New Posts New Posts RSS Feed - Fit do svadbe :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit do svadbe :)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:31
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  E drugari, super ste!!! bas mi dajete volje da krenem, idem, nastavim! Ma ima da budem najzgodnija mlada ikad


Ovaj... Khm... Ako netko treba pratilju za svadbu... Pratim po kucama

Ajde, taman imaš vremena do tad napravit neki rezultat. Ne ocekuj da celulita ode jako puno, jer se dugo skupljao, pa ce dugo i odlazit, al može se.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 17:44
  Ma da, a i haljina nije bas minica, nece se vidjeti i ako ga ostane
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 08:33
  Ja imam prve rezultate , ide, ide polakooo:
š2 dana nakon sto sam krenula u gym vaga pokazuje 2 kg manje, struk 2cm manje i kukovi š cm manje , jedino ruka je šcm vise...jel to ok?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 14:01
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Ja imam prve rezultate , ide, ide polakooo:
š2 dana nakon sto sam krenula u gym vaga pokazuje 2 kg manje, struk 2cm manje i kukovi š cm manje , jedino ruka je šcm vise...jel to ok?

Ma ok je, samo šibaj dalje
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 14:10
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Ja imam prve rezultate , ide, ide polakooo:
š2 dana nakon sto sam krenula u gym vaga pokazuje 2 kg manje, struk 2cm manje i kukovi š cm manje , jedino ruka je šcm vise...jel to ok?


vec nakon š2 dana!!?? Woow po meni je to super!!
Moji rezultati su bili nakon 20 dana cm manje skoro svugdje osim ruke kao i kod tebe..Tu sam isto dobila š cm..Ali neka..
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 17:02
Ma samo tako nastavi a onih šcm više nek te ne brine ja sam nakon 2mj teretane 5x tjedno izgubila stomacinu a dobila nogice i guzu pa sam cucnula na poslu i pukle mi hlace. Svi su me zezali jer znaju da idem na fitness... Ali neka sve se to fino oblikuje i zato se ne sikiraj ne može ti naškoditi šcm više... Treba it snage za pripremu vjencanja.
hm
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 08:51
 Još ceš ti prenijet mladoženju preko praga, a ne on tebe
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 19:36
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 Još ceš ti prenijet mladoženju preko praga, a ne on tebe


tesko, ima skoro š00 kila, a i pitanje u kakvom cu stanju biti

Nego da ja ispovjedim grijehe: zadnjih deset dana nisam vidjela ni sunca ni mjeseca a kamoli teretane! Neko vece sam vecerala, kao za olimpijadu , ali ove ostale dane sam vodila racuna bar o ishrani kad nisam stizala nista drugo. Od sutra mi je malo laksi tempo na poslu, necu vise raditi od jutra do sutra, pa cu fino nastaviti sa treniranjem.
    Sledece sedmice narucujem vjencanicu...treba da im posaljem konf.broj i svoje mjere, a ko ce ga znati kakve ce mi mjere biti u 6.-om mjesecu?! Sve nesto mislim da narucim br.40 pa je laku suzim ako bude velika, malu ne mogu "nadostekati".
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 19:41
 E tu ti fakat nemrem pomoc.  Ali vjerojatno je bolje narucit kako si sad, pa ako bude velika, lako ceš ju smanjit
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 19:46
  tak sam i mislila, a i ne vjerujem da ce mi se grudi smanjiti do 38-ice a ostalo cu prepravljati.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2011 at 07:43
  Moje kile stoje ali se ne sikiram jer nisam ni vjezbala sedmicu dana, sinoc sam odradila trening, a danas radim krace pa cu i danas popodne. Jutros mi se svidja ogledalce, nazirem neke misice, kao.  Sutra cu ujutro odraditi samo kardio kod kuce jer popodne idem na izlet. Pokusacu da se zadovoljim sa pilecim bijelim s rostilja i nekom salaticom.
Imam par pitanja, koliko i sta da vjezbam sama kod kuce ujutro? Imam samo mini-steper kuci.
I posto ja radim inace do 6-7 popodne, tako da se sa treninga vratim oko 8-9 navece, sta smijem jesti tada? I da li da jedem odmah nakon treninga ili nakon nekih sat vremena? Kasno je bas...
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 12:21
happy-fit,
gdje si
ima li napretka?
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.