New Posts New Posts RSS Feed - Rolanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rolanje

 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 19:13
od rolanja , preko gay parova , pa do erotskih pricica
sva sreca da admina nema toliko cesto
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 22:59
Ekipa drzite se teme

Tema je rolanje ...
Slobodno otvorite temu u offtopic sekciji ukoliko nesto zelite raspraviti

Moje misljenje je da je rolanje zanimljivi oblik rekreacije, svakako bolje nego da se ne bavite nikakvom aktivnoscu.  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2007 at 10:40
Od malena se rolam tak da mi je to cist ok pogotovo ako se nauci jos nesto osim samo da se vozikas naprijed! Kod mene je bas bila suprotna stvar nego kod lege, kad smo bili klinci skoro svi smo imali role pa bi se nalazili i zajedno izvodlili razne ludorije!
 

Edited by Bobo
Back to Top
Luvli View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luvli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 13:46
 hello ekipa, evo ja sam newbie i kamo srece nadjem temu bas za mene  obozavam se rolati, a jos kako zivim na Jarunu, sve mi ide u prilog he he he....vise sam tip za aktivnosti na otvorenom. Pozdrav odoh dalje po forumu
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 18:00

 

Rolam polagano po nekoliko kilometara...iako vise volim klizanje i zvuk proparanog leda mmm...

Zlatna pirueta je nazalost uvijek slabo posjecena,a upad je cak besplatan.

Dobra muzika,bljestave haljinice i vrhunski performans...

Ali vratimo se rolanju...

Vazna je dobra podloga inace "mozak skace" sam tak!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 15:45

Originally posted by Lega Lega wrote:

od rolanja , preko gay parova , pa do erotskih pricica
sva sreca da admina nema toliko cesto
 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 15:48

 Ma rolanje je zakon!!!!!

Samo da vam se izjadam.... Pala sam prekjucer ko kruska! Frend mi uletio u putanju dok smo preticali bicikl i taaaaako sam se razbila....

Ali to ne znaci da danas vec nisam odvalila 25 km!

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 20:50
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Ma rolanje je zakon!!!!!

Samo da vam se izjadam.... Pala sam prekjucer ko kruska! Frend mi uletio u putanju dok smo preticali bicikl i taaaaako sam se razbila....

Ali to ne znaci da danas vec nisam odvalila 25 km!

Bravo Theia to je pobjednicki mentalitet  

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 23:08
 rolanje je neprirodan sport,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,da li ima itko na ovom forumu da me moze ubijediti da rolanje nije gubljenje vremena................fitness probaj ti.............postoji opasnost da razvijes noge kao ronladinjo.............
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 13:01
Originally posted by emilio emilio wrote:

 rolanje je neprirodan sport,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,da li ima itko na ovom forumu da me moze ubijediti da rolanje nije gubljenje vremena................fitness probaj ti.............postoji opasnost da razvijes noge kao ronladinjo.............


Po tvojem nekom razmisljanju..kad ti je rolanje gubitak vremena..onda je i bicikl gubitak vremena.

Cini mi se da se vise kalorija gubi rolanjem nego bicikliranjem.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 13:16

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

 rolanje je neprirodan sport,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,da li ima itko na ovom forumu da me moze ubijediti da rolanje nije gubljenje vremena................fitness probaj ti.............postoji opasnost da razvijes noge kao ronladinjo.............


Po tvojem nekom razmisljanju..kad ti je rolanje gubitak vremena..onda je i bicikl gubitak vremena.

Cini mi se da se vise kalorija gubi rolanjem nego bicikliranjem.
 

nebi se bas slozio sa tobom,,,,,,,,,,bicikl je ipak klasika..............mislim da sam dovoljno rekao zadnjom recenicom...................pozdrav

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 14:51
Na koji to nacin je rolanje neprirodan sport? 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 16:00

Originally posted by Bobo Bobo wrote:

Na koji to nacin je rolanje neprirodan sport? 
 

Da, bas.....

I definitivno ucinkovitije nego bicikl. Naravno, zavisi kojim tempom vozis, a ja sam brza i od rekreativaca na biciklima tako da se nikako ne mogu sloziti s tim da je to gubljenje vremena.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 18:49
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Bobo Bobo wrote:

Na koji to nacin je rolanje neprirodan sport? 
 

Da, bas.....

I definitivno ucinkovitije nego bicikl. Naravno, zavisi kojim tempom vozis, a ja sam brza i od rekreativaca na biciklima tako da se nikako ne mogu sloziti s tim da je to gubljenje vremena.

 

                     nazalost i dalje mislim da je to  gubljenje vremena,,,,,,da je ucinkovitije od voznje bicikla e to bas nemogu kupiti......

neprirodan sport,,,poput hokeja,,,,koristis pomagala (stopala)kod pokretanja,, i prenosenja tijela ,,,,atletika,borilacke grane ,plivanje,sport sa loptama  itd ..su prirodni sportevi..........

,a sad sto se tice rekreativaca imas razne starosne dobi kod njih.......sigurno su to rekreativci koji su u malo starijoj dobi pa ih i  nije bas tako tesko preci,,,,,,,,,  

   

Edited by emilio
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 18:43
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Bobo Bobo wrote:

Na koji to nacin je rolanje neprirodan sport? 
 

Da, bas.....

I definitivno ucinkovitije nego bicikl. Naravno, zavisi kojim tempom vozis, a ja sam brza i od rekreativaca na biciklima tako da se nikako ne mogu sloziti s tim da je to gubljenje vremena.

 

                  

neprirodan sport,,,poput hokeja,,,,koristis pomagala (stopala)kod pokretanja tijela ,,,,

 

A sta koristis kod trcanja? Ruke?  Ili se ni to ne racuna kao sport?

 

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:38
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

[QUOTE=Bobo]Na koji to nacin je rolanje neprirodan sport? 

 

Da, bas.....

I definitivno ucinkovitije nego bicikl. Naravno, zavisi kojim tempom vozis, a ja sam brza i od rekreativaca na biciklima tako da se nikako ne mogu sloziti s tim da je to gubljenje vremena.

 

                  

neprirodan sport,,,poput hokeja,,,,koristis pomagala (stopala)kod pokretanja tijela ,,,,

 

A sta koristis kod trcanja? Ruke?  Ili se ni to ne racuna kao sport?

 

[/QUOTE  .......pomagala su na stopalima,,,role ,,skije,,,hokejaske klizaljke itd....pa kad bih trcao na rukama siguran sam da bih koristio ruke,,,,,,dobro brzo bih se predomislio zbog --logike..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.