New Posts New Posts RSS Feed - Složi mi obrok za 10kn!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Složi mi obrok za 10kn!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2010 at 07:56
Hm...meni to uopce ne zvuci privlacno... kao neki wanna be složenac...

Prhko tijesto od integralnog brašna ( ako hocemo biti politicki korektni), sir, jaja , špinat, sol, papar, cešnjak ( leglo bi i malo prepržene slanine za miris ).
Pomiješaju se jaja, sir i nasjecka svježi mladi špinat i prelije se po tijestu i sve se zapece. E, to je fino...

Isto se može kombinirati s gljivama, piletinom, jajima, brokulom i što god se nađe ...

Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
zagi123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zagi123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2010 at 09:13
  Jedan od meni boljih i jeftinijih obroka je salata od tune,jaja i krastavaca.

Jaja i krastavci se nasjeckaju na sitno te se doda tuna i obrok je spreman.Zdravo,jednostavno i jeftino.
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 08:59
Tu i tamo odradim ne- mesni dan ali onda unosim biljne izvore proteina tipa soja, tofu ili sejtan.

Obicno složim slijedeci fini & jeftini rucak:
- 100 g integralne riže, šalica graška i jedan manji luk --> iliti rizi bizi
+ 50 g gmo free sojinih medaljona u umaku od paradajza.



Edited by Zoki - 10 Rujan 2012 at 09:52
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 12:33
Tih sojinih medaljona ja pojedem na tone,kad dođem tamo k nama u ducan cijela polica ode...
Radim ih na sve moguce nacine,i uvijek skoro je obrok za š0 kn-jer jedno pakiranje košta 6 kn,a imaš za 2 puta
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 20:28
odakle vama cjena za frtalj kile posnoga 5kn? gdje to ima za kupiti? sve ovo po trgovinama što ja viđam je š0-š5kn.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 22:34
šta je to frtalj? Big smile
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 00:23
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

šta je to frtalj? Big smile

cetvrtina
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 11:07
Aha. Pa kila posnog ti je vecinom 20kn, a nerijetko zna bit i na akciji, znaci da 250g dodje 5 kn... Ne znam gdje ti kupuješ 250g za 10 kn C&amp;#šš1;nfused

Edited by Zoki - 10 Rujan 2012 at 09:53
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 11:25
pa ne kupujem, ali sam bio uvjeren da je skuplji..

Znaci 250grama po porciji se pojede? Damn, pa to je puno.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 12:18
Originally posted by sinistral sinistral wrote:

pa ne kupujem, ali sam bio uvjeren da je skuplji..

Znaci 250grama po porciji se pojede? Damn, pa to je puno.


Ma bome nije puno.. neki pojedu i 500g Big smile
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2011 at 15:28
posni sir 250 grama 5 kn
suhe grodždjice 100 grama 2 kn
7 kn

pileci file 200 grama 6 kn
riža 100 grama 1 kn
zelena salata  4 kn
11 kn

zobene pahuljice 100 grama š kn
whey vanilija 30 grama 5 kn
6 kn

tuna u salamuri 9 kn
tijesto    2 kn
11 kn

sojini medaljoni 100 grama  3 kn
kuhani krumpir 200 grama 2 kn
5 kn




Edited by Zoki - 10 Rujan 2012 at 09:53
Back to Top
BassHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BassHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2011 at 17:48
Baš gledam i racunam... kod mene u Perutnininom kiosku sviježa pileca prsa sa kožom i kostima je 22.99 kn... kad izvadim kosti i uklonim kožu ode cca š00 g... dakle... još uvijek mi ostane gotovo š00 grama po cijeni od 2.3 kune... pa u kombinaciji sa rižom, tjesteninom, krumpirom... obrok se vrti unutar nekih 5-6 kuna.

Ako uzmem u obzir da je konzerva tunjevine... neke na akciji 5-7 kuna... ovo mi je definitivno najbolja opcija... kvalitetom i kvantitetom Wink.  
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 20:32
ja sam si opremila skrinju i frizider sa mjesecnom zalihom zdrave hrane, tona povrca, piletina, oslic, tuna, posni za cca sve skupa 500 kn
pa nek netko kaze da se ne isplati jest zdravo
Back to Top
wannabe skinny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabe skinny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:28
super tema! ide i uz mršavljenje i recesiju! Svaka cast na trudu !
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2012 at 07:44
za 10 kn.. hmm... evo ovako:

100g zobenih - 1kn
6 jaja - 6kn
20g suhih groždjica - bice 1kn xD
cajna žlica maslinovog ulja - valjda svi imaju doma maslinovog ulja

nacin pripreme - odvojit bjelanjke od žumanjaka, i tih 6 bjelanjaka pomješat sa zobenima, naknadno unutra ubacit suhe groždjice. nakon toga, na tavu cajnu žlicicu maslinovog ulja i sa onim kuhinjskim papirom ulje razmazat po tavi, i onda nabacit smjesu po tome. 6 min na jednu stranu, 6 min na drugu. i nikako radit na jaki plamen, zagorit ce sve. na umjeren plamen to napravit, i ako baš neko voli da bude malo hrskavije, smanjit plamen skroz na tiho i još 1 min sa svake strane da dobije hrskavost. guštajte :D
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 12:23
ma mislim da bi se sad trebalo povecati na barem 15 kn, ipak su cijene skocile :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.