New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbanje

 Post Reply Post Reply
Author
kale13 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kale13 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbanje
    Posted: 26 Lipanj 2007 at 13:12

 Neznam dali smijem ici u teretanu preporucuju mi da nejdem zbog toga sto sam jos mlad imam š3god. Ako ne mogu, mozete mi vi dati savjete o pravilnoj prehrani i koliko da vijezbam  puta na dan.  




Edit:smanjen font


Edited by Zoki
kalaica.ivan.jarmina.slavonija
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2007 at 16:09
 Sto se tice teretane ti smijes ici ali moras biti strasno oprezan i raditi pod strucnim nadzorom sto bas u malim sredinama i nije tako lako. Stoga ti ja preporucujem vjezbe koje mozes raditi bez vanjskog opterecenja npr. sklekovi, trbusnjaci, cucnjevi, ledjnjaci, vjezbe sa svedskom loptom ( fitball) i naravno crobne treninge tipa trcanja ( po mekanoj podlozi npr. travi i sl.) voznje bicikla, i drugih. Ako imas neki sport koji volis mozes ubaciti i vjezbe specificne za taj sport odnosno mozes se posvetiti ucenju tehnike. Sto se tice prehrane najbitnije je da bude raznolika. Ti se za sada u toj dobi nemoj zamarati pojedinim omjerima samo vodi brigu o tome da jedes sto zdraviju hranu, znaci puno zitarica, voca i povrca, mlijeka i mlijecnih proizvoda, mesa i naravno tekucine. I naravno trebao bi jesti oko 5 obroka dnevno. Ako imas jos dodatnih pitanja slobodno pitaj.
Back to Top
kale13 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kale13 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 11:33
 Dali se trebam drzati dijete visok sam š66cm a tezak 6š kg. Ako se trebam drzati dijete koje su to?
kalaica.ivan.jarmina.slavonija
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 14:44
Originally posted by kaleš3 kaleš3 wrote:

 Dali se trebam drzati dijete visok sam š66cm a tezak 6š kg. Ako se trebam drzati dijete koje su to?


To pitanje si vec postavio u sekciji 'Dijete'.
Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 16:38
 Fitness.Hr ti je rekao najbolji tip prehrane, i vjezbi. Amen.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.