New Posts New Posts RSS Feed - Kalorije - kalorijska vrijednost hrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kalorije - kalorijska vrijednost hrane

 Post Reply Post Reply Page  <1234 20>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 12:07
Istina Zoki, a i meni je dugo trebalo da prestanem to radit :) Sad stvarno ako mi se toliko jede neki junk pojedem i š00% guštam u tome..a i primijetila sam da su mi treninzi predobri nakon toga - pamtim zadnji put nakon palacinki, jedan od boljih treninga dan poslije Al stvarno mi je malo dovoljno, ne povuce me da nastavim..rado se vratim svom posnom :)

400..da, tu negdje..googlala sam i ja al nailazim na sve i svašta hehe..ma rijetko jedem ove iz pekare, rađe napravim sama pa bar malo tih masti uštedim..

To Davore, bome si ga zaslužio
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 12:14
400kcal?
asti sto

i nema kcal za šalicu (turske) kave sa šecerom i mlijekom, pa sam googlala, cini mi
se da ima do 200kcal..valjda?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 12:56

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

400kcal?
asti sto

i nema kcal za šalicu (turske) kave sa šecerom i mlijekom, pa sam googlala, cini mi
se da ima do 200kcal..valjda?
 

racunaj si kalorije za mlijeko i šecer posebno...ima i kava neš kalorija al zanemarivo...

iako ne znam zbog ceg bi pila sa šecerom i mlijekom? jednako kao i zeleni caj recimo, jednostavno ti ubije svu aromu i okus prave kave/caja.

ja bi sad ubio za jednu obicnu instanticu..bez iceg naravno

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 13:11
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

400kcal?
asti sto

i nema kcal za šalicu (turske) kave sa šecerom i mlijekom, pa sam googlala, cini mi
se da ima do 200kcal..valjda?
 

racunaj si kalorije za mlijeko i šecer posebno...ima i kava neš kalorija al zanemarivo...

iako ne znam zbog ceg bi pila sa šecerom i mlijekom? jednako kao i zeleni caj recimo, jednostavno ti ubije svu aromu i okus prave kave/caja.

ja bi sad ubio za jednu obicnu instanticu..bez iceg naravno



da, znam za posebne kcal, stavim si žlicicu-dvi cukra i hm...manje od dec mlijeka

jok, nepijen ja kavu zog okusa
kavu pijem ..jer...neznam, potrebno mi je popiti nešto toplo odma nakon ustajanja, ona mi je nešto između kakaa i caja, a bez cukra uh..nebi išlo

moran priznat, nažalost, da sam totalno out of function kad je nepopijem. probala sam jedan dan, i bilo bi najbolje da sam taj dan prespavala...kažem,nažalost

zeleni pijem sa limunom, inace mi je bljak

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 14:45

smiješaš si kakao smanjene masti i dodaš par natrena i tople vode i eto. il kavu s natrenom ak vec želiš neš slatko i kofeinsko. il si smutiš par jaja, obicne crne kave i whey i sve u mikrovalku i eto ti super kombo, em dorucak em je pun kofeina

ja sam se jedva nekako izvukao š0ak dana bez kofeina i znam da cu ga sad još više cijeniti

probao sam i zeleni s limunom, bože...nikad lošije neš nisam probao od cajeva

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 15:32
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

probao sam i zeleni s limunom, bože...nikad lošije neš nisam probao od cajeva



zeleni mi je kroz ok kad je bez icega, i to ja natrpam hrpu listica unutra jer ima predobru aromu, natren, limun, med- nema šanse, nije to to
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 17:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 il kavu s natrenom ak vec želiš neš slatko i kofeinsko. il si smutiš par jaja, obicne crne kave i whey i sve u mikrovalku i eto ti super kombo, em dorucak em je pun kofeina



im human


natren ne koristim, rekla mi je jedna dokt da to i nije baš toliko dobro za štitnjacu

iss, kak si uspio bez kave š0dana?

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 18:10
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


im human

pussee


Originally posted by Mini me Mini me wrote:

natren ne koristim, rekla mi je jedna dokt da to i nije baš toliko dobro za štitnjacu
  

naravno, puno je zdravije koristit obicni bijeli šecer, zaš bi koristila zaslađivac koji ne dira inzulin

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

iss, kak si uspio bez kave š0dana?

 

samokontrolom, jedva al eto izdržao.

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 19:15



Originally posted by Mini me Mini me wrote:

natren ne koristim, rekla mi je jedna dokt da to i nije baš toliko dobro za štitnjacu
  

naravno, puno je zdravije koristit obicni bijeli šecer, zaš bi koristila zaslađivac koji ne dira inzulin [/QUOTE]



ma...benti šta se volite igrat mudraca

nekažen da je ZDRAVIJE, al mislim da mi dvi žlice neigraju ulogu, a kava sa natrenom ima okus.....vode u kojoj se kuhao špinat

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 19:24
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


ma...benti šta se volite igrat mudraca

nekažen da je ZDRAVIJE, al mislim da mi dvi žlice neigraju ulogu, a kava sa natrenom ima okus.....vode u kojoj se kuhao špinat



Igraju ulogu, pogotovo ako te dvije žlice šecera kombiniraš s kofeinom. Kofein+šecer= pogodnije pospremanje energije u salo. Radije uzmi natren, sigurno je bolji izbor od šecera. I da, zdraviji je od šecera.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 19:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja cu ovaj tjedan maznut jedan burek. Ne pamtim kad sam ga pojeo..


davor , ovo mi  zvuci tako menadžerski... planiranje oborka sleš junka... hihihihhihihihi ja ne planiram, ja odvalim pa se tuljanim po kaucu dok ne probavim... btw : upravo jedem plazma kekse... bobožavam ih, pssssst nemoj nikom rec....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 21:46
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja cu ovaj tjedan maznut
jedan burek. Ne pamtim kad sam ga
pojeo..
davor , ovo mi  zvuci tako
menadžerski... planiranje oborka sleš junka...
hihihihhihihihi ja ne
planiram, ja odvalim pa se tuljanim po kaucu
dok ne
probavim... btw : upravo
jedem plazma kekse... bobožavam ih, pssssst
nemoj nikom rec....


Prase jedno.. Ja sam sada pekmez od sljiva
s kruhom :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2010 at 22:52
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:


ma...benti šta se volite igrat mudraca

nekažen da je ZDRAVIJE, al mislim da mi dvi žlice neigraju ulogu, a kava sa natrenom ima okus.....vode u kojoj se kuhao špinat



Igraju ulogu, pogotovo ako te dvije žlice šecera kombiniraš s kofeinom. Kofein+šecer= pogodnije pospremanje energije u salo. Radije uzmi natren, sigurno je bolji izbor od šecera. I da, zdraviji je od šecera.


ovo je moj najveci porok :) skoro svaki dan popijem jedan nescafe onako bas za svoj gust, mislim natrpam nessa podosta i secera dvi zlice,,, stalno si kazem da cu kupiti steviu, al em sam ljen em radje taj novac ulozim u omegu
mrtav hladan
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 00:01
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


ma...benti šta se volite igrat mudraca



ee biraj, oš bit mudrac il madrac (onaj mekši)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 10:18
 mini me, neka fina guza a?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 11:10
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja cu ovaj tjedan maznut jedan burek. Ne pamtim kad sam ga pojeo..


car!
will smoke your weed for food!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.