New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  123 28>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
    Posted: 19 Studeni 2010 at 19:37
     Evo i mene
Moram prebacit ono kaj sam slao na fotografije korisnika, ima i teksta i sveg, a neda mi se ponovno pisat..........


...... TO BE CONTINUED


Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 19:47
Hehe.. A sta ces sada na masu?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:28
  Vec sam na masi 2 mjeseca.
Ali po malo, ne žuri mi se naglo gore pa puno rezat, jedem skroz clean gotovo uvijek, nemam potreba uopce i ne junkam baš vec dugo dugo, samo kad si sam isplaniram junk strateški....

Prvi mjesec sam dobio 3-4 kg i trening mi je bio više orjentiran tome ak se tak može rec nekak,

S tim da ovaj sad trening kaj radim ovaj mjesec je malo kontraproduktivan za masu, ali trudim se bit u kalorijskom plusu više da ne odem dolje i nisam što me veseli iako se trošim ko konj ( ne Ena, nisam na to mislio)

A iduci mjesec je ponovno kao malo nabijanje mase više , ako ne odem na operaciju u međuvremenu, cilj mi je sad do operacije se što više zjacat da se poslje lakše vratim i manje spukljavim.....

Ali sa naslovom sam mislio na nekaj drugo......
prvo bi malo borilacke sportove (nekih š2 godina sam želio biti bruce lee, steven segal, van damme i ostali), pa sam onda zabrija na baseball i softball, tu sam cak i za repku igrao na europskim prvenstvima, ali splet okolnosti i nekih problema i potom ozljede, tu na tom baseballu sam se ispotrgao, rame, pukla loža, list, tak da sam se van sezone prek zime umjesto jacao i nabildavbao il kaj vec stalno rehabilitiaro po teretani i nikada pošteno odradio programe za snagu, masu, explozivnost....

Sad me nekak zanim asamo teretana, fitness, bodybuilding u nekoj mjeri nazovimo tak da eto sad sam zabrijao da se ocu tom posvetit malo više i ozbiljnije


   

Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:31
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Vec sam na masi 2 mjeseca.
Prvi mjesec sam dobio 3-4 kg i trening mi je bio više orjentiran tome ak se tak može rec nekak,
S tim da ovaj sad trening kaj radim ovaj mjesec je malo kontraproduktivan za masu, ali trudim se bit u kalorijskom plusu više da ne odem dolje i nisam što me veseli iako se trošim ko konj ( ne Ena, nisam na to mislio)

A iduci mjesec je ponovno kao malo nabijanje mase više , ako ne odem na operaciju u međuvremenu, cilj mi je sad do operacije se što više zjacat da se poslje lakše vratim i manje spukljavim.....

Ali sa naslovom sam mislio na nekaj drugo......
prvo bi malo borilacke sportove, pa sam onda zabrija na baseball i softball, tu sam cak i za repku igrao na europskim prvenstvima, ali splet okolnosti i nekih problema i potom ozljede, tu na tom baseballu sam se ispotrgao, rame, pukla loža, list, tak da sam se van sezone prek zime jalao i nabildavbao il kaj vec stalno rehabilitiaro po teretani i nikada pošteno odradio programe za snagu, masu, explozivnost....

Sad me nekak zanim asamo teretana, fitness, bodybuilding u nekoj mjeri nazovimo tak da eto sad sam zabrijao da se ocu tom posvetit malo više i ozbiljnije




a pa ti si u svemu.. he he..

a koji program si radio za masu? Ja ne mijenjam program.. jedino me boks sada shebao.. imam ujutro faks pa ne stignem utege.. 2 puta tjedno odradim ih u 7 h ujutro
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:39
  Pa za sad još uvijk jesam u baseballu, nisam igrao od ljeta kad mi je puknuo list.
bas sam bio u repki i trebao sam ic na europsko prvenstvo i puklo je 2 il 3 tjedna prije puta tako da sam otpao.....tp me malo deprilimiralo jer mi je to bio comeback nakon propuštene sezone prije i velkog pada koji je usljedio radi istih problema radi kojih sam se usvinjuo u roku 2 godine....Ali razmisljam da se posvetim samo teretani sad, dost mi je ozljeda i stalnog vracanja, bojim se da se ne sredim pa da i u teretani nebu mmogel delat kak spada........u š2 godina borilackin nisam imao ni jednu ozljedu , atu samm se u 6 potrgao dost.......al ja nemam mjeru, idem na glavu pa kud puklo, zato i je tak..
 
