New Posts New Posts RSS Feed - Blue - dolje s njima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Blue - dolje s njima

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:24
  Zika obavezno i meni
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 12:05
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by zika zika wrote:


Možda, ako si spremna na to, probaj set doma, fat loss cardio (probaj si i googlat) za koji ti je potrebno vrlo malo vremena, a ucinkovit je jer se vježbe izvode eksplozivno, bez previše odmora i na taj nacin ubrzavaš metabolizam, što ti je svakako potrebno.
Ovo ti je neki primjer da 30 ili 60 sec radiš kombinaciju iskoraka i skoka, lateralnog podizanja bucica i skoka (jumping jacks), cucnja i skoka, skokovi s jedne noge na drugu s visoko podignutim koljenima...ima puno kombinacija i možda malo pretjerujem za pocetak, ali probaj tek toliko da vidiš svoje mogucnosti

jesi  ti to radila?

ima video?

googlat cu ga popodne, al ako imaš koji link sad na pameti, možeš ga postat?



ma pošaljem ti cijeli svoj trening taj ljetni na PM
 

 

da se prikljucim... i meni pleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 12:23
zika svima šalji
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 12:24
ili još bolje postavi ga tu na forum
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 12:26
  Možeš slobodno kod mene..pa cemo svi po njemu udariti malo..

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 12:37
 vidis Blue sto bi bilo da nisi popila casu vina.. a? nebi imali temu
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:07
  ajme stvarno mi je drago da sam ovo napravila..
bit ce puno lakše pratiti promjene i uz to dobijati vaše komentare..

idemo daljeeeeee


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:29
"TJEDNI PLAN TRENINGA (8./9.mjesec)

PONEDJELJAK:
250 challenge workout :p (svaki drugi-treci-cetvrti tjedan; osobno mjerim vrijeme, sve po principu 300)
50 cucanj-skok-cucanj (squat jump)
50 sklekovi s nogama na povišenom (steper, stolac, stepenica, što god je pri ruci)
50 podizanje bokova ležeci s jednom nogom ispruženom pod 45° (25 svakom nogom)
50 izmjenicno iskorak-skok-iskorak (25 svakom nogom) (split jump)
25 hangig leg raises
25 stojeci položaj-cucanj-sklek-cucanj-stojeci položaj (burpees)
Total body weight training (kad mi se ne radi 300)
Pocetak radim sve s utezima na gležnjevima, kilu svaki
- hodanje š5 min
- trcanje š0 min (izmjenjivanje brzo-sporo svake 2 min)
- 200 m iskoraci
- uŽe 3 min (izmjenjivanje 30 sec jedna noga, pa druga, brzo-sporo s dvije, pa što više skakanje)
- skokovi na stepenicu 50x
- istezanje, priprema za vježbe
- držanje u zgibu do kraja (do otkaza)
- sklekovi (do otkaza)
- vracanje na držanje u zgibu, ponovno sklekovi do otkaza, ponovno držanje u zgibu i tako dok više ne mogu ni sklek izvesti (gotova s gornjim dijelom, ajmo na donji ponovno)
- (bez utega na gležnjevima)
- sprint 20 sec, lagano (oporavljanje) 30 sec, sprint 30 sec, opor.30 sec, sprint 40...sve isto do sprinta 60 sec idem
- do 3 min odmor (ne više)
-(prije svake još istezanje kratko tog dijela tijela koji cu raditi)
- trbuh na redu, direktne vježbe
- npr.reverse crunch+ bocno (koljena prema van); ležeci podizanje nogu (do otkaza)
- bocni 2x30 svaku stranu (leđa na podu, noga na lopti i dizanje s lijevim ili desnim dijelom tijela u stranu)
- trbušnjaci s podizanjem koljena (4kg svaka bucica, utezi na gležnjevima) 3x50 (skolopke)
- vježbe za guzu
- npr.na lopti trbuhom i podizanje nogu, utezi na gležnjevima, 8xš0 svaka /prsti 2, peta 2 izmj./ cucnjevi s 5kg bucicom u rukama 5x20 (dvije serije s podizanjem na prste kod dizanja) (ovo je samo primjer tih vježbi za trbuh i guzu, svaki put uvedem nežto drugo)
- trcanje 200 m lagano
- istezanje

