New Posts New Posts RSS Feed - Lady in sweat!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lady in sweat!

 Post Reply Post Reply Page  123 11>
Author
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lady in sweat!
    Posted: 10 Sijecanj 2011 at 09:55
  LIjep pozdrav svima!!
evo ja napokon skupila sve potrebene informacije za ukljucit se u natjecanje

prvo malo o meni...
23 godine, studentica
nakon milijun bezuspjesnih, ok, poluuspjesnih dijeta (nakon kojih vise ne mogu vidjeti kuhana jaja) krenula sam proslog ponedjeljka u teretanu
prosli tjedan bila sam 4 puta i tim tempom mislim nastaviti, s time da doma jos imam sobni bicikl pa sam u dane koje nisam bila u teretani njega furala
u teretani odradim prvo š0 min zagrijavanja na orbitreku pa onda po spravama il na strunjaci razne cucnjeve i trbusnjake i onda na kraju jos 30 min orbitreka s tim da to mislim povecati na barem 40

mislim se vagati i mjeriti svakih tjedan dana
buduci da sam krenula prosli ponedjeljak, vagala sam se danas i vaga pokazuje -2,2 kg
znam da je to sve voda al je ipak super osjecaj!

malo o prehrani...
puno sam citala i informirala se

treninge u teretani radim ujutro tako da prije treninga pojedem zobene sa activiom, zbog probave koja je moj veliki problem (u zadnja 3 tjedna otkad jedem activiu, istina vise nije i zato je se ne mogu odreci)
nakon treninga pojedem sendvic sa razenim kruhom i dimcekom
za rucak su do sad bila pileca i pureca prsa na naglo sa povrcem i salatom al skupila sam puno super recepata tu pa cu kombinirati, danas ce biti omlet sa sampinjonima
za meduobrok pojedem najcesce voce ili saku badema
e sad, ili nakon tog meduobroka vise nista ne jedem (MO je oko 4) ili ako sam doma pojedem tunu ili posni

mislim da bi to bilo to od mene za sad
slijede jos mjere i slikice
sorry na slikicama al nisam se nikako drugacije mogla uslikati, valjda ce se nesto vidjeti

Visina-š63
Težina-70.6 kg (prije tjedan dana sam krenula i tezina je tada bila 72.8)
Grudi-97
Struk-79
Bokovi-š05
nadlaktica-29
bedro-95
Godine - 23






Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:00
  Dobrodosla.

Iskusniji od mene ce ti reci sto raditi i jesti, al po meni je ovo sasvim dobra podloga za nadogradnju.
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:02
što reci.. zvuci dobro, lijepo je vidjeti da si se informirala i odlucila krenuti

mene sad još zanima, kakve vježbe tocno radiš u teretani?

p.s imaš malog crnca pokraj stolica na kojem je laptop
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



p.s imaš malog crnca pokraj stolica na kojem je laptop


hihihihi , zvuciš ka Zika


WELCOME Lady!!


Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:12
 hehehehehhe, znala sam da ce se crnic primijetiti:)
to je moja crna beba:))

hvala na dobrodoslici!
vjezbe u teretani... malo mi je tesko objasniti kad ne znam kako se zovu sprave al probat cu:)

dakle prvo trbusnjaci- na strunjaci legnem na leda, primim se za najdonju precku svetskih ljestvi i dizem donji dio tijela
ili legnem na leda, savinem noge, ruke ispravim iznad glave i podizem gornji dio tijela
ili legnem na leda, savinem noge, dlanove naslonim na bedra i podizuci gornji dio tijela pomicem dlanove prema koljenima
lednjaci- legnem na trbuh, ruke ispod brade i podizem gornji dio tijela
cucnjevi- ili klasicni s ispruzenim rukama ili n aonom sto se ljulja za ravnozetu sa bucicama od š kg

e sad sprave, za noge mi je trener pokazao 3 sprave, tamo gdje se sjedem i sirim i skupljam noge, gdje se legnem i podizem potkoljenice i tamo gdje se sjedem i isto podizem potkoljenice
onda za prsa gdje se sjedem i guram ruke od sebe
za leda (valjda) sjedem, primim sipku iznad glave i potezem je prema dolje, iza glave, do visine usiju
i jos 3 vjezbe mi je pokazao za bicepse, tricepse i ramena, stojim, povucem sipkicu koja je zakvacena na donjem dijelu sprave i povlacim prema sebi, od sebe, ili je sipkica zakvacena za gornji dio sprave, ovisi za kaj vjezbu radim
i za leda mi je pokazao jos jednu gdje se sjednem kao da cu veslati al samo ruke i trup pomicem, bez nogu

znam kako ova objasnjenja zvuce al ne znam hoce li se sto razumijeti od njih
potrudila sam se