A trenutno radim neki program u fazama, minimalno 4 meseca je ciklus nakon kojeg bi trebao izac sa misicnom masom i izdefiniran van.Svaki mjesec je nova faza, novi trening i novi program kompletno......experimentiram, za sad sam zadovoljan, jako zadovoljan ,nikad nisam radio tak nekaj zahtjevno i dobro mi izgleda, bumo vidli na kraju.....sad sam u polovici faze 2.
 kaj da ti velim, ja 90% vremna treniram u 7 ujutro, budim se u 5:50, skuham ili zgotovim za posel obroke, odem u teretanu prije posla jer popodne nemrem bit konstantan zbog obaveza koje imam, malo odmora, vremena niš tak da super još i guram sve jer mi je sve isplanirano u sekundu, ali me zato i strgan kad dođem doma navecer.........no il tak il nikak, nemam izbora


Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:41
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Pa za sad još uvijk jesam u baseballu, nisam igrao od ljeta kad mi je puknuo list.
bas sam bio u repki i trebao sam ic na europsko prvenstvo i puklo je 2 il 3 tjedna prije puta tako da sam otpao.....tp me malo deprilimiralo jer mi je to bio comeback nakon propuštene sezone prije i velkog pada koji je usljedio radi istih problema radi kojih sam se usvinjuo u roku 2 godine....Ali razmisljam da se posvetim samo teretani sad, dost mi je ozljeda i stalnog vracanja, bojim se da se ne sredim pa da i u teretani nebu mmogel delat kak spada........u š2 godina borilackin nisam imao ni jednu ozljedu , atu samm se u 6 potrgao dost.......al ja nemam mjeru, idem na glavu pa kud puklo, zato i je tak..


kojim borilackim se bavio?

Mene takodjer strah da se ne ozlijedim na boksu.. puno je tu udaraca usmjerenih prema glavi.. ali jbg..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


kojim borilackim se bavio?



karate jedno 8-9 godina, pa muay thai 2 godine dok se klub radi financija nije raspao, tu sam cak i mec odradio nakon 2 mjeseca treniranja heheheh, sam sam se prijavio jer je falio š borac pošto je u protivnickom taburu bio jedan više pripremljen za fight, a svi su frendovi koji su prije trenirali išli pa sam se i ja prijavio, a trener je bio bukva pa je jedva docekao
I onda wing-chun kung fu 2-3 godine

Da bad su udarci, pogotovo kaj si tolko aktivan natjecateljski
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:50
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


kojim borilackim se bavio?



karate jedno 8-9 godina, pa muay thai 2 godine dok se klub radi financija nije raspao, tu sam cak i mec odradio nakon 2 mjeseca treniranja heheheh, sam sam se prijavio jer je falio š borac pošto je u protivnickom taburu bio jedan više pripremljen za fight, a svi su frendovi koji su prije trenirali išli pa sam se i ja prijavio, a trener je bio bukva pa je jedva docekao
I onda wing-chun kung fu 2-3 godine

Da bad su udarci, pogotovo kaj si tolko aktivan natjecateljski
 


hehe.. bome si dugo u sportu.. sigurno nemas problema sa gipkoscu.. ja sam ful krut..

do sada u 40 borbi nisam bas dobivao puno udaraca, nadam se da necu ni sad kad krenem.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:53
Copy paste sa slika forumaša da ne pišem ponovno...

