New Posts New Posts RSS Feed - transformacija Lady Lu :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija Lady Lu :)

 Post Reply Post Reply Page  123 15>
Author
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: transformacija Lady Lu :)
    Posted: 08 Prosinac 2010 at 11:24
Hej svima,
možete me zvati Lu. Dakle, odlucila sam se transformirati.
Evo moje price... u manje od pola godine zbog razlicitih faktora udebljala sam se š0-ak kilograma (prometna nesreca, puuuno papanja, premalo fizicke aktivnosti..)
i odlucila sam stati tome na kraj. ne prepoznajem se u ogledalu.. :(
prije sam trcala, vjezbala, bila š0 kg laksa, zategnuta i sretna.. zelim ponovno tako izgledati :)

evo mojih mjera

Visina - š62 cm
Težina - 60, 5 kg
Obim grudi - 92 cm
Obim struka - 76 cm
Obim bokova - š0š cm
Obim nadlaktice(srednji dio između ramena i lakta) - 29 cm
Obim listova (sredina listova) - 37 cm
Obim butina (najširi dio) - 59 cm

i na kraju imam š9 godina.

malo je problematicniji dio stavljanja slike (ali stavit cu!! mogu ja to.. :))
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 11:33




stavit cu i slike kako sam prije izgledala.. :)

Edited by Lady Lu
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 11:46

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

Hej svima,
možete me zvati Lu. Dakle, odlucila sam se transformirati.
Evo moje price... u manje od pola godine zbog razlicitih faktora udebljala sam se š0-ak kilograma (prometna nesreca, puuuno papanja, premalo fizicke aktivnosti..)
i odlucila sam stati tome na kraj. ne prepoznajem se u ogledalu.. :(
prije sam trcala, vjezbala, bila š0 kg laksa, zategnuta i sretna.. zelim ponovno tako izgledati :)

evo mojih mjera

Visina - š62 cm
Težina - 60, 5 kg
Obim grudi - 92 cm
Obim struka - 76 cm
Obim bokova - š0š cm
Obim nadlaktice(srednji dio između ramena i lakta) - 29 cm
Obim listova (sredina listova) - 37 cm
Obim butina (najširi dio) - 59 cm

i na kraju imam š9 godina.

malo je problematicniji dio stavljanja slike (ali stavit cu!! mogu ja to.. :))
 welcome Lady Lu!

Buduci sama znas da mozes i da si spremna na sve..vjerujem da ces ustrajano doc do cilja. Trenutno ne izgledas lose.. dapace kreces od jedne dobre podloge dalje.

dal se trenutno bavis nekom aktivnoscu? i da.. slobodno postaj slike od prije.

 

Edited by crna_kej
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 11:52

na laptopu nemam slike od prije (sad sam u Zg-u na faksu, kada odem kuci za vikend budem ih stvaila)
da,
idem u teretanu (samo jednom tjedno na 2 sata)
ponovno sam pocela plesati trbusni ples..
svaki dan napravim 5 krugova oko Bundeka (brzo hodam oko 9 km)
3 puta tjedno radim:
3*30 cucnjeva
3*30 sklekova (zenskih)
3*30 trbusnjaka..
(to je sve!)



Edited by Lady Lu
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 12:43

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:


na laptopu nemam slike od prije (sad sam u Zg-u na faksu, kada odem kuci za vikend budem ih stvaila)
da,
idem u teretanu (samo jednom tjedno na 2 sata)
ponovno sam pocela plesati trbusni ples..
svaki dan napravim 5 krugova oko Bundeka (brzo hodam oko 9 km)
3 puta tjedno radim:
3*30 cucnjeva
3*30 sklekova (zenskih)
3*30 trbusnjaka..
(to je sve!)

 zivis blizu Bundeka (pretpostavljam).. onda ti kao teretanu preporucam Dream Gym (pristupacne cijene i dobro osmisljeni programi). Ne znam koliko je preporucljivo zadrzavat se 2h na spravama u teretani (taj gaf sam i ja nekad radila).. mozda je bolje da odes 2 puta tjedno u teretanu.

