New Posts New Posts RSS Feed - Ocijenite NAJ Transformaciju!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ocijenite NAJ Transformaciju!

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 13:03
  U potpunosti se slazem s Thornom.

š. Glasanje je trebalo ici u obliku ankete.

2. Sad u vezi toga smiju li kandidati glasati - ja sam za to da smiju - s tim sto ne mogu sami sebi dati glas. Uostalom, i na predsjednickim izborima sami kandidati imaju pravo glasa.  (Ako bi se neki  od iducih izbora najtransformacije radila bilo bi poželjno staviti opciju tj.zabranu samoglasanja - tj.glasanja za samog sebe).

3.Sljedeca stvar koja je meni najviše cudna jest - ako se najtransformacija bira svako 3 mjeseca - onda bi i natjecatelji u njoj trebali sudjelovati minum tri mjeseca. To govorim iz razloga jer po meni nije realno ocijenjivati isti rezultat tj.napredak kod nekog tko je u ''igri'' mjesec odnosno 3 mjeseca.

4.I jos jedna stvar - ocekivala sam da ce fotografije biti postavljene kao recimo kod lady lu - before i after u jednoj, s tim da su svi kandidati predstavljeni s istim brojem fotografija u istoj velicini (recimo fotografija sprijeda prije/poslije te fotografija s leda prije/poslije).

5. Mislim da bi svi kriteriji trebali jednako vrijediti za sve kandidate.

Nemojte nista pogresno shvatiti - ovo su samo moje sugestije kako bi se moglo unaprijediti i poboljšati ovaj hvale vrijedan projekt.
   

Edited by buci-buciš
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 13:20
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

š. Zbog cega je glasovanje javno? Mislim ako cemo bit iskreni i procjenjivati promjene i napredak treba bit objektivan a ne vođen simpatijama, naklonostima i dakako emocijama koje nas vežu za kandidate. Ni na izborima ne zaokružujemo kandidate tamo pred svim ljudima koji se nalaze u prostoriji. Ok, ovo nije toliko ozbiljno, ali ako su kandidati ozbiljno ušli u ovo transformiranje onda smatram kako treba i ozbiljno pristupiti izboru najtransformersa!

Zbog cega nije bilo dodatne ankete u temi? Odnosno da tema bude kakva je, ali da se glasa u anketi.

2. Zbog cega i sami transformersi imaju pravo glasa? Zar nije poanta da ih "nezavisni" procjenjivaci ocjenjuju? Mislim da ne treba objašnjavati što nastaje kad se međusobno ushupkavamo - dajemo ocjenu drugima da ne ispadne da smo sebicni no zapravo želimo imati što veci broj glasova cak i od tog kojemu smo dali glas. Svatko je igrac za sebe, a ako se ušlo u transformerse bez tih namjera onda je netko slabo motiviran i time slabijeg uspjeha.

3. Before/After slike kod vecine nisu ni približno fotkane u istim uvjetima tako da je meni prvome izrazito teško procijeniti ima li napretka i koliki je uopce


Eto, malo zapažanja s moje strane
 definitivno si u pravu..
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 13:34
  Slazem se za ovo da slike nisu fotkane pod istim svetlom, uglom,i slicno, a to dosta moze da zavara. Ne vidi se lepo, neke slicice su manje, neke vece. Ni na jednoj slici se ne vidi velika razlika (ja svoje zato nisam ni okacila, iako sam malo smrsala :))
Ipak glasam za Mini me, lepo se ucvrstila i cini mi se nestao je celulit ispod guze!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 13:43
Slažem se s Thornom.
LiveStrong
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 14:26
  Slažem se da kriteriji nisu baš najbolje izvedeni...trebali bi se ljudi prijavit do nekog roka za transformaciju i onda nakon 3 mjeseca se glasa za njih, a ne i za one koji su se u hodu prijavili jer je vrlo vjerojatno da ce imati nešto lošije rezultate.
Druga stvar su slike...recimo npr. kod Lady Lu, slike before su iz daljega, a slike after su izbliza i to totalno iskrivljuje percepciju. (edit: sad sam skužila da su kod LAdy Lu ovo gore i before i after slike, my bad )
However, moj glas ide Mini Me  (cini mi se da su bedra i guza jako dobro napredovali ), išao bi Phoenixu da su "before" fotke one sa pocetka njegove teme jer je fakat veliki napredak.
 

