New Posts New Posts RSS Feed - back on track :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

back on track :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:30
  i meni se cini da se debljam ako jedem orasaste uvece... i to narocito ako jedem kikiriki kasno pre spavanja, imam utisak da ga lose varim... ili ja to umisljam...probacu sa bademima recimo, oni su i manje masni nego kikiriki...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:34
Da, vjerovatno to nije debljanje zbog onog kaj si rekla :
"jedem mnogo slatkog i to cesto i uvece..."
nego vjerovatno od posnog i oraha recimo ili
kikirikija..... sigurno je to krivac... trebala bi izbacit
posni i kikiriki iz prehrane
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:35
Originally posted by zika zika wrote:

Ja nisam ništa tak kasno jela poslije treninga. Tijekom bi popila neki onaj proteinski. Došla bih u šš doma, otuširala se i zavalila u krevet!


to sam i ja nekada radila, moram priznati bila sam mnogo mrsavija tada , ali koliko je to zdravo....? nikada ni na jednom ozbiljnijem forumu nisam nasla da se preporucuje ne jesti nista posle treninga...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:38
Originally posted by shy* shy* wrote:

 
.probacu sa bademima recimo, oni su i manje masni nego
kikiriki...


Nije poanta u tom da su manje masni, pa zato ih i jedemo
radi masnoce.....ak su manje masni onda ih trebaš pojest
više i opet si na istom, unijela odgovarajucu kolicinu
masti.....
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:46
Originally posted by shy* shy* wrote:

  i meni se cini da se debljam ako jedem orasaste uvece... i to narocito ako jedem kikiriki kasno pre spavanja, imam utisak da ga lose varim... ili ja to umisljam...probacu sa bademima recimo, oni su i manje masni nego kikiriki...


ma ja dnevno uz sve ostalo pojedem oko 80 g badema (i to vecinu navecer) što je nekih 40 g masti i ne bih rekla da se debljam...to su nezasicene masti koje pomažu, a ne odmažu
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 17:38
Originally posted by shy* shy* wrote:

Anyway, pocela sam pre nekoliko dana da radim Insanity, i planiram da se vratim na tc-bo sledece nedlje pa da kombinujem ta dva treninga, 3x tc-bo, 3x insanity i jedan dan odmora. Ako je neko kombinovao Instanity sa nekim drugim treningom bas me zanima kakva su iskustva, pretpostavljam da se malo sporije napreduje...



 


vjerovatno nestigneš oboje jel?
ja odradim npr insanity ujutro, trening odbojke mi je popodne/navecer (ja sam jobless apsolvent pa ono.. stignem)

ali mislim da možeš tako insanity kombinirat sa tc-bo
bitno ti je onda odrediti hoceš preskakat dane u insanity kalendaru zbog drugog treninga il ne, to je na tebi
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 19:12
Originally posted by shy* shy* wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Ja nisam ništa tak kasno jela poslije treninga. Tijekom bi popila neki onaj proteinski. Došla bih u šš doma, otuširala se i zavalila u krevet!
to sam i ja nekada radila, moram priznati bila sam mnogo mrsavija tada , ali koliko je to zdravo....? nikada ni na jednom ozbiljnijem forumu nisam nasla da se preporucuje ne jesti nista posle treninga...


Pa s obzirom da u roku pola sata poslije treninga vec ležim u krevetu, ne vidim smisao hrane... a ako vec pijem tijekom treninga proteinski shake il nekaj, što ce mi nakon još, a idem spavati?!?! Al dobro, zbilja ne znam, drugo da je taj trening u 6 popodne, pa onda bih jela nakon...
LiveStrong
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 19:14
Originally posted by shy* shy* wrote:

 
i meni se cini da se debljam ako jedem orasaste uvece... i to narocito ako jedem kikiriki kasno pre spavanja, imam utisak da ga lose varim... ili ja to umisljam...probacu sa bademima recimo, oni su i manje masni nego kikiriki...

probaj na suhoj tavi samo malo popržiti bademe, suncokretove i bundevine sjemenke i onda to papati. finije je (bar meni), isto može stajati danima tako poprženo i neceš imati filing debljanja jer više to nece biti sirova namirnica
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 19:43
Originally posted by zika zika wrote:


Pa s obzirom da u roku pola sata poslije treninga vec ležim u krevetu, ne vidim smisao hrane...


Mislis da tijelu ne treba hrane dok coriš? posebno nakon treninga kad se dodatno i jace regenerira i gradi neg inace ?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 19:50
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Pa s obzirom da u roku pola sata poslije treninga vec ležim u krevetu, ne vidim smisao hrane...
Mislis da tijelu ne treba hrane dok coriš? posebno nakon treninga kad se dodatno i jace regenerira i gradi neg inace ?


ma ok, al pun želudac prije spavanja jednostavno nejde u moju filozofiju da me ....
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:18
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Pa s obzirom da u roku pola sata poslije treninga vec ležim u krevetu, ne vidim smisao hrane...
Mislis da tijelu ne treba hrane dok coriš? posebno nakon treninga kad se dodatno i jace regenerira i gradi neg inace ?


ma ok, al pun želudac prije spavanja jednostavno nejde u moju filozofiju da me ....


Ko ti kriv kad ides spavat u krevet
Kad odradim trening bas sam dr evil lupi mi krv u glavu
A je ti pun zeludac od 250 grama posnog i 2 zlice ulja, nit neznas da si jela, pogotovo ak ga popijes ko jogurt zmikasni
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Pa s obzirom da u roku pola sata poslije treninga vec ležim u krevetu, ne vidim smisao hrane...
Mislis da tijelu ne treba hrane dok coriš? posebno nakon treninga kad se dodatno i jace regenerira i gradi neg inace ?


ma ok, al pun želudac prije spavanja jednostavno nejde u moju filozofiju da me ....
Ko ti kriv kad ides spavat u krevet Kad odradim trening bas sam dr evil lupi mi krv u glavuA je ti pun zeludac od 250 grama posnog i 2 zlice ulja, nit neznas da si jela, pogotovo ak ga popijes ko jogurt zmikasni


gle, energije, mišica imam kolko hocu, rastu ovak i onak ko ludi, nemam pojma, ocito geni...kud još da sam se bila šopala u srednjoj s tim dok sam trenirala

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:32
  Ma dobro, ti si posebna prica, kad imap ovakvo izgrađeno tijelo lakse je to zadrzat i odrzavat neg doc do toga, a curama treba i misica i hrane i prehrambenih navika, pa nek rade po ps-u na pocetku, a poslje same modificiraju .Tak da mislim da im nije pametno savjetovat da idu na prazan zeludac spat
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:39
Gle, neceš me uvjerit da je tik pred spavanje zdravo jest! I gotovo! Nek piju DWM kad vježbaju i to je to!

LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:58
  Pa ne treniraju tak da legnu u krevet odma poslje ko ti valjda......
a i ti mene neceš uvjeriti da je nezdravo. i gotovo!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 21:08
pusek
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.