New Posts New Posts RSS Feed - Proteini - kada i koji? (tablica)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini - kada i koji? (tablica)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 13>
Author
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 23:29
Proteinski shake ne zamjenjuje nikakve obroke, vec je samo dodatak na prehranu.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 16:55
Pozz svima zanima me sutra cu dobiti proteine , vidim na forumu da se uzima 30 g proteina+ 60g dekstroze iliti grožđanog secera + voda ? Ja bi npr. uzimao to samo poslje treninga jer imam oko 900 g proteina !
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2011 at 16:32
http://i.imgur.com/R2Oa9.jpg evo da se "povalim" napokon 20 kg i š6kg girje i nagrada !
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 15:13
ovaj link koji ste dali za topic o tome kada uzeti whey izmedju anaerobnog i aerobnog treninga više nema forum, obrisano... pa da pitam. idem na workout program aerobica (vježbe snage, slovi kao najteži trening u mom FC) i odmah iza toga na zumbu! e sad... jel ok popit whey nakon te zumbe onda? i groždjani koji ne znam di nac? ili je to prekasno? ne stignem fizicki popit izmedju, a volim i jedan i drugi trening! Big smile a i buckalo mi se. i da, mislila sam ove: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-whey-protein.aspx
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 18:37
Groždjani imaš u dm-u. Oko 12kn pola kg.

Ne zamaraj se previše tajmingom, popiješ whey sa groždjanim kad osjetiš glad i to je to, bilo to iza prvog ili drugog treninga, nebitno.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 00:29
hvala puno! :)
 
a jel mi ok izbor proteina? bitno da nema 17g UH ko dosadašnji, hahaha.
al danas popila onaj iz DM-a Multipowerov shake koji ima isto toliko UH :/ jer nisam imala drugo.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:28
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

hvala puno! :)
 
a jel mi ok izbor proteina? bitno da nema 17g UH ko dosadašnji, hahaha.
al danas popila onaj iz DM-a Multipowerov shake koji ima isto toliko UH :/ jer nisam imala drugo.

ok je ako sjediš na nalazištima nafte TongueLOL

preskupo, radije si uzmi kantu od 2.3 kg, izaci ce te jeftinije nego ovo Wink

npr. ovako nešto
http://www.polleosport.hr/?page_id=3&category=13&product_id=14
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 13:43
uuuu, to je cak besplatna dostava! Wink znaci, najbolje da narucujem? frend mi savjetovao da kupim one koje sam ti pokazala u farmacii ili multipowerovom ducanu na velesajmu. al ne sjedim na nalazištima nafte, zapravo sam studentica koju starci ne podupiru u kupovanju proteina LOL cak si sama placam clanarinu za aerobic, a stara neš prek posla sitno za gym. LOL LOL LOL
btw. ak mi znaš , molim te, odgovoriti na ovo https://www.fitness.com.hr/forum/vene-na-nogama_topic3054.html da ne idem tu off topic jer tam nema nikog, a brine me za zdravlje to pitanje.

Edited by LolitaInChains - 30 Ožujak 2012 at 13:55
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 14:23
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

uuuu, to je cak besplatna dostava! Wink znaci, najbolje da narucujem? frend mi savjetovao da kupim one koje sam ti pokazala u farmacii ili multipowerovom ducanu na velesajmu. al ne sjedim na nalazištima nafte, zapravo sam studentica koju starci ne podupiru u kupovanju proteina LOL cak si sama placam clanarinu za aerobic, a stara neš prek posla sitno za gym. LOL LOL LOL
btw. ak mi znaš , molim te, odgovoriti na ovo https://www.fitness.com.hr/forum/vene-na-nogama_topic3054.html da ne idem tu off topic jer tam nema nikog, a brine me za zdravlje to pitanje.

najbolje to poslikaj pa stavi na forum, ovak koliko sam procitao ne djeluje previše strašno. imam cak i ja na desnoj potkoljenici, kad radim cucnjeve izgleda ko kvrga LOLLOLLOL