UTORAK:
Kružni kardio trening (circuit cardio)
Sve ove vježbe raditi tocno 60 sec i odmah prelazak na drugu!!! Sve ide brzo i eksplozivno! Napraviti više serija, kako se kondicija poboljšava povecati i težinu bucica! Za pocetak 2 serije barem!!! Jedini odmor dopušten je u prelasku na sljedecu vježbu, tek pravi odmor do 3 min između serija!

-iskoraci + skokovi (alternating lunges), može se poceti bez bucica, a onda ih dodati
-lateralno podizanje bucica (jumping jacks, ali ne ruke više od visine ramena ovdje)
-upor s nogama na steperu, težina na podlakticama i nožnim prstima, tijelo savršeno ravno, svaka noga u zraku 30 sec. (+bocni upor s nogama na steperu, s podizanjem noge)
-Squat skokovi, nakon što se doskoci odmah u cucanj i skok
-Potisak bucicama
-Hip thursters - položaj za sklek i skokovi - privlacenje koljena što bliže prsima (zahtijevno je cijelu minutu, može i jednom nogom tipa mountain climbers)

Kardio: trcanje ujutro prije dorucka 30 min+hodanje 30 min; kasnije tijekom dana: bicikl (~š-2-3h), makadam (šuma);

SRIJEDA:
Total body weight training (kao ponedjeljak)

cETVRTAK:
Fat loss cardio
Svaka vježba eksplozivno, 30 sec i odmah prelazak na drugu. Nakon ovih 5 vježbi, odmor 30 sec, pa još dvije serije, kako bi to bila 3 kruga ;)
-stav malo šire od ramena, sagnuti se i zanjihati bucice ispod sebe i digni iznad
-upor
-eksplozivno skok, cucanj, i udarac sa strane (kao u kick-boxingu)
-jumping jacks (zvuci jednostavno, ali nakon ovih cucnjeva i nije baš)
-skokovi s jednu noge na drugu s visoko podignutim

Ovo je jedan kružni, 30 sec odmor do min i još 2.
BIT: forsiranje tijela da radi jako kada se nije oporavilo (nije bilo pauze)

+ Vježbe snage za oblikovanje tijela u popodnevnim satima. Na www.womensfitness.co.uk; www.exrx.net - workouts, ima ih stotine po svim mišicnim skupinama! Radim sat vremena najmanje!

Kardio: hodanje prije dorucka 30 min

PETAK:
Vježbe snage za oblikovanje tijela. 2h obavezno. Sve mišicne skupine.

Kardio: brzo hodanje prije dorucka 30 min

SUBOTA:
Pliometricki trening

CILJ: kao i kod kružnog kardia; krace trajanje izvođenja vježbi i sagorijevanje masti nakon vježbanja; eksplozivni pokreti ciljaju na dio mišica (type II muscle fibers) što stvara izduživanje mišica i jace sagorijevanje masti; zamjena standardnog kardia, poput trcanja samo, s netradicionalnim pokretima (pliometricke i vježbe s vlastitom težinom-body weight) sprjecava gubljenje mišicne mase i rezultira zategnutim i mršavim tijelom; intervalni kardio, što znaci npr.lagano joggiranje na mjestu praceno peridom intezivnije tjelovježbe!

