New Posts New Posts RSS Feed - Rolanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rolanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 15:59

Originally posted by petra petra wrote:

 Ovako...mnogi muskarci koji bez problema koristi nekakve "zenske" rekvizite su vrlo cesto veci muskarci od drugih. Dakle...oni su toliko sigurni u svoju muskost da im nije nikakav problem staviti labello na usta po zimi da ne ispucaju, namazati lice kremom po potrebi, ici na ples i hrpu drugih stvari te, naravno, rolati se (iako uopce ne smatram da je rolanje zenski sport, ali neki (EMILIO  ) to tu zagovarate pa onda sam ga i ja tu u tom kontekstu iskoristila). Tako da...mozda bi trebali jos jednom razmisliti koliko oni jesu ili nisu "pravi" muskarci.
 

Ma nemas ti pojma.... Pravi muskarac smrdi, dize utege/pije pivo i nikada, ALI BAS NIKADA NE STAVLJA LABELLO!

Naravno da se salim i potpuno se slazem s tobom!

Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:24
Originally posted by bekica bekica wrote:

hm.ja sam zadnji put rolala priješ0godina i svasta sam radila na njima i zato mi je sad desna ruka kraca (trostruki prijelom),al mislim da cu ovaj tjedan kupiti role:Dsamo me zanima koje su sad najbolje dal fakat K2 ili su rocesice jos uvijek jedne od najboljih. theia sto mislis?znam da si navelaK2,al zanimaju me i druge solucije


Ja imala Rollerblade i bile su savrsene. Trajale su mi 8 godina.
Sad imam nove Rocesice i one su mi super :)
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:29
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ima decki koji cuda rade na rolama... i definitivno nisu gradjeni kao zene;))
 Mislim da to nema veze sa vezom...;) Predrasude..kao plesaci su gay... i slicno... meni je to smijesno... pravi muskarac je pravi muskarac...na rolama ili u tenisicama.....  Mislis da bi ti izgledao gay na rolama...? samo zato jer si na rolama?


Malo mi je cijela ova tema poprilicno homofobna, bar s muske strane
Mislim da se cure itekako pale na skejtere i rollere....e sada da li netko izgleda feminizirano dok rola ili hoda cisto je individualna stvar
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:30

Ako nisi trcala, nemoj. Ostetit ces si zglobove. Iako trcanje ima mrvicu bolji efekt, nije vrijedno tolikog rizika.

[/QUOTE]

meni je rolanje bolje..od trcanja me bole cice 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:46

Originally posted by petra petra wrote:

 Joj, joj Emilio...jednostavno se ne das. Stavit cemo muske rolere sastrane. No da vidis nase zenske guze nakon rolanja ne bi vise govorio protiv rolanja

       

ovaj mi post djeluje zanimljiv 

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:54
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by bekica bekica wrote:

e zanima me dal netko zna dal isti efekt ima rolanje i trcanje?jer mi svi preporucuju trcanje za ono sto trazim,a meni se to neda.ljepse mi se rolat
 

Ako nisi trcala, nemoj. Ostetit ces si zglobove. Iako trcanje ima mrvicu bolji efekt, nije vrijedno tolikog rizika.

  

               slazem se sa Theiom, jedino bih mogao imati malu  REPLIKU na ovu njenu tvrdnju---trcanje ima puno bolji efekat--- i po misljenju vecine ono se nalAzi na neprikosnovenom BROJU š...top liste 

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 09:59
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by petra petra wrote:

 Rolanje!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!!!!!!!!!