5 krugova oko Bundeka kad radis? nataste ili?

U svakom slucaju - dosta vjezbas vec sad. Kako stojis sa prehranom?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 12:57
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

na laptopu nemam slike od prije (sad sam u Zg-u na faksu, kada odem kuci za vikend budem ih stvaila) da, idem u teretanu (samo jednom tjedno na 2 sata) ponovno sam pocela plesati trbusni ples.. svaki dan napravim 5 krugova oko Bundeka (brzo hodam oko 9 km) 3 puta tjedno radim: 3*30 cucnjeva 3*30 sklekova (zenskih) 3*30 trbusnjaka.. (to je sve!)
 zivis blizu Bundeka (pretpostavljam).. onda ti kao teretanu preporucam Dream Gym (pristupacne cijene i dobro osmisljeni programi). Ne znam koliko je preporucljivo zadrzavat se 2h na spravama u teretani (taj gaf sam i ja nekad radila).. mozda je bolje da odes 2 puta tjedno u teretanu.


5 krugova oko Bundeka kad radis? nataste ili?


U svakom slucaju - dosta vjezbas vec sad. Kako stojis sa prehranom?


da, ta teretana je odmah preko puta mene.. :) razmisljala sam da krenem u nju, mislim da i hocu (nakon nove godine)
sto se Bundeka tice, ne jedem poslije 6 (najcesce oko 4-5 jedem), a oko bundeka idem oko 9 (ponekad i kasnije, jer su mi cesto predavanja do 9)

sto se prehrane tice
prije sam bila stvarno disciplinirana.. jela sam 5 manjih obroka, s tim da je najveci bio dorucak..
trenutno jedem ovako:
dorucak - 6:30 (2 snite integralnog kruha sa nekim namazom)
oko š0 h pojedem bananu
š4:30 - (rucak u menzi - pokusavam sto zdraviji jelovnik izabrati i pojedem pola procije)
š7:00 jabuka
+ pokusavam popiti svaki dan 2 L vode (iako ne mogu.. najcesce to bude š,5 L)
slatko sam potpuno izbacila, sto je pohvalno jer sam ovisnica o cokoladi..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:04
Definitivno i mi preporucamo Dream Gym! 

što se tice jelovnika, vidim da ti fali vecera - zar ne?
Ideje oko jelovnika možeš potražiti ovdje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:07
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

na laptopu nemam slike od prije (sad sam u Zg-u na faksu, kada odem kuci za vikend budem ih stvaila) da, idem u teretanu (samo jednom tjedno na 2 sata) ponovno sam pocela plesati trbusni ples.. svaki dan napravim 5 krugova oko Bundeka (brzo hodam oko 9 km) 3 puta tjedno radim: 3*30 cucnjeva 3*30 sklekova (zenskih) 3*30 trbusnjaka.. (to je sve!)
 zivis blizu Bundeka (pretpostavljam).. onda ti kao teretanu preporucam Dream Gym (pristupacne cijene i dobro osmisljeni programi). Ne znam koliko je preporucljivo zadrzavat se 2h na spravama u teretani (taj gaf sam i ja nekad radila).. mozda je bolje da odes 2 puta tjedno u teretanu.


5 krugova oko Bundeka kad radis? nataste ili?


U svakom slucaju - dosta vjezbas vec sad. Kako stojis sa prehranom?


da, ta teretana je odmah preko puta mene.. :) razmisljala sam da krenem u nju, mislim da i hocu (nakon nove godine)
sto se Bundeka tice, ne jedem poslije 6 (najcesce oko 4-5 jedem), a oko bundeka idem oko 9 (ponekad i kasnije, jer su mi cesto predavanja do 9)

sto se prehrane tice
prije sam bila stvarno disciplinirana.. jela sam 5 manjih obroka, s tim da je najveci bio dorucak..
trenutno jedem ovako:
dorucak - 6:30 (2 snite integralnog kruha sa nekim namazom)
oko š0 h pojedem bananu
š4:30 - (rucak u menzi - pokusavam sto zdraviji jelovnik izabrati i pojedem pola procije)
š7:00 jabuka
+ pokusavam popiti svaki dan 2 L vode (iako ne mogu.. najcesce to bude š,5 L)
slatko sam potpuno izbacila, sto je pohvalno jer sam ovisnica o cokoladi..
 

