probusiti pupak, ali me strah da necu moci vjezbati neki duzi period.... Smile

Citala sam razne clanke i iskustva ostalih i svako neku svoju verziju govori, cak i svaki piercer drugacije govori (neki govore da se treba staviti gaza preko, neki to strogo zabrajnju....)
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:57
Nosi gazu koliko vec treba(meni kad su busili zalepili su na dan-dva i rekli tada da skinem).
Najidealnije bi bilo da izbegnes malo neke aktivnosti barem nedelju dana, jer taj pirsing tu bude bas bas svez, 'em mozes nezgodno da ga zakacis, 'em ces osetiti, bice ti neprijatno jer je osecaj kao...pa onako, zateze poprilicno.
Ne verujem da mozes da napravis neke preterane komplikacije, cisto eto, zbog neugodnosti.
Inace je period potpunog zarastanja tog pirsinga oko 5-6 meseci, tako da sigurno neces izbegavati vezbanje toliko, ali eto, nedelju dana bar - ili vezbaj normalno posle toga ali nemoj da radis nista sto zahteva pregibanje trupa neko vreme.
Ja sam vezbala manje vise normalno ali sam sacekala bas oko nedelju dana otprilike.

Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:03
Hvala ti puno Smile znam da je proces zarastanja dug, neki navode od 6 do š2 mjeseci... budem jos pitala svog piercera da rece svoje iskustva tj. pravila... njih cu se drzati, a i ovo sto ti kazes i budem vidla kako ce moje tijelo reagirati na pierc. hvala jos jednom Big smile
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 11:26
Pa to, najbolje ces u stvari videti kako ti telo reaguje i u kom smeru ide zarastanje :)
Ma nema na cemu! :)
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 11:35
i sve ti ovisi kako ce ti tijelo reagirat na njega slusaj tjelo...ja kad sam pirsala kukove mi je bilo slabo dva dana tako da je meni oporavak trajao puno duze
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 12:48
Originally posted by bea bea wrote:

i sve ti ovisi kako ce ti tijelo reagirat na njega slusaj tjelo...ja kad sam pirsala kukove mi je bilo slabo dva dana tako da je meni oporavak trajao puno duze

to mi je jako lijepo mjesto za pirs Smile
ja sebi želim na prsima,između grudi mislim,to mi je predivno,ali me strah zbog znojenja,da ne dobijem neku infekciju..
Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 13:02
to na kukovima sam razmisljala poslije pupka... al budem vidla... Smile curke, hvala vam Big smile kroz par dana idem na piercanje pa vam javim kako se moja situacija razvija sto se tice pupka i vježbanja...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 14:46
Kukovi i prostor izmedju grudi?! Auuuu, ja sam totalno old school tip, samo na klasicnim mestima pirsinzi, i to ne svuda..
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 15:00
nebi ti to preporucila koliko god je ljepo...ja kad sam to pirsala sam bila prva u hr i to me je doso pirsat jedan amerikanac jer tu kod nas jos nitko nije to radio i stvarno nisam imala od koga cut iskustvo...danas imam oziljke na tim mjestima morala sam ih izvadit jer su mi stalno zapinjali za hlace i bolili su me,a da ne pricam da tokom sexa se stalno opterecujes da te slucajno ne zakaci rukom decko tako da drzi se ti pupka rade nego surfacea
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 18:56
evo, danas sam se isla piercati Big smile nije ni malo boljelo, osjecaj kao kod vadjenja krvi, nist strasnog... i sad osjecam onak lagano zatezanje koze kad sjednem, cucnem ili nekaj slicnog... bude pauza par dana od vjezbanja, do tad samo malo duze setnje Smile

bea... mislim da si mi dala dost razloga da ostanem samo na ovom piercingu Big smile radije budem to gledala na slikama samo nego da se mucim s tim....
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 20:13
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 12:55
Originally posted by Starcrunch Starcrunch wrote:

evo, danas sam se isla piercati Big smile nije ni malo boljelo, osjecaj kao kod vadjenja krvi, nist strasnog...DIV]


Super! :) Ma da, nije nista strasno, ja sam milila da ce boleti, medjutim nije - vise me bolela ona stipaljka kojom ti povuce kozu nego busenje, i kao i uvek, guranje mindjuse je nezgodan osecaj.
Uzivaj u novoj mindjusici
Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 12:58
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Originally posted by Starcrunch Starcrunch wrote:

evo, danas sam se isla piercati Big smile nije ni malo boljelo, osjecaj kao kod vadjenja krvi, nist strasnog...DIV]


Super! :) Ma da, nije nista strasno, ja sam milila da ce boleti, medjutim nije - vise me bolela ona stipaljka kojom ti povuce kozu nego busenje, i kao i uvek, guranje mindjuse je nezgodan osecaj.
Uzivaj u novoj mindjusici

bas to, stavljanje nakita, tj ono provlacenje je bas neugodan osjecaj, sve ostalo zanemarivo Smile 
Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 20:00
evo, da javim samo.... pocela sam jucer vjezbati, i ne smeta mi previse, samo kod nekih vjezbi osjetim malo da se zateze, al nist strasnog.... i poslije je ispod kuglica jace crveno (vjerovatno radi potiska s jedne i druge strane, a i znoj) a nakon tusiranja se vrati u normalnu, tj. crveno je, ali ono normalno crveno s obzirom da je piercano prije 6 dana...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 20:34
Mazi onaj hidrociklin(ako to ima kod vas) ta je mast bukvalno lekovita
Back to Top
Starcrunch View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starcrunch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 20:43
ovog kod nas nema, barem nisam nasla na netu pod tim nazivom... al budem jos pogledala....imam octenisept, to je antiseptik za rane i tim spricam dva puta dnevno i perem piercing ph neutralnim tekucim sapunom... a nakon 2 tjedna su mi rekli da zamjenim octenisept fizioloskom otopinom pa budem s tim cistila....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.