New Posts New Posts RSS Feed - Sobni bicikl i mršavljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sobni bicikl i mršavljenje?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2011 at 15:07
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Ne brini se, to ti je dorucak, treba ti energija... Ne moraš ti obavezno pojest š00g zobenih, ali 70-80 g, neki izvor proteina i vocka je odlicna opcija za dorucak Wink
evo to ti je dorucak.slusaj pitbulla,viš da ti lipo covik veli .
i zobene su ti boje od sendvica,zdravije su i nes bit gladna nakon njih .
Back to Top
maslacak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maslacak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2011 at 22:07
Hvala svima Thumbs Up

Sad sam si racunala bazalni i iznosi oko 2000kcal, a kalkulator potrošnje kalorija.. kaže da 7h stajanja (rad u uredu) potroši š500kcal. Koliko bi onda ja trebala unijeti kcal da bi mršavila.. citala sam da je ok -škg tjedno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2011 at 13:59
Originally posted by maslacak maslacak wrote:

Hvala svima Thumbs Up

Sad sam si racunala bazalni i iznosi oko 2000kcal, a kalkulator potrošnje kalorija.. kaže da 7h stajanja (rad u uredu) potroši š500kcal. Koliko bi onda ja trebala unijeti kcal da bi mršavila.. citala sam da je ok -škg tjedno


Hmm.. znaci moras ici preko bazalnog metabolizma svakako.. a sad to 7 h stajanja u uredu da trosi toliko kcal.. hmm.. mozda i trosi, ne znam.. ali jedi oko 2200 kcal, i svaki 4. dan se najedi, ali ne junka, nego isto kompleksnih UH, proteina i kvalitetnih masnoca..

tebi ce vjerojatno padat i vise od š kg tjedno sto je normalno u pocetku..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
maslacak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maslacak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2011 at 21:54
a kaže onaj kalkulator da troši.. ako mu je za vjerovati Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.