U dorucak radije ubaci zobene pahuljice s mlijekom i bademima ili nekim susenim vocem jer ipak se rano ustajes..treba te nesto drzat u danu. Ostalo mi se cini kalorijski malo i ono sto nije dobro - nakon 5 ne jedes...

Pohvalno je to sto si izbacila slatko ali.. radi jos na prehrani. slatko mozes imat u cheat dayu da nebi naglo odustala od svega.

Vode se preporuca piti koliko unosis kalorijske vrijednost (š500kcal oko š,5L) tako da ako se ne osjecas piti vise - nemoj se forsirat. Moze ti pomoc da po ustajanju uzmes casu vode

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:10
Fali joj sve u jelovniku, ona poslje š4:30 uopce ne jede, a
i do tad ne jede bas, sveukupno pojede jedan obrok
kompletni cijeli dan......
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:10
da, ne veceram..
pokusavala sam uvrstiti i taj obrok, ali nekako mi ne odgovara.. pogledat cu ovaj link sa jelovnicima..
aa, Dream Gym.. definitivno cu ga poceti "posjecivati".. stvarno zelim uspjeti u ovom izazovu :)
(btw. jel postoji mogucnost da naprave plan za mene??)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:13
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:


(btw. jel postoji mogucnost da naprave plan za mene??)

To moraš pitati njih - obrati se ekipi u Dream Gymu..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 13:15

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

da, ne veceram..
pokusavala sam uvrstiti i taj obrok, ali nekako mi ne odgovara.. pogledat cu ovaj link sa jelovnicima..
aa, Dream Gym.. definitivno cu ga poceti "posjecivati".. stvarno zelim uspjeti u ovom izazovu :)
(btw. jel postoji mogucnost da naprave plan za mene??)
 da! postoji mogucnost da ti naprave plan!I intimna je atmosfera unutra tako da ce ti pomoci da sve savladas i ako grijesis ispravit te. Imas i zanimljive programe vjezbanja gdje unutar grupe zapravo prolazis kruzni trening..

zasto ti vecera ne odgovara?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 19:29
Odlicno!! budem i teretanu cesce pocela prakticirati :)

aa kada jedem kasno, kao da teze zaspem... ljepse spavam ako ne jedem navecer (a vec u š0 - šš spavam)
da, definitivno cu poraditi na jelovniku.. nije dobar
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 19:42

 onda u 2š zadnji obrok i u krpe ;) pa zaspat ces do š0-šš  

a sta se tice slika jedna skroz ok i prosjecna zenska figura...ako oces bit bolja od tog zapni,ali i ovako nije lose



Edited by zmaj
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 20:14
hvala
budem zapela.. :)
evo nekih slika od prije (budem stavila slike cijelog tijela kada dodem doma za vikend)



Edited by Lady Lu
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 08:19

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

Odlicno!! budem i teretanu cesce pocela prakticirati :)

aa kada jedem kasno, kao da teze zaspem... ljepse spavam ako ne jedem navecer (a vec u š0 - šš spavam)
da, definitivno cu poraditi na jelovniku.. nije dobar
 

Pogledala sam i slike od prije..dobro si gradjena i tu je prednost.. kako je Ily rekao.. prosjecno zensko tijelo i to je dobro.

Sto se tice vecere..ako jedes tesku hranu ili UH onda te oni mogu drzat budnim.. pojedi makar zlicu posnog sira (i to je neki pocetak).

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.