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:08
Haha.. ma kuži se...a cuj, ja bi to drugacije napravio :)
ali važno je da se radi.. i ovo ce pomoci zasigurno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:35

Originally posted by Lady Lady wrote:

  LIjep pozdrav svima!!
evo ja napokon skupila sve potrebene informacije za ukljucit se u natjecanje

prvo malo o meni...
23 godine, studentica
nakon milijun bezuspjesnih, ok, poluuspjesnih dijeta (nakon kojih vise ne mogu vidjeti kuhana jaja) krenula sam proslog ponedjeljka u teretanu
prosli tjedan bila sam 4 puta i tim tempom mislim nastaviti, s time da doma jos imam sobni bicikl pa sam u dane koje nisam bila u teretani njega furala
u teretani odradim prvo š0 min zagrijavanja na orbitreku pa onda po spravama il na strunjaci razne cucnjeve i trbusnjake i onda na kraju jos 30 min orbitreka s tim da to mislim povecati na barem 40

mislim se vagati i mjeriti svakih tjedan dana
buduci da sam krenula prosli ponedjeljak, vagala sam se danas i vaga pokazuje -2,2 kg
znam da je to sve voda al je ipak super osjecaj!

malo o prehrani...
puno sam citala i informirala se

treninge u teretani radim ujutro tako da prije treninga pojedem zobene sa activiom, zbog probave koja je moj veliki problem (u zadnja 3 tjedna otkad jedem activiu, istina vise nije i zato je se ne mogu odreci)
nakon treninga pojedem sendvic sa razenim kruhom i dimcekom
za rucak su do sad bila pileca i pureca prsa na naglo sa povrcem i salatom al skupila sam puno super recepata tu pa cu kombinirati, danas ce biti omlet sa sampinjonima
za meduobrok pojedem najcesce voce ili saku badema
e sad, ili nakon tog meduobroka vise nista ne jedem (MO je oko 4) ili ako sam doma pojedem tunu ili posni

mislim da bi to bilo to od mene za sad
slijede jos mjere i slikice
sorry na slikicama al nisam se nikako drugacije mogla uslikati, valjda ce se nesto vidjeti

Visina-š63
Težina-70.6 kg (prije tjedan dana sam krenula i tezina je tada bila 72.8)
Grudi-97
Struk-79
Bokovi-š05
nadlaktica-29
bedro-95
Godine - 23






 

Moram priznat da s obzirom na visinu i tezinu imas jako dobru dispoziciju! tu je vec plus..

e sad.. da se osvrnem na prehranu.. gdje je vecera? i zasto je posljednji medjuobrok voce?

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:39

Originally posted by Lady Lady wrote:

 hehehehehhe, znala sam da ce se crnic primijetiti:)
to je moja crna beba:))

hvala na dobrodoslici!
vjezbe u teretani... malo mi je tesko objasniti kad ne znam kako se zovu sprave al probat cu:)

dakle prvo trbusnjaci- na strunjaci legnem na leda, primim se za najdonju precku svetskih ljestvi i dizem donji dio tijela
ili legnem na leda, savinem noge, ruke ispravim iznad glave i podizem gornji dio tijela
ili legnem na leda, savinem noge, dlanove naslonim na bedra i podizuci gornji dio tijela pomicem dlanove prema koljenima
lednjaci- legnem na trbuh, ruke ispod brade i podizem gornji dio tijela
cucnjevi- ili klasicni s ispruzenim rukama ili n aonom sto se ljulja za ravnozetu sa bucicama od š kg

e sad sprave, za noge mi je trener pokazao 3 sprave, tamo gdje se sjedem i sirim i skupljam noge, gdje se legnem i podizem potkoljenice i tamo gdje se sjedem i isto podizem potkoljenice
onda za prsa gdje se sjedem i guram ruke od sebe
za leda (valjda) sjedem, primim sipku iznad glave i potezem je prema dolje, iza glave, do visine usiju
i jos 3 vjezbe mi je pokazao za bicepse, tricepse i ramena, stojim, povucem sipkicu koja je zakvacena na donjem dijelu sprave i povlacim prema sebi, od sebe, ili je sipkica zakvacena za gornji dio sprave, ovisi za kaj vjezbu radim
i za leda mi je pokazao jos jednu gdje se sjednem kao da cu veslati al samo ruke i trup pomicem, bez nogu

znam kako ova objasnjenja zvuce al ne znam hoce li se sto razumijeti od njih
potrudila sam se

 mislim da je bespotrebno da zavrsavas trening sa 40min orbitreka.. nekako mi se cini po opisu kao da ostajes satima u teretani.. nemoj si to raditi! Taj gaf sam i ja imala..

