New Posts New Posts RSS Feed - Složi mi obrok za 10kn!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Složi mi obrok za 10kn!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Andrinooo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrinooo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 12:57
Originally posted by Arter Arter wrote:

ma mislim da bi se sad trebalo povecati na barem 15 kn, ipak su cijene skocile :)
Heh dobra ti je ova...
Back to Top
Nhunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nhunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:45
Gdje kupujete tunu u salamuri za 9 kuna?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 16:34
Zahvaljujuci Thorn-ovoj ideji i doprinosu ostalih FITovaca, objavili smo novi clanak:


Povecali smo iznos sa 10 na 15 kn cisto da možemo napraviti vecu listu i da se ne vrti sve oko par namirnica hehe. 

Clanak cemo nadopunjavati s obrocima iz ove teme na forumu i tako napraviti najvecu listu zdravih obroka dostupnih za 15 kn. Wink


Edited by Zoki - 10 Listopad 2012 at 16:43
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 23:08
Pošto trenutno ima krušaka evo meni jedan dobar obrok:
kruška (2-3kn kako di)
3 deca mlijeka (litra je 5 znaci 2kn i 33)
2 žlicice meda (nemam pojma ja imam domaci al ne vjerujem da može bit više od 2kn)
mjerica proteina 5kn. (izblendat)
Total 11-12.33

Drugi obrok:
3-4 mandarine 5kn (sve skupa dodje velicine dve šake)
svježi sir 250g 5kn
ako je svježi jako suh stavim 2velike žlice nekog krutog pudinga najcešce iz lidl-a 500g burbon-vanilija je 10 kn al na dve žlice je to 2 kn (ujedno dobro i za one koji ne mogu bez slatkoga jer taman upotpuni okus i želja za slatkim nestane...meni barem al svatko je drukciji) :)
Total 12kn

Treci meni favorit koji radim jako cesto za medjuobrok ili kad mi se neda navecer kuhat za zadnji obrok.
velika žlica ajvara (1kn recimo) (ne mogu baš procijeniti radim domace sam svoj)
jedna tuna 7-9kn
150g svježeg sira 3kn
2-3kisela krastavca ili paprika svježa(može i kisela) ili kapulica kisela (inace kad se nareže dodju 2 ili 3 žlice velike)....svo ovo povrce stane u okvir 2kn po porciji (isto ne mogu procijeniti jer radim sam svoje domace pa ne znam kupovne cijene...)
Total 13-15kn

Sve smiješati velikom žlicom na grubo i to je to :)) Cudno zvuci al preukusno vjerujte mi :) iako ne možeš znat dok ne probaš ja bi ovo mogao 3 puta na dan jest što se mene tice :)


Edited by White_Insane - 10 Listopad 2012 at 23:12
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 12:27
super tema

evo i jedan moj najdrazi recept, ovak za ujutro (nije osobno moj recept, nasao ga na jednoj stranici)

Hrskavi brzi burek

150g posnog (ja osobno koristim domaci kravlji) - ili vise, ovisi o potrebi
1 cijelo jaje
i nekih 75g kukuruznih pahuljica

nisam tocno racunao, al siguran sam da ne prelazi 10kn obrok

-jaje i posni se dobro pomjesaju, doda se malo soli tko zeli mozda neku slaniju verziju..ja dodam i kurkume, u tu smjesu se ubace pahuljice i to se sve lagano izmjesa da se poveze. ubaci se u posudu za pecenje i nekig 20 min se pece na 150-170 stupnjeva

i to izgleda otprilike ovako:




Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 20:10
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

super tema

evo i jedan moj najdrazi recept, ovak za ujutro (nije osobno moj recept, nasao ga na jednoj stranici)

Hrskavi brzi burek

150g posnog (ja osobno koristim domaci kravlji) - ili vise, ovisi o potrebi
1 cijelo jaje
i nekih 75g kukuruznih pahuljica

nisam tocno racunao, al siguran sam da ne prelazi 10kn obrok

-jaje i posni se dobro pomjesaju, doda se malo soli tko zeli mozda neku slaniju verziju..ja dodam i kurkume, u tu smjesu se ubace pahuljice i to se sve lagano izmjesa da se poveze. ubaci se u posudu za pecenje i nekig 20 min se pece na 150-170 stupnjeva

i to izgleda otprilike ovako:



Dobra ideja, svidja mi se. Clap
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 22:27
naravno, zaboravih reci da posudu malo pouljiti da se ne zaljepi...je koristim vatrostalnu ili keramicku posudu
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 16:39
evo jos jedan brzi i jeftini obrok (dorucak)

dva integrakna tosta iznutra izvadena sredina, i u njima jajce ;)

uz to mozete malomasni jogurt

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 15:43
1/2 kg incuna 5kn
1/2 kg blitve 5kn
Ukupno 10 kn
Rucak za dvoje:))
Back to Top
Sparrow1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sparrow1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 20:57
Evo jedan ekspresni međuobrok:

2 velike žlice posnog sira - 2,50kn
2 petit keksa - 1-2kn (ako i toliko)
1/2 grejpa - cca 1,50kn
1/2 jabuke - cca 1kn
1 žličica grožđica - par lipica :)
= max. 7kn

Ja obično voće narežem na kockice, a kekse izlomim na sitne komadiće tako da sve namirnice zajedno pomiješam i stavim maalo cimeta - prefino i zasitno!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 15:40
50 g ječma (50 lipa)
150 g posnog sira (3-4 kn)
žlica kakaa u prahu (2 kn)
jedna banana (2 kn kako gdje)
1 žlica kokosovog brašna (2 kn)
10-13 kn sveukupno
i zaledit- neprocjenjivo



Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 12:55
Tikvice na gril tavi :)

Važno je da kad budu gotove malo odstoje poklopljene, da još malo smekšaju. Uz neku rižu ili krumpir ili što god, najede se čovjek.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.