New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 4748495051>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2012 at 19:05
Meni je bolji onaj mali što mu je izeo zlatnu medalju
LiveStrong
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2012 at 19:28
Originally posted by katniss katniss wrote:

granny taman sam ga ja htjela okacit, predivan je phelps Embarrassed to beskrajno dugooo tijelo, ledja predivna, ma cijeli je bonboncek Heart<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">


mmmhm
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2012 at 23:42




LiveStrong
Back to Top
RajkaRajka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RajkaRajka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 09:43
Jao kako je i jaki ovaj vojnik!heheh
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:13
svi su oni super zgodni...al kad vidim te žile, sve mi prisjedne LOL ne znam zašto..ali zaista mrzim tako jako istaknute žile Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:24
slavonko i ja LOL al nisam se usudila napisat da me ne poklope LOL al sad kad ti jesi, odma imam hrabrost podržat te.. meni je to najgore, ajde de, da jedna skoci, ali dok mu vidiš cijeli krvni tok Confused 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:57
Originally posted by katniss katniss wrote:

slavonko i ja LOL al nisam se usudila napisat da me ne poklope LOL al sad kad ti jesi, odma imam hrabrost podržat te.. meni je to najgore, ajde de, da jedna skoci, ali dok mu vidiš cijeli krvni tok Confused 

ja to tupim od kako sam došla...prvi put me bilo strah napisati, ali kasnije su se valjda navikli, pa više ne doživljavaju moje komentare LOL užasno mi je na decku vidjeti, a tek na curi... Confused u teretani sam vidjela neku curu, isto ima ogromne žile.. Confused
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 12:09
curke moje to vam je normalno kod jake definicije, ali vjerujte kad se ne pripremaju za fotkanje i kad su izvan sezone zila je jako malo a izgleda se super
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 14:11
meni je sexy vidjeti žile na muškim podlakticama    
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 14:12
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

meni je sexy vidjeti žile na muškim podlakticama    

ma znamo da si ti posebna
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 14:13
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

meni je sexy vidjeti žile na muškim podlakticama    

ma znamo da si ti posebna

hahaha xD
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 17:06
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by katniss katniss wrote:

slavonko i ja LOL al nisam se usudila napisat da me ne poklope LOL al sad kad ti jesi, odma imam hrabrost podržat te.. meni je to najgore, ajde de, da jedna skoci, ali dok mu vidiš cijeli krvni tok Confused 

ja to tupim od kako sam došla...prvi put me bilo strah napisati, ali kasnije su se valjda navikli, pa više ne doživljavaju moje komentare LOL užasno mi je na decku vidjeti, a tek na curi... Confused u teretani sam vidjela neku curu, isto ima ogromne žile.. Confused

he he nisam vidjela , da jesam podržala bi te prije LOL ma nek bude definiran kak oce, al dok te žile vidim presjedne mi Tongue 




ovo je moj odabir Embarrassed
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 18:20
uuuu LOL i meni se svidja  Pique...Star Shakira is one lucky bitch LOL

meni je i Chris Cornell Heart



iako se ošišao Cry Cry




Edited by Slavonka23 - 07 Kolovoz 2012 at 18:22
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 19:17
jao curke pa normalno da nema zila kad lezi i odmara, pa vecina ljudi nema previse zila osim ako su se maloprije bavili sportom, vjezbali ili nes, i piqueu i ovom drugom se vide zile za i nakon napora jer nemaju previse masti u tijelu.
pa kaj vi mislite da ljudi izgledaju tako kak kad se slikaju ili za vrijeme natjecanja po cijele dane i uvjek lol
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 19:46
curke, ne znam za vaše ukuse, ali ova zadnja tri lika mi ne djeluju kao fitness tijela, a kamo li najljepša
i slažem se s mr-3x-2x, neposredno prije fotkanja se prvo malo lifta, a onda tek može fotkanje
a ne znam zašto ste žilama sad toliko pažnje dali, pa to je normalno, a i sumnjam da biste odbili nekog frajera sa žilama kad bi vam prišao
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 19:55
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

a i sumnjam da biste odbili nekog frajera sa žilama kad bi vam prišao

nebi se kladila LOL 
kad primjetim na random curama, gdje necu na deckima Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4748495051>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.