New Posts New Posts RSS Feed - ajmo zapeti!!! =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo zapeti!!! =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 18:14
ja vježbam.  kažu da vježbanje za vrijeme pms-a i menstruacije olakšava njihove simptom. ja nemam nekih problema tijekom tih dana, ali vjerujem da pomaže onima kod kojih su jace izraženi.
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 21:11
Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:


Originally posted by strada strada wrote:

Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo
da se debljam
tocno se to i meni događa! i
ne razumijem zašto...hm...možda jer se organizam
polagano prilagođava?

vjerovatno ti se organizam prilagođuje, da
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 21:59
  help...sutra radim cijeli dan..kako da slozim prehranu..
jutro standardno zobene sa mlijekom, bananom i brusnicama..
MO razeni sa dimcekom i jogurt
R posni sa tunom i salatom, ribani kupus svjezi
MO jabuka, kiwi
V moze tvrdo kuhano jaje sa tunom ili tako nesto??

Danas  poslije treninga dva bjelanjka kuhana, piletina od rucka i posni..zgrijeshila kockicu cokolade od 70 posto kakaa pa me to tjesi i casu mlijeka 0,9

Mogu vam reci da uopce nije jeftino zdravo se hraniti

E i leda me vise ne bole juuuuhuuu Odradila sam petncstak min zagrijavanje na traci, oko uru vremena gornji dio, ugl. triceps, biceps, ramena i prsa i onda oko dvadesetak min na ergometru..Pomalo od straha da me jopeta ne cope kriza a i curim ko bacva na sve strane
 

Edited by strada
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 22:54
Dobar je jelovnik, samo za veceru ubaci možda 2-3 jaja uz
tu tunu, ovisi kolko ce bit tune i uz drugi mo bi mogao
neki izvor proteina
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 23:17
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Dobar je jelovnik, samo za veceru ubaci možda 2-3 jaja uz
tu tunu, ovisi kolko ce bit tune i uz drugi mo bi mogao
neki izvor proteina


Ja sve naopako u zivotu radim, pa je tako i sa iscitavanjem ovog foruma
Tek sad citam od pocetka..Valjda sam se naopako i rodila pa eto

Pitbull tnx! nesto cemo smuckati za MO..mozda posnog a tuna ugl. bude ona konzerva od cca š50g
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:51
Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:


Originally posted by strada strada wrote:

Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo da se debljam
tocno se to i meni događa! i ne razumijem zašto...hm...možda jer se organizam polagano prilagođava?
stvarno ne znam..ja se tjesim da je to zbog pms-aprobat cu cesce pisati tu sto jedem pa bi molila da me znalci isprave ukoliko ne valja Cure jel vi trenirate onih dana u  mjesecu?

Evo,ja sam na prvi dan menzesa odradila dupli insanity trening,bez da sam trepnula,nije mi bilo ništa...jednostavno ja se ponašam kao da toga nema i to je to
Back to Top
Lucky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 12:44
Originally posted by Asia Asia wrote:

Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:


Originally posted by strada strada wrote:

Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo da se debljam
tocno se to i meni događa! i ne razumijem zašto...hm...možda jer se organizam polagano prilagođava?
stvarno ne znam..ja se tjesim da je to zbog pms-aprobat cu cesce pisati tu sto jedem pa bi molila da me znalci isprave ukoliko ne valja Cure jel vi trenirate onih dana u  mjesecu?

Evo,ja sam na prvi dan menzesa odradila dupli insanity trening,bez da sam trepnula,nije mi bilo ništa...jednostavno ja se ponašam kao da toga nema i to je to

blago tebi, mene pocne grcit..
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:03
  Danas sam se vagala na onoj gradskoj vagi koja je navodno tocna i vaga pokazala 60,5 kg.
Sad vise stvarno ne znam koliko kg imam
Vidit cu veceras kuci koliko ona vaga pokazuje...
 

Vaga doma ravnih 65!!!
Otkud takva razlika?? Dragi je na vagi na kojoj sam ja imala manje imao vise nego na ovoj kod kuce..
Gdje bi se mogla izvagat a da stvarno vidim koliko imam kg? Nije da mi je to nesto bitno ali eto..cisto da znam..


