New Posts New Posts RSS Feed - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
boris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje
    Posted: 04 Srpanj 2007 at 20:22
jer se smije vjezbati svaki dan? radim dnevno po 300 trbusnjaka, oko š50 sklekova (naravno, sve u serijama). pa sam negdje procito da se jedan dan vjezba, a drugi odmara jer misici 'rastu' kada se odmaraju.
Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:11
Najmanje jedan dan u tjednu moras imati slobodan da apsolutno nista ne radis tj rezerviran za odmor! 
Back to Top
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:23

 vecer dobra,

 300 trbusnjaka, svaka cast, ja sam nakon tri mjeseca stigla jedva na š50

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 23:19

Tako kaze teorija....odmaranje je jedan vazan momenat u treniranju,,,misicu treba vremena da se reparira,,,,,,.nekad se teniralo skoro svaki dan,,arnold je trenirao dvA do tri puta,,,,,dnevno??????,,,,,

,, da je znao za danasnji nacin treniranja to jest koliko se razvio to jest unaprijedio  ovaj sport mozda bi bio jos uspjesniji..usput imao bih NA RASPOLAGANJU masu tih steroida pa izvoli,,prijecica do socijalnog zadovoljenja i brzih rezultata..

.......ja treniram prema tijelu,,,ako mi ono odobrava mentalno i fizicki idem ,,ako sam umoran bilo mentalno bilo fizicki slijedi pausa.....nemam nikakvu semu.

jako bitno je da covjek nema preogromne ciljeve u pocetku kao naprimjer,,,,,,,,jak,masivan,definisan za kratko vrijeme.............pogresan pristup koji se zavrsava neslavno,,cestim povredama kao i prekidom treniranja......

nista nedolazi brzo....trbusni misici se treniraju po nekom pravilu dva -tri puta u toku jedne sedmice,,,,,pravilno izvodjenje(ampiltuda) je uslov efikasnosti koja daje rezultat..

radis 300 trbusnjaka plus š50 sklekova..(izgleda puno)..to je ustvari 450 trbusnjaka i š50 sklekova jer sklekovi su takodje jedna od  vjezbi za trbusne misice iako se nevode kao vjezba za taj dio tijela,,,staticni trening,,,,,,,,,drze tijelo prilikom vjezbanja...............

mnoge fizicke aktivnosti uticu na rad misica stomaka ne samo koncentrirane vjezbe za taj dio tijela,,skloni onaj masni sloj i vidjeces sta ima...

ako neosjecas  bolove,,na bol mislim ucestale bolove koji te ometaju u treniranju,,,bol je reakcija tijela i tu reakciju treba uzeti za ozbiljno,,,ako su bolovi jakog intenziteta na neki nacin nepodnosljivi trening treba prekinuti i okrenuti se mirovanju,

,,,,, ako  nemas nikakvih problema nevidim razlog da netreniras svaki dan premda treba biti pazljiv i nepretrenirati...nekad te mozak i zelja mogu odvuci u nepozeljnom pravcu da i nisi svjestan toga.

....nismo svi iste genetske gradje,,netko se oporavlja brze od napora a netko sporije...tijelo mora odmarati nakon iscrpljivanja,,nakon iscrpnog treninga snage odmor bi bio najmanje jedan dan premda u dan odmora nebi bilo lose baviti sr nekom crobnom aktivnoscu koja bi pospjesila rad motora ,krvotok,osvjezila misice,,,

stomak je tesko izgraditi,,,,sve ostalo ide lakse,,,,,,po meni......

 

Edited by emilio
Back to Top
boris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2007 at 00:09
oh, puno hvala.. nisam mislio da cete tak puno posvetiti mom pitanju.
pa nekak mi se sugavo cini trenirati svaki drugi dan, posto su mi umori samo taj dan kada sam vjezbo. a nisam toliko upucen u razvoj misica da znam koliko treba odmor.

puno hvala na odgovorima :)
btw. tih 300 trbusnjaka je u serijama po 30. nadam se da je to ok. :)
a sklekovi... to je po š5 il 20 jedna serija. pa odma i to recite ako nest ne valja:)
Back to Top
genius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote genius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2007 at 16:32
 meni se neda raditi toliko serija,pa radim 4 serije po 40 sklekova.. sto je bolje? š0xš6 ili 4x40??
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 10:12
Ako mozes napraviti u jednoj seriji 40 sklekova onda 4x40
 

Edited by Mr G.
Back to Top
boris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 19:33
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ako mozes napraviti u jednoj seriji 40 sklekova onda 4x40
 

jesi li siguran? ja sam cuo da je bolje raditi vise serija po malo. cemu se naprezati ko idiot? misica svejedno treba odmor izmedju vjezbi.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2007 at 15:07
Kad se radi serija treba se odraditi do maximale, radis onoliko koliko mozes.

Ako stvarno mozes napraviti 40 pravilnih sklekova u jednoj seriji, zasto bi radio manje?!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.