Edited by mystic
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 14:38
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim ako cemo bit iskreni i procjenjivati promjene i napredak treba bit objektivan a ne vođen simpatijama, naklonostima i dakako emocijama koje nas vežu za kandidate.
 

potpuno ti je svejedno da li javno dao glas ili u anketi. i kada bi tajno glasovao ukljucio bi simpatije, naklonost, nemoguce je iskljuciti emocije... tim vise sto ne dobiva se nikakva nagrada (barem mislim), tako da pohvale za neciji napredak nemaju nikakve druge vrijednosti osim malo zadovoljstva za onoga tko je pohvaljen. ovo je i ok nacin jer se onemogucuje glasovanje kandidatima same za sebe (osim kada bi anketa bila sa vidljivim tko je za koga dao glas). mislim, znam da je svakome njegovo breme najteze, ali nije to poanta...
suma sumarum, ako se vec bojite da ne povrijedite nekoga zbog toga sto ste si dobri, jednostavno ga nahvalite do bola i na kraju recite: al za mrvicu mi je ta(j) bolji i njemu dajem glas
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 14:56
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim ako cemo bit iskreni i procjenjivati promjene i napredak treba bit objektivan a ne vođen simpatijama, naklonostima i dakako emocijama koje nas vežu za kandidate.
 

potpuno ti je svejedno da li javno dao glas ili u anketi. i kada bi tajno glasovao ukljucio bi simpatije, naklonost, nemoguce je iskljuciti emocije... tim vise sto ne dobiva se nikakva nagrada (barem mislim), tako da pohvale za neciji napredak nemaju nikakve druge vrijednosti osim malo zadovoljstva za onoga tko je pohvaljen. ovo je i ok nacin jer se onemogucuje glasovanje kandidatima same za sebe (osim kada bi anketa bila sa vidljivim tko je za koga dao glas). mislim, znam da je svakome njegovo breme najteze, ali nije to poanta...
suma sumarum, ako se vec bojite da ne povrijedite nekoga zbog toga sto ste si dobri, jednostavno ga nahvalite do bola i na kraju recite: al za mrvicu mi je ta(j) bolji i njemu dajem glas

kratko i jednostavno, je li ti osobno ugodnije/draže da se o nekome/necemu izjasniš javno ili tajno?

istina, na kraju krajeva nas ne zanima tko je kome dao glas vec tko je dobio najviše glasova! osobno, mene to jedino zanima. anketa, ako se može napraviti da se ne vide odmah ezultati jer bi ljudi mogli biti povuceni vodecim kandidatom i bez razmišljanja mu dati glas jer je on vodeci.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 15:02
Mozda, da bi se iskljucila mogucnost davanja glasova iskljucivo zbog simpatija i subjektivnosti, moze da se uvede kao obaveza da se uz svaki glas da realno obrazlozenje zbog cega se glasalo bas zbog te transformacije. Tipa, glasam za osobu X, zbog toga toga i toga, promene se vide tu tu i tu, i svi ostali razlozi...Cist primer, jer na taj nacin ce se videti neciji objektivni razlozi i misljenja zasto je neko nekom drugom dao glas, umesto samo ovoga : e glasam za tog i tog.
Samo predlog naravno, uvek je tesko kod ovakvih stvari biti nesto preterano objektivan i granice su uvek fluidne :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 15:04
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim ako cemo bit iskreni i procjenjivati promjene i napredak treba bit objektivan a ne vođen simpatijama, naklonostima i dakako emocijama koje nas vežu za kandidate.
 