-skokovi na mjestu, lagani intezitet, kombiniranje s iskorakom, cucnjem
-skokovi u dalj, skokovi u visinu, pojacavanje inteziteta - lagani-srednji
-skokovi s mjesta na stepenicu, preko necega (stavi se nešto preko cega se preskace) - srednji intezitet
-skokovi s trcanjem - skociti u dalj i trcanje na mjestu s visokim podizanjem koljena - visok intezitet
-skokovi u visinu s cucnjem, skok u dalj s cucnjem -visok intezitet
-sprint po 4x20 m - visok intezitet

NEDJELJA:
-odmor ;)

Ovo š0 minuta se možda cini bezveze, ali nije uopce, jako je promišljeno ukomponiran trening!

Ovo je program vježbanja koji se izvodi kod kuce i tako sam si ga napravila i prilagodila jer s teretanom tek startam u š0.mjesecu."

Da, zicer, krenula sam tek sad u šš.    

Ugl.smšravila sam bila s ovim, cak 54 imala jedno vrijeme na svojih š75, al to mi nije dobro izgledalo pa sam udarila po palacinkama svaku vecer !

Kod te ljetne sheme nisam baš davala mišicina neki odmor jer se nisam osjecala da mi je potreban, makar sada to obavezno radim i pazim na to.

TRENING SADA:
Radim full drukcije stvari, utezi'n'stuff! Više mi se neda radit tisuce razlicith vježbi (da trebam otic na pilates, ono, kill me please, dok sam kojih godinu dana bila u toj fazi da mi se to baš sviđalo i ocito sam se zasitila takvog nacina treninga), sad jednostavno napravim par good mornings-a i to je to .

Tako da sam još u fazi eksperimentiranja s treningom i prehranom, ali mislim da sam se pronašla polako. Sada mi trening izgleda nešto slicno kako ima ona Jamie! Znam da ju stalno spominjem, ali kad je tak , to mi se trenutno najviše sviđa. Makar, kod onog ljetnog treninga, bila sam u kondicijskoj spremi ko nikad prije. Sad cu vidjet kako ce ovo ic, ali mislim da ce bit odlicno!       

Eto, probajte nešto od ovog cure!

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:31
Originally posted by zika zika wrote:

"TJEDNI PLAN TRENINGA (8./9.mjesec)

PONEDJELJAK:
250 challenge workout :p (svaki drugi-treci-cetvrti tjedan; osobno mjerim vrijeme, sve po principu 300)
50 cucanj-skok-cucanj (squat jump)
50 sklekovi s nogama na povišenom (steper, stolac, stepenica, što god je pri ruci)
50 podizanje bokova ležeci s jednom nogom ispruženom pod 45° (25 svakom nogom)
50 izmjenicno iskorak-skok-iskorak (25 svakom nogom) (split jump)
25 hangig leg raises
25 stojeci položaj-cucanj-sklek-cucanj-stojeci položaj (burpees)
Total body weight training (kad mi se ne radi 300)
Pocetak radim sve s utezima na gležnjevima, kilu svaki
- hodanje š5 min
- trcanje š0 min (izmjenjivanje brzo-sporo svake 2 min)
- 200 m iskoraci
- uŽe 3 min (izmjenjivanje 30 sec jedna noga, pa druga, brzo-sporo s dvije, pa što više skakanje)
- skokovi na stepenicu 50x
- istezanje, priprema za vježbe
- dr�anje u zgibu do kraja (do otkaza)
- sklekovi (do otkaza)
- vracanje na držanje u zgibu, ponovno sklekovi do otkaza, ponovno držanje u zgibu i tako dok više ne mogu ni sklek izvesti (gotova s gornjim dijelom, ajmo na donji ponovno)
- (bez utega na gležnjevima)
- sprint 20 sec, lagano (oporavljanje) 30 sec, sprint 30 sec, opor.30 sec, sprint 40...sve isto do sprinta 60 sec idem
- do 3 min odmor (ne više)
-(prije svake još istezanje kratko tog dijela tijela koji cu raditi)
- trbuh na redu, direktne vježbe
- npr.reverse crunch+ bocno (koljena prema van); ležeci podizanje nogu (do otkaza)
- bocni 2x30 svaku stranu (leđa na podu, noga na lopti i dizanje s lijevim ili desnim dijelom tijela u stranu)
- trbušnjaci s podizanjem koljena (4kg svaka bucica, utezi na gležnjevima) 3x50 (skolopke)
- vježbe za guzu
- npr.na lopti trbuhom i podizanje nogu, utezi na gležnjevima, 8xš0 svaka /prsti 2, peta 2 izmj./ cucnjevi s 5kg bucicom u rukama 5x20 (dvije serije s podizanjem na prste kod dizanja) (ovo je samo primjer tih vježbi za trbuh i guzu, svaki put uvedem nežto drugo)
- trcanje 200 m lagano
- istezanje