što se tice proteina, tj. whey-a, ovo sa polleo sporta ti je cist ok i isplativije Wink btw okusi su odlicni
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 16:07
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

uuuu, to je cak besplatna dostava! Wink znaci, najbolje da narucujem? frend mi savjetovao da kupim one koje sam ti pokazala u farmacii ili multipowerovom ducanu na velesajmu. al ne sjedim na nalazištima nafte, zapravo sam studentica koju starci ne podupiru u kupovanju proteina LOL cak si sama placam clanarinu za aerobic, a stara neš prek posla sitno za gym. LOL LOL LOL
btw. ak mi znaš , molim te, odgovoriti na ovo https://www.fitness.com.hr/forum/vene-na-nogama_topic3054.html da ne idem tu off topic jer tam nema nikog, a brine me za zdravlje to pitanje.

najbolje to poslikaj pa stavi na forum, ovak koliko sam procitao ne djeluje previše strašno. imam cak i ja na desnoj potkoljenici, kad radim cucnjeve izgleda ko kvrga LOLLOLLOL

što se tice proteina, tj. whey-a, ovo sa polleo sporta ti je cist ok i isplativije Wink btw okusi su odlicni
 
može, sam kad bih znala kak se stavljaju fotke tu. tj. preko kojeg site-a da uploadam? haha imam photobucket.
ma daj, i ti imaš! ajd, sad mi lakše Tongue iako ja nisam puno trenirala prije nit nosila štikle ko druge cure, vrlo rijetko...
super, jedva cekam narucit! cim skupim lovu. Big smile
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2012 at 13:50
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

može, sam kad bih znala kak se stavljaju fotke tu. tj. preko kojeg site-a da uploadam? haha imam photobucket.

samo stavi link i to je to, može i fotokanta Big smile
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 17:45
dali bi netko mogao ponovno ako ima staviti tu tablicu??? Hvala
Back to Top
armagedon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote armagedon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 16:39
koji je od sljedecih proteina najkvalitetniji? s kojim imate najbolja iskustva?
optimumov 100% whey standard, dymaziteov elite ili pro whey 3g?
ili neki drugi u istom cjenovnom rangu ( ili jeftiniji a ništa manje kvalitetan )


Edited by armagedon - 02 Lipanj 2012 at 16:40
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 17:37
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

ovaj link koji ste dali za topic o tome kada uzeti whey izmedju anaerobnog i aerobnog treninga više nema forum, obrisano... pa da pitam. idem na workout program aerobica (vježbe snage, slovi kao najteži trening u mom FC) i odmah iza toga na zumbu! e sad... jel ok popit whey nakon te zumbe onda? i groždjani koji ne znam di nac? ili je to prekasno? ne stignem fizicki popit izmedju, a volim i jedan i drugi trening! Big smile a i buckalo mi se. i da, mislila sam ove: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-whey-protein.aspx


ja ne znam zasto ali kad vidim, cujem da cura uzima neke proteine bila u nekoj velikoj formi ili ne, odma mi poraste u ocima    
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 23:02
Originally posted by armagedon armagedon wrote:

koji je od sljedecih proteina najkvalitetniji? s kojim imate najbolja iskustva?
optimumov 100% whey standard, dymaziteov elite ili pro whey 3g?
ili neki drugi u istom cjenovnom rangu ( ili jeftiniji a ništa manje kvalitetan )

Optimum.....samo dobra iskustva, a i vecina korisnika je zadovoljna.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2012 at 09:55
Uzeo sam 100% whey gold standard i sad sam malo u dilemi kako da ga pijem pošto sam na strogoj dijeti i intenzivnom vježbanju (tegovi + kucni bicikl)... znam da je uobicajno da se uzima mjerica whey-a i oko 60g dekstroze al meni je glupo ubit se 1-2h od treningom ciji je cilj izgubit salo pa onda uzet cisti šecer posle toga a cijeli božiji dan pazio na UH... Posebno mi je to "crno" jer treniram navece oko 21h pa bi sve to došlo sat prije spavanja... Inace po nekoj mojoj logici ako posle tog treninga ne jedem puno UH tijelo mora odnekud nadoknadit UH a u tom slucaju jedino može iz sala ili mišica... Jer ako spucam tu dekstrozu koja ima cca 300 kalorija koja mi je onda svrha vozit biciklo ako cu za po sata posle treninga nadoknadit sve kalorije koje sam spržio... Zato molim za neki prijedlog i savjet?

Inace whey sam planirao da pijem ujutro sa zobenim jednu mjericu i navece posle treninga jednu...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.