potpuno ti je svejedno da li javno dao glas ili u anketi. i kada bi tajno glasovao ukljucio bi simpatije, naklonost, nemoguce je iskljuciti emocije... tim vise sto ne dobiva se nikakva nagrada (barem mislim), tako da pohvale za neciji napredak nemaju nikakve druge vrijednosti osim malo zadovoljstva za onoga tko je pohvaljen. ovo je i ok nacin jer se onemogucuje glasovanje kandidatima same za sebe (osim kada bi anketa bila sa vidljivim tko je za koga dao glas). mislim, znam da je svakome njegovo breme najteze, ali nije to poanta...
suma sumarum, ako se vec bojite da ne povrijedite nekoga zbog toga sto ste si dobri, jednostavno ga nahvalite do bola i na kraju recite: al za mrvicu mi je ta(j) bolji i njemu dajem glas

kratko i jednostavno, je li ti osobno ugodnije/draže da se o nekome/necemu izjasniš javno ili tajno?

 
o cemu mi pricamo? o nekom nebitnom ''natjecanju''. tim vise sto te nitko ne trazi da elaboriras zasto si dao nekome glas.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 16:12
Ja se slažem s Thornom i ovom stranom koja je za
anketu/ne javno glasanje.....

U bilo kojem obliku, dal anketom, dal da Zokiju se
posalje PM sa imenon za kog glasa tko , tako se i vidi da
neko nemrem glasat 2x il za sebe....

Mislim kad je tema pokrenuta niej bila zamišljena kao
natjecanje nit sam ga tak doživljavao, što ne znaci da
sam manje bio motiviran, pretpostavljam da je tu Thorn
jedino pogrijesio, jer te nikakvo natjecanje nebu
prisililo ako te ne radis od srca za sebe.........mozda
jedino da je ferrari nagrada :))) ........jer sam
trenirao redovno i
jednako i prije neg je Zoki odlucio da postane
natjecanje, vjerovatno s obzirom pošto je vidio da
trenutno nije moguce ono natjecanje u 90 dana , a bilo je
puno upita oko toga, pa eto Zoki je onda od ovog napravio
natjecanje i to je Ok, pa ak sam vec pratio svoj rad
slikama zakaj ne sudjelovat onda i u natjecanju.......

E sad.......
Kaj se glasanja tice Thorn je u pravu, lakse je glasat
anonimno, jer se htio ili ne događa da ti je mozda bad
nekom ko je tebi dao glas nedat ga,ako i nije, mozda taj
koji je ocekivao tvoj glas bu podsvjesno razocaran ak ga
ne dobije ili u slucaju nas koji se natjecemo naravno je
da navijas za sebe i nisi dovoljno realan.......
Ja bi prvi volio da neznam tko mi je dao glas i nije mi
to bitno, bolje da neznam jer mozda npr ak je neko dao
meni glas, a dvoumim se izmedju njega i jos nekog mozda
bas radi tog vagnem na onu osobu koja je i meni dala
glas...

Da en filozofiram, bilo bi mislim za dosta ljudi lakse i
realnije procjenit bez nekih uplitanja emocija i ostalog
kad bi potajno dali glas i kad to nebi bilo vidljivo nego
kad bi na kraju Zoki npr izletio sa brojem glasova u
konacnici.......


Edited by The Phoenix
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 16:47
 eh, da i ja se slažem da je glupo uspoređivat nekog tko je tu š0 dana i 2mjeseca
a i kritika ide slikama (nisu ni moje ok, nitko me nije htio slikat, pa sam morala sama...)

trebale bi biti before/after jedna ispod druge
a before/after mjere onda ispod slika

teško je bilo za odlucit, jer ima izgubljenih cm, al se nevide, loša slika ili loše osvjetljenje.
kako god, glas ide  Lady
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 19:44
I proslo natjecanje FIT u 90 dana se glasalo kroz temu pa nije bilo problema.