Edited by strada
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 21:12
izvagala sam se na treningu danas i razocaravajucih 65 kg jos uvijek stoji
Dva tjedna ok prehrane i vjezbanja i jedino sto imam feeling da mi drob raste i da su se noge mozda malo stanjile..
Imam upale necega svaki dan i ne odustajem, ali stvarno sam vec luda od te napuhanosti a da ne govorim o griznji savjesti sto jedem navecer. To su uglavnom obroci tipa, tvrdo kuvana jaja sa posnim, posni sa malo jogurta i doslovno pet sest brusnica unutra, sunka sa posnim, piletina, jogurt...

Nisam godinama vecerala jer jednostavno ne bi bila gladna i sad kad pokusavam to promijeniti zderem se i postajem opsjednuta hranom i debljanjem sto niiiikad nisam"!!!!

Ljudi pomagajte ako netko pati od slicnih stvari
Ne vidim ono svjetlo u tunelu po pitanju mojih cca7 kg viska
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 21:16
Originally posted by strada strada wrote:

To su uglavnom obroci tipa, tvrdo kuvana
jaja sa posnim..

Ne trebaš mješati 2 izvora proteina, izaberi jedan i neke
masti s time
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 21:19
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

To su uglavnom obroci tipa, tvrdo kuvana
jaja sa posnim..

Ne trebaš mješati 2 izvora proteina, izaberi jedan i neke
masti s time


ajme masti znam da su dobri orasasti plodovi ali kad krenem npr. kikiriki jesti ne mogu stati..isto je sa bajamima...mozda zlicica maslinovog sa salatom, kupusom i sl??
najvise sam ocajna sto stvarno imam volje i zelje trenirati, i krecem se koliko god mogu i kad god stignem..evo danas uru ipo brze setnje pa na trening uru ipo i svasta nesto i onda me chopi depra oko te fu...ing spize

Ispricavam se unaprijed sto kukam
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 21:21
Možeš i žlicu maslinovog/lanenog ulja
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:22
  Ma bolje ti je zlica -dve ulja navecer uz posnio neg jogurti i brusnice.....
Nebu ti niš od ulja i masti........ja npr u mjesec dana popijem na žlicu oko š,2 litre maslinovog ulja pa eto ziv, zdrav i jos uvijek nedovoljno masivan, prosle godine je tata kukal da smo mu ja i brat popili nekih š5 litri ulja i d anismo normalni
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 08:49
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Ma bolje ti je zlica -dve ulja navecer uz posnio neg jogurti i brusnice.....
Nebu ti niš od ulja i masti........ja npr u mjesec dana popijem na žlicu oko š,2 litre maslinovog ulja pa eto ziv, zdrav i jos uvijek nedovoljno masivan, prosle godine je tata kukal da smo mu ja i brat popili nekih š5 litri ulja i d anismo normalni
 


kad ne volim posni onako sam ne mogu se prisiliti samog ga na zlicu jesti ubi me
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 11:12
  Samo da vam kazem da je menz. prosao..Trbuh se smanjio i vidim da su noge tanje..
Uhvatila me panika prije neki dan ali malo voznjice na ljubimici, malo trckaranja, druzenja sa dragim ljudima i prije svega zakopcavanje koznih hlaca bez problema te par pohvala od frenda koji me dugo nije vidio, dalo mi je krila da nastavim dalje!!!!
Ipak je proslo  niti dvadeset dana od transformacije...Prebrzo ocekujem rezultate a zaboravljam da mi je trebalo za ovaj visak vise od god dana!!
Hvala vam svima na odgovorima i podrsci!!! Lubim vas

A danas ce platiti one palacinke od jucer!!!!
 

Edited by strada
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 11:28
Originally posted by strada strada wrote:

A danas ce platiti one palacinke od jucer!!!!
 


bome ce danas platit i moja pizza i kolaci od jucer.
eh, ja sam zapocela s transformacijom mislim dan prije tebe i također vidim razlike. trbuh i bedra su se malo smanjili, i grudi, ofc . al ak je to žrtva, prihvacam izazov.
 

Edited by marie_2
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.