New Posts New Posts RSS Feed - Here goes nothing :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Here goes nothing :))

 Post Reply Post Reply Page  123 11>
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Here goes nothing :))
    Posted: 18 Studeni 2010 at 18:11
Evo moje pripovjetke
(po 2.put )

Godine: 24, Visina: š83/š84cm, Težina: 8š/82kg ( bar bilo prije nekoliko dana)

Opcenito o sebi i treniranju:
Bavim se sportom cijeli život ( odbojka, košarka, plivanje, ritmika), al aktivno uvijek odbojka. Na kraju srednje škole dobila sam š0kg, jer sam prestala trenirati.
Zadnjih 6 godina kao idem u teretanu ali bez pretjeranog znanja o tome kako, zašto, koliko.. Savjet od trenera nisam dobila jer se njemu nije dalo radit nekakav program.
Prije 5-6 godina bila sam na nekom programu mršavljenja u jednom fitness ..hm centru, neznam kako bih to nazvala. Ugl, dali su mi program prehrane, vježbala sam u nekim njihovim zagrijanim komorama. izgubila sam š0kg (i želudac , i pare ). Vratila sam kile u roku 2ipo god (krivim tadašnjeg decka za to )
Ugl, moj odnos prema vježbanju je da voooolim vježbat, trenirat, bit u muvingu. Prihvacam sve savjete u vezi toga

Trenutni program prehrane:
dorucak: voce ili vocni shake (mlijeko, banana i/ili jabuka, naranca, kivi....) + kava (sa 2 kapi mlijeka )
mo:  jogurt, ili feta onog trajnog raženog sa posnim/tunjevina/pureca šunka/2 fete Gaude/salata..neka kombinacija od toga
rucak: povrce ( jedem sve), juha, lešo meso, riba, obavezno neka salata cikla, z.salata, kiseli/bijeli kupus, krastavac, pamidor...)
mo:
voce (ako ima kolac, onda i kolac )
vecera: jogurt, ili malo posnog, tunjevina, svježe povrce.

Tjesteninu jedem samo u nekoj salati, rižu samo u ribljoj juhi. Rižote i tjestenine sa umacima ne jedem jer moj želudac protestira
U posljednjih mjesec dana sam probala u prehranu ubaciti bjelanjke, (ili cijela jaja)/tunjevinu/posni svaki dan, za dorucak i/ili rucak/mo/veceru, ali sam primjetila da se neosjecam dobro nakon toga. Osjecan se pregažena, umorna (i mogla bih odspavat sat vremena minimalno), a najviše promjena sam primjetila na tenu. otkad se tako hranim, ten mi se pogoršao, pa sam zadnjih nekoliko dana izbjegavala jaja, smanjila tunjevinu i posni, i vec vidim promjenu na bolje. A i osjecam se bolje...
Naravno, nisam toliko striktna sa prehranom. Iako nisam freak za slatko, necu odbiti cokoladu, kolac il nešto slicno.

Nekoristim trenutno nikakve dodatke, al mislila sam uzet omegu 3 i one Daily vits.

Trenutni program treninga:
Beachbody Insanity (trenutno 2 tjedan 2mjeseca), ponekad nakon toga odradim vježbe za guzu, ili odradim Cardio Abs, ili neku P90X vježbu
2 puta tjedno trening odbojke

Mjere:
Prsa: 97, Struk: 76, Bedra: 66, Ruke: 30

(moje slike su na mom 'blogu na fitness.com.hr, al stavit cu ih i odi, kad se slikam ponovo)

 

Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2010 at 22:41
  evo slike...... (malo sam ih smanjila)






 

Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2010 at 22:57
  bravo mini

možemo mi to
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2010 at 23:57
Držimo fige za napredak! 
Koji ti je cilj? Da znamo u kojem smjeru idemo..

što se tice omege 3 i daily vits - definitivno preporuka.
Budemo dali i neki popust onima koji su u procesu transformacije..

Drago mi je da si se ukljucila na forumu i krenula malo educirat na temu treninga, prehrane te da neceš više vježbati u zagrijanim komorama..
Vidim da sad puno ljudi vježba po insanity-u, svi su ludi za beachbody-em..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 08:19
kolko si ti viša od mene
will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 08:37
Originally posted by mesek mesek wrote:

kolko si ti viša od mene


a jooj, sine, nebrini, ja sam veca od vecine
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 08:41
  Aha, moj cilj..
Pa izgubit minimalno 5kg, sredit trbušne, guzu, ojacat ruke a noge..neznam...dobiti malo više snage u njima...hm?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 09:00
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Evo moje pripovjetke
(po 2.put )

Godine: 24, Visina: š83/š84cm, Težina: 8š/82kg ( bar bilo prije nekoliko dana)

Opcenito o sebi i treniranju:
Bavim se sportom cijeli život ( odbojka, košarka, plivanje, ritmika), al aktivno uvijek odbojka. Na kraju srednje škole dobila sam š0kg, jer sam prestala trenirati.
Zadnjih 6 godina kao idem u teretanu ali bez pretjeranog znanja o tome kako, zašto, koliko.. Savjet od trenera nisam dobila jer se njemu nije dalo radit nekakav program.
Prije 5-6 godina bila sam na nekom programu mršavljenja u jednom fitness ..hm centru, neznam kako bih to nazvala. Ugl, dali su mi program prehrane, vježbala sam u nekim njihovim zagrijanim komorama. izgubila sam š0kg (i želudac , i pare ). Vratila sam kile u roku 2ipo god (krivim tadašnjeg decka za to )
Ugl, moj odnos prema vježbanju je da voooolim vježbat, trenirat, bit u muvingu. Prihvacam sve savjete u vezi toga

Trenutni program prehrane:
dorucak: voce ili vocni shake (mlijeko, banana i/ili jabuka, naranca, kivi....) + kava (sa 2 kapi mlijeka )
mo:  jogurt, ili feta onog trajnog raženog sa posnim/tunjevina/pureca šunka/2 fete Gaude/salata..neka kombinacija od toga
rucak: povrce ( jedem sve), juha, lešo meso, riba, obavezno neka salata cikla, z.salata, kiseli/bijeli kupus, krastavac, pamidor...)
mo:
voce (ako ima kolac, onda i kolac )
vecera: jogurt, ili malo posnog, tunjevina, svježe povrce.

