New Posts New Posts RSS Feed - cooperw
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cooperw

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cooperw
    Posted: 20 Studeni 2010 at 14:43

Godine: 2š
Visina: š79cm
Težina: 7škg

O sebi i treniranju:
Do svoje š8. godine nisam ni vidio bilo kakav tip aktivnosti koji nije bio tjelesni odgoj u srednjoj. Kroz cijelu srednju sam bio na 65kg što su neki fit tijelom, no kad ispod majice bilo svega samo ne mišica. Na pocetku faksa sam bio nabacio š0kg (nekako primjecujem da su i svi moji prijatelji dobili kilograme pocetkom faksa - mora da je to stres :D) i poceo sam trenirati u teretani po programu koji mi je sastavila trenerica. Kad se sad sjetim to je sve bilo puno pogrrešaka - ako i ne uracunam potpuno krivi trening tu je još bio i katastrofalan nacin prehrane - svakodnevno kole, cesto pizze, puding, buhtlice, piroške itd. Tijekom druge godine faksa sam pak naglo izgubio š0kg jer sam vecinom nakon treninga popio kapucinu i svo prehranu na minimalu - opet pogreška. Tek pocetkom 20š0. godine je konacno krenulo na bolje kad sam doveo prehranu i trening u red. Krajem ljeta sam nabacio 5kg i sad se držim na 7škg... stalno provjeravam el idu kile gore zato jer mi to treba.

Aktualni program prehrane:
Dorucak: Obicni jogurt (2,8% m.m., ili pak onaj od 0,5% ovisi) + zobene
Međuobrok: Jabuka i/ili mandarine, kava.
Rucak: što god baka skuha. :D Tu ne mogu puno utjecat, ima nas više pa se ne može posebno meni kuhat.
PMW: Whey - Tri jušne žlice.
Obrok dva h poslije treninga: Ili ako je ostalno nešto od rucka, ili obicno riža/tjestenina sa mesom.
Vecera: Posni sir (ili nekad svježi) + kikiriki

Aktualni program treninga:
Ponedjeljak: Prsa i triceps
Utorak: Leđa i biceps, trbušnjaci
cetvrtak: Ramena i noge
Petak: Prsa i leđa, trbušnjaci

Nekad mjenjam vježbe, al konstante su bench press, zgibovi, dipsevi, cucanj.

Mjere: Budem dodao dok to izmjerim - nemam ni metar ni ništa.
Cilj: Rec svojoj glavi da se pomiri s nekom masom. heh :D Ne stvarno, nabacit mase i sljedece godine to lijepo izdefinirat pa se zadržat na nekih 75kg.

Sve što nisam dodao budem kasnije.

Evo i fotki (budite blagi na nogama! :D). Znam da to možda izgleda premršavo, treba tu puuuuuno truda.



Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 14:57
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Na pocetku faksa sam bio
nabacio š0kg (nekako primjecujem da su i svi moji prijatelji dobili kilograme
pocetkom faksa - mora da je to stres :D)


to je menza

Originally posted by cooperw cooperw wrote:


Aktualni program prehrane:
Dorucak: Obicni jogurt (2,8% m.m., ili pak onaj od 0,5% ovisi) + zobene
Međuobrok: Jabuka i/ili mandarine, kava.
Rucak: što god baka skuha. :D Tu ne mogu puno utjecat, ima nas više pa se
ne može posebno meni kuhat.
PMW: Whey - Tri jušne žlice.
Obrok dva h poslije treninga: Ili ako je ostalno nešto od rucka, ili
obicno riža/tjestenina sa mesom.
Vecera: Posni sir (ili nekad svježi) + kikiriki


Ti jedeš ko neki mišek mali! Moraš si pojacat te obroke da budeš u kalorijskom suficitu ak želiš radit na mišicnoj masi! Ovaj prvi međubrok je koma, nije to ni pravi međuobrok u biti jer to nije obrok, a pogotovo jer se kosi s tvojim ciljevima, a još k tome, ok je ovo voce - ali, gdi su PROTEINI u tom obroku? Za tebe, barem 2 - 2,5 g po kilogramu mišica dnevno. I ja bi malo pojela ugljikohidrata i nakon treninga, ne ih ostavljala za 2 sata nakon!
LiveStrong
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:04
Originally posted by zika zika wrote:


Ti jedeš ko neki mišek mali! Moraš si pojacat te obroke da budeš u kalorijskom suficitu ak želiš radit na mišicnoj masi! Ovaj prvi međubrok je koma, nije to ni pravi međuobrok u biti jer to nije obrok, a pogotovo jer se kosi s tvojim ciljevima, a još k tome, ok je ovo voce - ali, gdi su PROTEINI u tom obroku? Za tebe, barem 2 - 2,5 g po kilogramu mišica dnevno. I ja bi malo pojela ugljikohidrata i nakon treninga, ne ih ostavljala za 2 sata nakon!
Ma taj međuobrok je samo tak jer jedem dorucak oko 9 ili š0 i vec u š2 je rucak.

