New Posts New Posts RSS Feed - Vitamini i minerali
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vitamini i minerali

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vitamini i minerali
    Posted: 14 Lipanj 2018 at 17:14
Originally posted by Gabi12 Gabi12 wrote:

Pozdrav,
imam pitanje vezano za L-Carnitin. Kakva su iskustva? Ima li ga smisla piti za pojačavanje rezultata vježbanja ili je to samo 'još jedna' tableta? Preporuke?

Hvala!

Iskustva su svakakva :) Čini mi se da su neka istraživanja bila na strani L-carnitina u vezi nekog učinka na mršavljenje, neka su tražila još ispitivanja, ali na kraju najbolje ti je jednostavno - probati.  Ništa ne te ne košta. Testiraj na sebi i saznaj iz prve ruke, s tim da paziš da sve ostale varijable ostaviš jednakima da znaš od čega su došli rezultati.

Naravno, bitno je i odakle startaš i koliko još imaš prostora što se tiče korekcija prehrane i treninga jer je to uvijek na prvom mjestu.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2018 at 21:49
Ja bih se složila s kolegom iznad, ako čovjek jede svježe namirnice i raznolike, nema potrebe za suplementacijom.

No, u trenucima kada mi usfali neki vitamin ili mineral - a primjetila sam da mi fali magnezij i cink, onda uzmem. Ali to je obično neka kura i s razlogom...kao posljedica loše dijete i sličnog...
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2017 at 21:45
Hijerarhijski poredano : sirovo povrće,kuhano povrće
                                                 ugljikohidrati/masti
                                                     bjelančevine
voda
+ Sunce + vježba na čistom zraku + odmor
+ i što manje stresa
Nemojte bacati novac na suplemente i ostale gluposti,te stvari su sponzorirane od "fitness eksperata" koji su tu zbog zarade,a ne zbog vas. 
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Gabi12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2017 at 08:39
Pozdrav,
imam pitanje vezano za L-Carnitin. Kakva su iskustva? Ima li ga smisla piti za pojačavanje rezultata vježbanja ili je to samo 'još jedna' tableta? Preporuke?

Hvala!
Back to Top
ma1992 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2017
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ma1992 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 13:54
Calivita proizvodi gotovi svi. Topla preporuka :)
Ako vas zanima više info javite se :)
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 09:00
Bjezte od cedevite, ne samo sta nema vitamina nego je i opasna ako se uzima u vecim kolicinama i na redovnoj bazi. Pricala mi je frendica koja je radila tamo sta sve ide unutra, zalosno, ja ju od onda ne pijem, a i skuzila sam sama da nes ne stima. Radije si kupim u dm-u onaj napitak u prahu od narance sa l-carnitinom, njemacki proizvod nemrem se sad sjetit, al odlican je, dodje nekih oko 50 kn, a traje dugo. Super su mi jos kyani proizvodi i mummyo tabletice jer su prirodne, od smole i male da mogu progutat hehe. Poz :)

Edited by strelica412 - 04 Travanj 2013 at 09:01
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 21:07
Jel se racunaju vitamini iz bureka , cevapa i kebaba LOL
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:45
Originally posted by zipoe zipoe wrote:

kaj mislite o cedeviti? mislim da je odlican izvor vitamina


Piše i na kakau da je izvor vitamina i da je zdrav, što je cista glupost.. Cedevita vjerovatno ima nešto sitno vitamina, ali i dosta šecera..
Btw, ja ne pijem vitamine mada znam nekad popit B i C.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:05
definitivno natrol,23 vitamina i minerala od food based sastojaka

cedevita je sranje srry
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 13:20
cedevita je sami secer sa nesto vitamina
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 09:49
mislim da ne . secer sami po meni
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 09:25
kaj mislite o cedeviti? mislim da je odlican izvor vitamina
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 23:56
Što se tice mirisa mokrace i promjene boje prilikom konzumacije multivitamina i ja sam konzumirao tinwlabove dual tabs isto tako mi je bila mokraca ... zamjenio sam ih s olimpovim i kod njih mi je malo malo skroz malo gotovo neprimjetno bilo tako ... Netko kaže da je do toga a netko da tako izlucujemo višak vitamina šta mislim da nije istina nego ti dobro cucaj vode i bit ce sve 5 :D
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 13:52
mozda ti fali b vitamina ...meni je koža od njih super postala... a sto se tice multica ja koristim i necu ih mjenjat Now Special Two Tabs
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 13:19
imam pitanjce..pijem mega daily one i riblje ulje (oko 2500mg /dan). Zadnja 2 mjeseca u 2 navrata su mi se ruke pocele užasno ljuštiti, koža suha skroz. al to samo na rukama tako da ne kuzim sta bi moglo biti.. trebam sta pojacati? u teretani nosim rukavice preko cijelih ruku tako da ne nevjerujem da je neka alergija..uglavnom, ima li tko sa slicnim "problemom"
hvala
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 23:56
abc plus
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.