Tjesteninu jedem samo u nekoj salati, rižu samo u ribljoj juhi. Rižote i tjestenine sa umacima ne jedem jer moj želudac protestira
U posljednjih mjesec dana sam probala u prehranu ubaciti bjelanjke, (ili cijela jaja)/tunjevinu/posni svaki dan, za dorucak i/ili rucak/mo/veceru, ali sam primjetila da se neosjecam dobro nakon toga. Osjecan se pregažena, umorna (i mogla bih odspavat sat vremena minimalno), a najviše promjena sam primjetila na tenu. otkad se tako hranim, ten mi se pogoršao, pa sam zadnjih nekoliko dana izbjegavala jaja, smanjila tunjevinu i posni, i vec vidim promjenu na bolje. A i osjecam se bolje...
Naravno, nisam toliko striktna sa prehranom. Iako nisam freak za slatko, necu odbiti cokoladu, kolac il nešto slicno.

Nekoristim trenutno nikakve dodatke, al mislila sam uzet omegu 3 i one Daily vits.

Trenutni program treninga:
Beachbody Insanity (trenutno 2 tjedan 2mjeseca), ponekad nakon toga odradim vježbe za guzu, ili odradim Cardio Abs, ili neku P90X vježbu
2 puta tjedno trening odbojke

Mjere:
Prsa: 97, Struk: 76, Bedra: 66, Ruke: 30

(moje slike su na mom 'blogu na fitness.com.hr, al stavit cu ih i odi, kad se slikam ponovo)

 
  Go go go mini me! Tvoja "prica" me podsjeca na mene pa dok se sama ne okurazim pratim tvoju transformaciju!!!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 09:06
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  Go go go mini me! Tvoja "prica" me podsjeca na mene pa dok se sama ne okurazim pratim tvoju transformaciju!!!


uh, hvala na podršci!!
sad kad vidim da me netko 'prati' bit ce dodatna motivacija
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 09:23
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  Go go go mini me! Tvoja "prica" me podsjeca na mene pa dok se sama ne okurazim pratim tvoju transformaciju!!!


uh, hvala na podršci!!
sad kad vidim da me netko 'prati' bit ce dodatna motivacija
  da  zato go ahead
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:23
Mini moje si visine tu negdje ja sam š85 ima nas još visokih...

inace, ja sam prije 5-6god. imala tvoju kilažu sada, ali ja sam bila oooooooooogromna , ti mi uopce ne djeluješ da imaš toliko kila

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 10:38
Originally posted by dianna dianna wrote:

Mini moje si visine tu negdje ja sam š85 ima nas još visokih...

inace, ja sam prije 5-6god. imala tvoju kilažu sada, ali ja sam bila oooooooooogromna , ti mi uopce ne djeluješ da imaš toliko kila

 ni meni ne djeluje imate lijepu visinu
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 11:08
Originally posted by dianna dianna wrote:

Mini moje si visine tu negdje ja sam š85 ima nas još visokih...

inace, ja sam prije 5-6god. imala tvoju kilažu sada, ali ja sam bila oooooooooogromna , ti mi uopce ne djeluješ da imaš toliko kila



ma neznam jesam š84, il š83, ka da je bitno ako je iznad š80

anyway, tnx, možda se nevide kile jer imam 3 kg samo u guzi
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 13:23
  Ako mene pitaš ti vec sad super izgledaš

Svakako cu te pratiti, go girl!
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 16:28
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by dianna dianna wrote:

Mini moje si visine tu negdje ja sam š85 ima nas još visokih...

inace, ja sam prije 5-6god. imala tvoju kilažu sada, ali ja sam bila oooooooooogromna , ti mi uopce ne djeluješ da imaš toliko kila

ma neznam jesam š84, il š83, ka da je bitno ako je iznad š80 anyway, tnx, možda se nevide kile jer imam 3 kg samo u guzi


woooooow još visokih žena .. ja sam š82 cm ako se mjerim u jutro, popodne sam š80 kad je vaga pokazala 82 kg bio je to znak za uzbunu. sada sam na 75 kg i još bi išla dole. mislim radim na tome
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 18:03
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:



woooooow još visokih žena .. ja sam š82 cm ako se mjerim u jutro, popodne sam š80 kad je vaga pokazala 82 kg bio je to znak za uzbunu. sada sam na 75 kg i još bi išla dole. mislim radim na tome


oooo, frendice hahhaa
jesmo prave hrvatice
a radim i ja na tome, al vaga uvik pokazuje 82.
a i kad god bi dobila na kilaži, uvik bi stala na ovoj težini, uvik..
anyway, hm, trebala bi vaše programe pogledati, pošto mi je bazalni metabolizam slicniji vašem nego ovim drugim 'midgetima'
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.