New Posts New Posts RSS Feed - Ekspresna dostava svih narudžbi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ekspresna dostava svih narudžbi

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ortak007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ortak007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 20:05
Pozdrav narucio sam na vasoj stranici 2 proizvoda i na stranici pise da prozivode saljete Overseas Expressom znaci u roku od 2 dana.ja sam proizvode narucio ima vise od dva dana no njima ni traga ni glasa,slao sam upit na mail no niko ne odgovara zvao san na telefon no isto nema odgovora.Znate li mozda u cemu bi moga biti problem?HVALA!

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 00:14
Originally posted by ortak007 ortak007 wrote:

Pozdrav narucio sam na vasoj stranici 2 proizvoda i na stranici pise da prozivode saljete Overseas Expressom znaci u roku od 2 dana.ja sam proizvode narucio ima vise od dva dana no njima ni traga ni glasa,slao sam upit na mail no niko ne odgovara zvao san na telefon no isto nema odgovora.Znate li mozda u cemu bi moga biti problem?HVALA!

E-mail si poslao na [email protected]?

Na sve e-mailove odgovaramo u roku 1h. Provjeri da ti nije završio u spam folderu..
Slobodno pošalji svoje ime i prezime meni na PM pa cemo odmah provjeriti gdje je paket.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.