kod izvodjenja trbusnjaka pazi da ti se donji dio ledja ne odvaja od podloge ili da pri dizanju ne naprezes vrat..uredu je nakon trbusnjaka napravit ledjnjake..

a ostalo.. princip treninga bi trebao biti po danima odredjena skupina misica

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:41
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:


a ostalo.. princip treninga bi trebao biti po danima odredjena skupina misica



otkud sad to? zašto?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:45
  ne ostajem satima u teretani, sad kad na kraju radim pola sata orbitreka u teretani sam otprilike sat i š5 min
ne cini mi se da je to puno

meduobrok voce il bademi.....pa to mi nekako najbolje sjedne popodne oko 4
kad sam doma veceram posni il tunu a kad nisam ne jedem nista, morat cu to promijeniti, znam:)
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:


a ostalo.. princip treninga bi trebao biti po danima odredjena skupina misica



otkud sad to? zašto?
 ti isto odradis sve skupine misica u istom treningu? vecina body buildera ima treninge rasporedjene po skupinama misica..tipa ponedjeljkom prsa, utorkom noge (karikirano pisem)..

evo.. vec kad smo krenuli s tim.. koji bi bio najoptimalniji tip kreninga za konstituciju kao sto je Lady? (pitam i zbog sebe)

@Lady.. pa sat i š5 je optimalno.. djelovalo mi je kao da izvodis jako veliki broj vjezbi i onda na to jos toliko orbija... do sat i pol je uredu

Back to Top
skviz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skviz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 13:49
@crna_kej @Lady
ovdje imate trening i plan za citav tjedan, pogledajte si malo
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 14:38
Originally posted by skviz skviz wrote:

@crna_kej @Lady
ovdje imate trening i plan za citav tjedan, pogledajte si malo
 fala..meni trener u teretani napravi kruzni al poslije pogledam link.. vrijedi se potruditi!
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 15:49
Originally posted by skviz skviz wrote:

@crna_kej @Lady
ovdje imate trening i plan za citav tjedan, pogledajte si malo


hvala!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 16:32
one vježbe za noge/guzu su ti je abduktor/aduktor,
gdje podižeš potkoljenicu, a sjediš - nožna ekstenzija pretpostavljam
onda za prsa ti je sprava za potisak
a gdje ti je šipkica zakvacena i povlaciš ju, to je lat sprava

I osim ovih zadnjih na latu ne bih ti ni jednu preporucila osobno da radiš! Nožna ekstenzija jer ce ti se kvadriceps previše izolirati, a tu mi prestaje neka ženstvenost nogu, od abduktora i aduktora nema neke previše koristi, što ne znaci da one ne valjaju, nego se bolje posvetiti nekim kompleksnim vježbama (iskorak, cucanj, good mornings).

Trbuh vježbaj tako da radiš cijeli jezgru tijela usput! Po meni najbolji rezultati, jer odmah ukljuciš u mnoge vježbe cijelo tijelo! Vjerujem da još moraš razviti i ojacati taj dio, stvoriti "bazu" da bi mogla izvoditi neke od njih, tako da su ok za pocetak ovi obicni trbušnjaci, ali svejedno pokušaj maknuti se s toga s vremenom!
savjeti-za-vjezbanje ----> kako-postici-bolje-trbusnjake
pogledaj si ove vježbe koje su izdvojene na dnu, kod ovih slobodno makneš steper, to je ipak malo naprednija verzija
googlaj malo - mountain climbers, plank, rotating split squat, high knees (malo skakanja ti ne ce naškodit ) ...
(*no ti moraš još izgubiti bf da bi pricali o nekom vizualnom pomaku, no zato baš bolje da vježbaš jezgru tijela)

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 16:43
  hvala na linku, pogedat cu i googlat!
evo da se pohvalim da danas nisam isla u teretanu (ok, to nije dio s kojim se hvalim) al sam odvozila 40 min bicikla doma
jedva cekam da nabijem kondiciju da mogu vozi orbitrek u teretani na visim razinama od š i 2
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.