UTORAK:
Kružni kardio trening (circuit cardio)
Sve ove vježbe raditi tocno 60 sec i odmah prelazak na drugu!!! Sve ide brzo i eksplozivno! Napraviti više serija, kako se kondicija poboljšava povecati i težinu bucica! Za pocetak 2 serije barem!!! Jedini odmor dopušten je u prelasku na sljedecu vježbu, tek pravi odmor do 3 min između serija!

-iskoraci + skokovi (alternating lunges), može se poceti bez bucica, a onda ih dodati
-lateralno podizanje bucica (jumping jacks, ali ne ruke više od visine ramena ovdje)
-upor s nogama na steperu, težina na podlakticama i no�nim prstima, tijelo savršeno ravno, svaka noga u zraku 30 sec. (+bocni upor s nogama na steperu, s podizanjem noge)
-Squat skokovi, nakon što se doskoci odmah u cucanj i skok
-Potisak bucicama
-Hip thursters - položaj za sklek i skokovi - privlacenje koljena što bliže prsima (zahtijevno je cijelu minutu, može i jednom nogom tipa mountain climbers)

Kardio: trcanje ujutro prije dorucka 30 min+hodanje 30 min; kasnije tijekom dana: bicikl (~š-2-3h), makadam (�uma);

SRIJEDA:
Total body weight training (kao ponedjeljak)

cETVRTAK:
Fat loss cardio
Svaka vježba eksplozivno, 30 sec i odmah prelazak na drugu. Nakon ovih 5 vježbi, odmor 30 sec, pa još dvije serije, kako bi to bila 3 kruga ;)
-stav malo šire od ramena, sagnuti se i zanjihati bucice ispod sebe i digni iznad
-upor
-eksplozivno skok, cucanj, i udarac sa strane (kao u kick-boxingu)
-jumping jacks (zvuci jednostavno, ali nakon ovih cucnjeva i nije baš)
-skokovi s jednu noge na drugu s visoko podignutim

Ovo je jedan kružni, 30 sec odmor do min i još 2.
BIT: forsiranje tijela da radi jako kada se nije oporavilo (nije bilo pauze)

+ Vježbe snage za oblikovanje tijela u popodnevnim satima. Na www.womensfitness.co.uk; www.exrx.net - workouts, ima ih stotine po svim mišicnim skupinama! Radim sat vremena najmanje!

Kardio: hodanje prije dorucka 30 min

PETAK:
Vježbe snage za oblikovanje tijela. 2h obavezno. Sve mišicne skupine.

Kardio: brzo hodanje prije dorucka 30 min

SUBOTA:
Pliometricki trening

CILJ: kao i kod kružnog kardia; krace trajanje izvođenja vježbi i sagorijevanje masti nakon vježbanja; eksplozivni pokreti ciljaju na dio mišica (type II muscle fibers) što stvara izduživanje mišica i jace sagorijevanje masti; zamjena standardnog kardia, poput trcanja samo, s netradicionalnim pokretima (pliometricke i vježbe s vlastitom težinom-body weight) sprjecava gubljenje mišicne mase i rezultira zategnutim i mršavim tijelom; intervalni kardio, što znaci npr.lagano joggiranje na mjestu praceno peridom intezivnije tjelovježbe!