Emilio...nemas pojma

 

 

                        VIRUSU ---nisi na utakmici---

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 10:02

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

Originally posted by bekica bekica wrote:

hm.ja sam zadnji put rolala priješ0godina i svasta sam radila na njima i zato mi je sad desna ruka kraca (trostruki prijelom),al mislim da cu ovaj tjedan kupiti role:Dsamo me zanima koje su sad najbolje dal fakat K2 ili su rocesice jos uvijek jedne od najboljih. theia sto mislis?znam da si navelaK2,al zanimaju me i druge solucije


Ja imala Rollerblade i bile su savrsene. Trajale su mi 8 godina.
Sad imam nove Rocesice i one su mi super :)
 

    i cijena im je oko 250 eura ako se nevaram

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 10:15
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by petra petra wrote:

 Ovako...mnogi muskarci koji bez problema koristi nekakve "zenske" rekvizite su vrlo cesto veci muskarci od drugih. Dakle...oni su toliko sigurni u svoju muskost da im nije nikakav problem staviti labello na usta po zimi da ne ispucaju, namazati lice kremom po potrebi, ici na ples i hrpu drugih stvari te, naravno, rolati se (iako uopce ne smatram da je rolanje zenski sport, ali neki (EMILIO  ) to tu zagovarate pa onda sam ga i ja tu u tom kontekstu iskoristila). Tako da...mozda bi trebali jos jednom razmisliti koliko oni jesu ili nisu "pravi" muskarci.
 

Ma nemas ti pojma.... Pravi muskarac smrdi, dize utege/pije pivo i nikada, ALI BAS NIKADA NE STAVLJA LABELLO!

Naravno da se salim i potpuno se slazem s tobom!

 

                  kratka ispravka ,,ocito se radi o zamjeni TEZA---pravi muskarac nikad nesmrdi,,dize utege,,ponekad pije pivo,,djeluje cvrsto,,ulijeva sigurnost zenama,

prati modne trendove u kojim se nekoristi LABELLO...

 

Mislim da je theia ovo mislila reci, ali eto igrom slucaja ili u strasnoj zurbi je formulisala post malo ukrivo...

nesto pozitivno,,,,,, jako mi  je drago sto su theia i petra sve vise na mojoj strani kada su role u pitanju..HVALA

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 14:31

 Muskarac na rolama??A sto ja znam,meni bas i ne lezi ta slika..

Draze mi je da trci:)

za mnom naravno

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 15:24

Originally posted by Strippy Strippy wrote:



meni je rolanje bolje..od trcanja me bole cice 
  

                                               

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 15:26
 Ma, meni je drago da se tip bavi bilo kakvim sportom pa makar i rolanje. Pogotovo sa mnom jer kad tad ce se neka sumica naci usput!!!!!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 23:08

 zamolio bih sve osobe koje su sam spomenuo u svojim postovima bilo indirektno bilo direktno da mi oproste,,osjecam da sam prenaglio,,,volim se saliti ali ponekad neznam stati na loptu,,nisam nista mislio lose osim da malo prosetam po zenskim NERVIMA,,,,,,,ovdje na ovaj forum dolazi kulturan sloj ljudi,,,to se da nazrijeti i to je dobro,,,,,,,sto se mene tice tema role je zakljucana za mene......

 

p.s..ISTINA----je da sam jako dobar klizac kao i da sam jako dobar na tim ROLAMA..............Svasta covjek nauci iz dosade????? ovo sam napisao jako teska SRCA

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 23:45

 Teice a dobra ti je ova

Kog bole cice od trcanja

moze ih vezat konopom

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 23:48
Originally posted by emilio emilio wrote:

 zamolio bih sve osobe koje su sam spomenuo u svojim postovima bilo indirektno bilo direktno da mi oproste,,osjecam da sam prenaglio,,,volim se saliti ali ponekad neznam stati na loptu,,nisam nista mislio lose osim da malo prosetam po zenskim NERVIMA,,,,,,,ovdje na ovaj forum dolazi kulturan sloj ljudi,,,to se da nazrijeti i to je dobro,,,,,,,sto se mene tice tema role je zakljucana za mene......

 

p.s..ISTINA----je da sam jako dobar klizac kao i da sam jako dobar na tim ROLAMA..............Svasta covjek nauci iz dosade????? ovo sam napisao jako teska SRCA



romanticno ... nakon svega
Back to Top
veronika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veronika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 18:10

Pozdrav ljudi....

Trebam savjet, koje role kupiti???

 

Nisam rolala 2 godine, nisam bas vjesta u kocenju , koje role mi preporucujete kupit da nisu prebrze....jesu bolji veci ili manji kotaci u cemu je razlika

Zahvaljujem na odgovorima

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.