  Evo da i ja napokon podijelim svoj dosadašnji rad , tek sam sada otprilike po malo zadovoljan i krecem od tam di sam trebao bit cijelo vrijeme.....

kak sam se doveo u to?.... obiteljski problemi, obaveze,jos neke stvari
, uljuljavanje neko u rutinu, fina papica iako nisam jeo junk , pio sokove, jeo przeno, pohano, slatko slabo, ljudi bi opcenito rekli da sam se zdravo hranio, no ne pit colu, ne jest pomfi, hambice i pizze i slatko ne znaci kvalitetno i zdravo se hranit.Kretao sam se manje neg obicno, a inace sam sportaš oduvijek bio i evo ti 90 kg, Inace dok sam bio full u sportu, borilackim i jako aktivan sam imao 70-75, no i 5-6 godina mlađi,no to sad nebi zelio, malo mi je to kila (iako š7š cm visine)
tak da sam u periodu od 2-3 godine od fit naglo postao kit.

Onda sam se jednostavno odlucio da to tak nejde,to nisam bio ja, bio sam nezadovoljan tim svime, sobom jer ne radim ono što volim i što mi tijelo traži i puknuo sam i cvrsto odlucio to promjrnit.......

Dakle, ovo je 2. mj ove godine kad sam se prijavio za MH natjecaj di nisam upao, onda sam odlucio sam to odradit iako sam zelio da me neko drugi vodi putem, no dobro....

 







Ovo dole su slike nakon 4-5 mjeseci rada, od 2-  pocetka 7 mj. al slikane neki dan , od 7 do prije 3 tjedna sam bio van teretani, more i ozljeda lista,tak da sam nazad dobio malo spekeca , ali ok je sve u svemu s obzirom da sam 2 mjeseca bio skroz out.. sad krecem dalje,malo mase , pa malo definicije i bumo vidli kak bu do iduceg ljeta
        
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:55
  Napredak je odlican.. A bas si dosao ko slon.. Ja kad se pocnem debljat, nikako to ne mogu zaustavit.. kao da padas u depresiju, i sve deblji i deblji..

Svaka cast!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:56
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



hehe.. bome si dugo u sportu.. sigurno nemas problema sa gipkoscu.. ja sam ful krut..

do sada u 40 borbi nisam bas dobivao puno udaraca, nadam se da necu ni sad kad krenem.


Tu si u pravu, na rehabilitaciji kad mi je puknuo list, na fizikalnoj, terapeutkinja me jako hvalila i smijala se kad sam se istezao i zadavala mi da vidi kolko mogu i skuzila da sam fleksibilniji ods nje i od puno cura.....prilicno sam razgiban, sad mi je cilj šapaga,nikad ju nisam mogao, al cu je napravit, obavezno se poelje svakog treninga istežem full.....

Ma sam mlati po ekipi i bok, nek si oni razmišljaju o glavi
Kolko si ti visok?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:59
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



hehe.. bome si dugo u sportu.. sigurno nemas problema sa gipkoscu.. ja sam ful krut..

do sada u 40 borbi nisam bas dobivao puno udaraca, nadam se da necu ni sad kad krenem.


Tu si u pravu, na rehabilitaciji kad mi je puknuo list, na fizikalnoj, terapeutkinja me jako hvalila i smijala se kad sam se istezao i zadavala mi da vidi kolko mogu i skuzila da sam fleksibilniji ods nje i od puno cura.....prilicno sam razgiban, sad mi je cilj šapaga,nikad ju nisam mogao, al cu je napravit, obavezno se poelje svakog treninga istežem full.....

Ma sam mlati po ekipi i bok, nek si oni razmišljaju o glavi
Kolko si ti visok?


Blago ti se.. meni su u Lovranu rekli na rehabilitaciji da sam uzasan.. od nogu, ledja, a pogotovo ruku.. ne mogu ispruzit ruke, stalno su mi blago savijene..

š8š sam imao kad sam se istezao.. sada mislim š80

Taman cu dizat na 88kg za prvenstvo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:01
  dobar
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:06
  Evo i novih sliki, neznam dal ima pomaka, meni se cini mozda malo manje speka, ali to moze bit trenutno, tak da, neznam, sad cu pricekat do prije operacije pa cui onda dokumentirat promjene
op

   

Edited by The Phoenix
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:07
pa ono, cuj, za hairy muškarca u srednjim godinama

Ugl.znaš da mi se sviđa program, pricali smo vec o tome, a ovo ti je dodatna motivacija jer ljudi ocekuju after shots


LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:07
  Sasvim druga osoba.. pa da, malo manje oko struka.. morat ces mjerit struk..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.