-skokovi na mjestu, lagani intezitet, kombiniranje s iskorakom, cucnjem
-skokovi u dalj, skokovi u visinu, pojacavanje inteziteta - lagani-srednji
-skokovi s mjesta na stepenicu, preko necega (stavi se nešto preko cega se preskace) - srednji intezitet
-skokovi s trcanjem - skociti u dalj i trcanje na mjestu s visokim podizanjem koljena - visok intezitet
-skokovi u visinu s cucnjem, skok u dalj s cucnjem -visok intezitet
-sprint po 4x20 m - visok intezitet

NEDJELJA:
-odmor ;)

Ovo š0 minuta se mo�da cini bezveze, ali nije uopce, jako je promišljeno ukomponiran trening!

Ovo je program vježbanja koji se izvodi kod kuce i tako sam si ga napravila i prilagodila jer s teretanom tek startam u š0.mjesecu."

Da, zicer, krenula sam tek sad u šš.    

Ugl.smšravila sam bila s ovim, cak 54 imala jedno vrijeme na svojih š75, al to mi nije dobro izgledalo pa sam udarila po palacinkama svaku vecer !

TRENING SADA:
Radim full drukcije stvari, utezi'n'stuff! Više mi se neda radit tisuce razlicith vježbi (da trebam otic na pilates, ono, kill me please, dok sam kojih godinu dana bila u toj fazi da mi se to baš sviđalo i ocito sam se zasitila takvog nacina treninga), sad jednostavno napravim par good mornings-a i to je to .

Tako da sam još u fazi eksperimentiranja s treningom i prehranom, ali mislim da sam se pronašla polako. Sada mi trening izgleda nešto slicno kako ima onaJamie! Znam da ju stalno spominjem, ali kad je tak , to mi se trenutno najviše sviđa. Makar, kod onog ljetnog treninga, bila sam u kondicijskoj spremi ko nikad prije. Sad cu vidjet kako ce ovo ic, ali mislim da ce bit odlicno!       

Eto, probajte nešto os ovog cure!


Koji detaljan opis..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:35
Detaljan OVO je NAJSKRAcENIJA verzija koju sam sad ovdje stavila, inace sam u mailu slala curama po ljetu ono sa svim još mogucim primjerima i opisima. Jer, gle, oni koji to inace ne rade, pa nađu neke nazive u tri rijeci, ne kuže nikaj

No, hvala

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 14:21
  Zika, citam, i citam, i citam... mail, i imam osjecaj da imam disleksiju
koliko toga ima, tribat ce mi par dana da uopce skužim kako se izvode neke vježbe

al svejedno HVALA!!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 15:45
  ZIKA HVALA!!

Definitivno treba malo vremena da to proucimo. Javim kako ce ici..
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 18:10
go blue! svaka cast na hrabrosti i motivaciji :) .. nadam se da ces uspjet u svojem cilju! 
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:10
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

go blue! svaka cast na hrabrosti i motivaciji :) .. nadam se da ces uspjet u svojem cilju! 


Hvala Ena na podršci!! Naravno da cu uspjeti. Nema stajanja. Evo baš sam sa treninga stigla.Mrtva, ali sa smješkom na licu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:48
Originally posted by Blue Blue wrote:



Hvala Ena na podršci!! Naravno da cu uspjeti. Nema stajanja. Evo baš sam sa treninga stigla.Mrtva, ali sa smješkom na licu


Tako treba! Samo ustrajati s treningom i prehranom, rezultati ne mogu izostati.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 17:39
  Mislim da je ovaj dio sa treininzimadobro poceo, ali cini mi se da cu trebati više pomoci oko prehrane. Od sutra zapisujem koliko cega jedem, pa cu vam znati stvarno tocno reci da me onda i ispravite

Evo prošao mi vikend bez trebinga, ali zato sam se naskakala sinoc. Sutra nadoknađujem.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.