Hvala na komentaru, kritike su dobrodošle.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:08
  Hej, pazi.. tezi tome da imas dnevno oko 5 pravih obroka.. Znaci obroci koji ce imat puno UH i dovoljno proteina. Kad se radi na masi, vazni su ugljikohidrati. Vocka nikako nije medjuobrok. Medjuobrok bi ti bio zobene+whey..

Nakon treninga ti ne treba toliko whey-a, radije ga jedi sa zobenima.. a u PWM stavi š,5 mjerice whey-a + 3 mjerice dekstroze (imas za kupit u DM-u Traubenzucker).. sami proteini u PWM-u nemaju smisla...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:09
  šta fali nogama?
meni se cine ok
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
svinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:12
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
šta fali nogama?meni se cine ok


jedino su listovi malo slabi, al za kilažu je ok, ici ce to
gore kad ovaj rucak bude x3
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:13
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Hej, pazi.. tezi tome da imas dnevno oko 5 pravih obroka.. Znaci obroci koji ce imat puno UH i dovoljno proteina. Kad se radi na masi, vazni su ugljikohidrati. Vocka nikako nije medjuobrok. Medjuobrok bi ti bio zobene+whey..

Nakon treninga ti ne treba toliko whey-a, radije ga jedi sa zobenima.. a u PWM stavi š,5 mjerice whey-a + 3 mjerice dekstroze (imas za kupit u DM-u Traubenzucker).. sami proteini u PWM-u nemaju smisla...
Može i junk? Uopce ne junkam, možda i to dobro dođe. (Zapravo dobro ni u kom smislu, nego ima UH za poludit).

Budem se potrudio to nabavit dok dobijem love... i ovako moram cijelu kucu pretražit dok sam gladan a nije rucak.
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:14
Originally posted by svinjica svinjica wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
šta fali nogama?meni se cine ok


jedino su listovi malo slabi, al za kilažu je ok, ici ce to
gore kad ovaj rucak bude x3
Ima tu dosta posla, tek od š0. mjeseca sam poceo i posebno listove trenirat. Zadnja dva-tri tjedna sam posebno ponosan na trening nogu. Prva dva tjedna nisam mogao normalno hodat.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:14
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Hej, pazi.. tezi tome da imas dnevno oko 5 pravih obroka.. Znaci obroci koji ce imat puno UH i dovoljno proteina. Kad se radi na masi, vazni su ugljikohidrati. Vocka nikako nije medjuobrok. Medjuobrok bi ti bio zobene+whey..

Nakon treninga ti ne treba toliko whey-a, radije ga jedi sa zobenima.. a u PWM stavi š,5 mjerice whey-a + 3 mjerice dekstroze (imas za kupit u DM-u Traubenzucker).. sami proteini u PWM-u nemaju smisla...
Može i junk? Uopce ne junkam, možda i to dobro dođe. (Zapravo dobro ni u kom smislu, nego ima UH za poludit).

Budem se potrudio to nabavit dok dobijem love... i ovako moram cijelu kucu pretražit dok sam gladan a nije rucak.


he he.. cuj, zobene su najjeftiniji izvor UH, a mislim najzdraviji... kila je š0kn, tako da dnevno da pojedes 300g, to ti je 3kn..

Dekstroza ti pola kile kosta oko š2kn, a to ti je za š0 treninga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:16
Originally posted by svinjica svinjica wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
šta fali nogama?meni se cine ok


jedino su listovi malo slabi


a listove teško da ce moc puno promijenit kad su geneteski uvjetovani---

daj jednu fotku sa stisnutim kvadricepsima...
LiveStrong
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:16
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


he he.. cuj, zobene su najjeftiniji izvor UH, a mislim najzdraviji... kila je š0kn, tako da dnevno da pojedes 300g, to ti je 3kn..

Dekstroza ti pola kile kosta oko š2kn, a to ti je za š0 treninga..
Oooo super... budem to pojacao i kupio onda.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:18
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


zobene ... kila je š0kn


koje ti kupuješ??? ja platim pola kile toliko
LiveStrong
Back to Top
svinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:18
Originally posted by cooperw cooperw wrote:


Ima tu dosta posla, tek od š0. mjeseca sam poceo i posebno
listove trenirat. Zadnja dva-tri tjedna sam posebno
ponosan na trening nogu. Prva dva tjedna nisam mogao
normalno hodat.


ma nemoj se srdit, niš ja ne kažem, super si ti s obzirom
na kilažu, i bit ce to još sam bolje
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:19
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


zobene ... kila je š0kn


koje ti kupuješ??? ja platim pola kile toliko


pa ima u konzuma neke za šš kn kila
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:19
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


zobene ... kila je š0kn


koje ti kupuješ??? ja platim pola kile toliko


tj, š4 kn kila.. Prima Vita.. tako nekako..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 15:23
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


zobene ... kila je š0kn


koje ti kupuješ??? ja platim pola kile toliko
pa ima u konzuma neke za šš kn kila


Ja kupujem ove, stvarno su mi najbolje
Te platim u Konzumu š0kn 500gr

i ne znam ko jede zobene uz svijece, al dobro nisam mogla bolju nac
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.