Napisite ime kandidata kod kojeg zamijecujete najvecu transformaciju, simpatija ili ne .. nije bitno. Mislim da previse sad malo filozofirate, ne treba ovo usporedjivati s politickim izborima.

Iduce glasanje ce onda biti anketa, nije problem. Ako mislite da je tako bolje, onda ce tako i biti.
Mislio sam da nece biti problema oko glasanja jer smo vec tako glasali.

Sto se tice slika, bilo bi idealno kad bi svi kandidati imali slike jednakih velicina, jednaki broj slika, no prilagodio sam se situaciji i objavio onoliko slika koliko ste ih vi objavili.

Transformacija traje 3 mjeseca, no poneki mogu napraviti veci rezultat u mjesec dana dok neki u 3 mjeseca imaju sitni pomak. Stoga sam radio selekciju po principu da kandidati moraju biti aktivni min. 2 mjeseca. Mislim da to ne bi trebao biti problem.

Upisite naziv š kandidata, glasajte i javite nam tko je vas favorit!

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 20:00
Mogu svi glasati ili?
Ako da...evo ja glasam za Mini me
Shut up and run! :)
Back to Top
st-sasa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote st-sasa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 20:53
Glas za Buci
i samo naprijed...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 21:20
Phoenix
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 22:34
   Mislio sam ne glasat, iskreno bedasto mi je glasat kao jednom od kandidata, dugo sam se dvoumio bi, nebi jer u startu nisam ni mislio glasat i mislio sam da nit mi necemo moci , no evo ipak sam odlucio dat svoj glas nekome pošto vas je dio ostalih glasao vec

3 ili 4 cure su mi tu negdje i nisam se mogao odluciti i odmah ih želim sve pohvaliti za napredak

, no evo slucajno sam otišao na Rahx temu da joj odgovorim nekaj i vidio da je ona zapravo na masi bila svo ovo vrijeme, tj zadnji period

S obzirom na njenu hrabrost da je jedina od kandidatkinja krenula tim putem, tenjezinim izborom treninga, metoda koje koristi koje mi se sviđaju i kolko sam iz postova vidio o edukaciji i citanju stalno oko metoda treninga i prehrane ........ vjerujem da ce to donjeti uspjeh i sve joj se debelo naplatiti s kamatama

Uz to kaj je na masi, mislim da je ocita promjena u konstituciji masnog tkiva na leđima, rukama, guzici i nogama, pregledao sam i slike koje nije Zoki stavio u međufazama kad je slala i ruke i leđa  i stvarno su  super sada, jako se vidi promjena........na nogama još treba raditi i trbuhu, no onaj problematicni dio oko guze i gore na butini koji je na prvoj slici bio prilicno obješem i mlohav sad je cak uz povecanje mase se jako ispeglao i utegnuo, što znaci da definitivno mejnja strukturu tijela (masti i mišicne mase), naravno tako sam ja to iz slika vidio kolko se da iako nikome od nas nisu slike baš jednake jer na pocetku to i niej bilo zamišljeno kao natjecanje pa nismo vodili racuna o tome......

Tako da s obzirom na taj rezultat (koji je radi mase mozda u nekim djelovima tijela manje vidljiv na prvu u odnosu na cure koje se tešu), njenog truda, zelje  i rada s kojim sam upoznat kroz postove u njenoj temi pošto je izvješđtavala o treninzima i prehrani za razliku od ostalih kandidata u dalekooo vecoj mjeri moj glas ide Raxh
Eto, nastavi samo tako i nemoj da ti više pada na pamet odustajanje kao što sam vidio da si napisala u jednom postu u svojoj temi, izabrala si teži put do cilja no vjeruje mi ako ustraješ isplatilo bu ti se debelo

Ispricavam se ako sam bio preopširan no želio sam da Rahx zna kaj mislim.......
        

Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.