New Posts New Posts RSS Feed - ajmo zapeti!!! =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo zapeti!!! =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 22:42
;) U pms-u sigurno imaš i do 2 ili 3kg više... cudo kako se
ta voda zadržava...još ako si malo više UH papala...i to
je carobn recept za osjecat se kao slonic... sve
znam..pusti vagu (lakše rec ngo poslušat) i ne uznemiruj
se.. od sutra ceš po starom.. i uživaju masaži
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2011 at 08:29
  Dalila tnx na odgovoru..baj d vej..jel to tvoj cuko u avataru?
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2011 at 12:51
Eh,strada,tek sam sad malo pogledala sve tvoje podatke...i vidim da smo iste,po visini,kilaži,godinama,samo imaš mi bolje noge od mene,a i struk...
NIsi još rodila? No,nije da utjece to nešto previše,zanima me samo..
UGlavnom izgledaš mi super,stvarno si daleko ispred mene
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2011 at 15:29
Originally posted by Asia Asia wrote:

Eh,strada,tek sam sad malo pogledala sve tvoje podatke...i vidim da smo iste,po visini,kilaži,godinama,samo imaš mi bolje noge od mene,a i struk...
NIsi još rodila? No,nije da utjece to nešto previše,zanima me samo..
UGlavnom izgledaš mi super,stvarno si daleko ispred mene


Ti se nisi prijavila na transformaciju??
Ne nisam rodila..a kako je krenulo cini mi se da ni necu
Ti jesi?
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2011 at 17:02
Pa mislila sam se prijaviti,ali onda nisam..nekako mi je teže nešto raditi tako naocigled,obicno posustanem prije,pa imam osjecaj da koga razocaram,a ovako i jesam na transformaciji. Možda budem postala before/after slike imam još nekoliko tjedana,a opet sve ovisi o rezultatima
Ja sam rodila prije 7 godina,i tamo sam zakljucila-nema više
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 11:01
  D zobene sa mlijekom, bananom i brusnicama
MO posni sa š0dkg purece sunke
MO saka bajama
RU jaja sa blitvom i krumpirom
V tunjevina sa nekim povrcem..blitva (bez krumpira) od rucka ili brokula

Samo na hranu mislim pa nek muska populacija kaze sto god hoce na pms
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 11:39
eh, ja sam na hranu mislila zadnjih 6 dana...s tim da nisam bila u pms-u (nit sam trudna) i samo sam papala i papala i nikak se napapala.... natuknula 2 kile... al ništ zato, krecem isponova!
i zato, strada, ne opterecuj se.
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 15:13
Ponekad imam manjih a ponekad vecih problema sa tamnom cokoladom.
Veci su kad imam cijelu ili nedaj Boze dvije u ormaricu, a malo manji kad mi ostane samo jedan red ili nedaj Boze par kockica 

Neki dan sam nakon treninga smazala tonu gljiva sa tri cijela jaja i popila casu mlijeka..Uhvatim se da si sve brojim ajme jel to ok, jel puno, koliko tu cega ima itd.. U meduvremenu mi nekako jos zalutaju dvije kockice cokolade
Valjda ce proci i ta faza..

Sva sam si u nekim fazama ali ako nista drugo vidim dobre promjene na sebi pa bilo puno ili malo ja volim papati..
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 22:46
Nije li to mucno
Ja isto volim papati,ali prokleto spartansko se držim i zadržavam,kao,sutra cu,bojim se da kad puknem,smazat cu sve što ce biti na metar od mene
Ali ako stvarno,ali stvarno ne pazim na svaki j... zalogaj,udebljam se za š dan...s time da stvarno,ali stvarno malo takve hrane sam jela i prije,nekako vec 5-6 godina pazim,ali ocito metabolizam u q...ili genetika što li
Zavidim mojoj sestri-ona si u š0 navecer pece ledolette i onda me zove i mljaska na telefon da meni sline cure
a ona ima 46 kg
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 23:02
Originally posted by Asia Asia wrote:

pazim,ali ocito metabolizam u q...ili genetika što li
Zavidim mojoj sestri-ona si u š0 navecer pece ledolette i onda me zove i mljaska na telefon da meni sline cure
a ona ima 46 kg


isti slucaj s mojim burazom...jede sve osim zdrave hrane, a mršav je onak...i ja mu zavidim, a on mi se smije kad pazim što jedem i kad vježbam...i to me živcira užasno!!
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2011 at 23:06
  e zato vi lakse mozete misicnu nabacit tak da ja bi rađe ovo neg da mi se niš ne ljepi......a i ipak vi zdravo jedete, da ti s ene ljepi opet niej dobro da jedes junk , zdravstveno nije dobro
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 11:28
  Jucer fino krenulo..

standard zobene,banana, brusnice
saka bajama
blitva sa jajima
malo blitve sto je ostalo i dva kivija
sunka sa par feta skripavca i onda otvorim frizider kad tamo ajmeeee
kremsnite iz Lidla koje su taaaaako dobre..i naravno full kasno smazem
jednu i mislim se ma bas me briga (dok zvacem naravno), a kasnije se sama sa
sobom svađam kako nisam karakter
Uf da se mogu sa hranom kontrolirati koliko recimo volim trenirati i koliko energije
imam za to bila bi niiicee ko hmm Dalila

Danas krenulo ovako
Zobene, pola banane i suhe sljive
par fetica sunke sa zrnatim
najvj. ce dalje biti za rucak mix zitarica (mmm fino) sa mozda fetom razenog
banana
tunjevina sa nekim povrcem ili bacim par jaja u tavu pa to sa posnim smazem..

Koliko otprilike ovaj danasnji meni ima kalorija ako itko zna??
Nikad ne znam da li sam unijela dovoljno.. , a u glavnom mislim da je uvijek too much..

Baj d vej..ja imam brata koji jede ko vuk a izgleda ko trudnica pred porod
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 11:44
evo pogledaj kcal tu,
KALKULATOR
TABLICA

A haha, karakter, kužim te totalno, meni je stara donila jucer veliku Mikado cokoladu, a poslije rucka, uopce se nisam dvoumila ocu li je uzet il ne. a kasnije dok sam ucila, pojela sam još cokol, i nekog hrskavog kruha... 0 bodova..
najbolje to neimat u kuci
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 11:55
  Istina ziva da je to najbolje ne imati u kuci..Ja se bez beda kontroliram to ne
kupiti kad sam u ducanu ali nikako nauciti mamu da saaaakrije to od mene, kad vec kupi

Hvala za tablice i kalkul..probala sam vec tako izracunati ali bemu kad ne znam  niti otprilike koliko sam cega pojela u gramima.
Nekako mi se bas i ne vaze svaki zalogaj
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 13:50
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  e zato vi lakse mozete misicnu nabacit tak da ja bi rađe ovo neg da mi se niš ne ljepi......a i ipak vi zdravo jedete, da ti s ene ljepi opet niej dobro da jedes junk , zdravstveno nije dobro


u svakom zlu neko dobro.  mada, ja bih radije da mi se ništa ne pozna kad bih pojela neki junk nego da nabacim mišicnu. al ok, uz mišice se lakše mršavi.
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 11:14
  Strada, imaš lijepu građu. A tetovaža na leđima ti je totalno fora!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.