New Posts New Posts RSS Feed - Najljepše fitness cure na svijetu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepše fitness cure na svijetu

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 93>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:49
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

a jeste izbirljivi!


Slažem se! U stvarnom životu bi ste prihvatili cak i da vam se ovakva cura uneredi na glavu...    


Hahaahahaa...
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:50
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Baci sisu da se igramo...

Dajte decki,kad bi ste imali ovakve cure baš bi ste vi
njima pripovjedali o neskladu velicine njihovih grudi s
ostatkom tijela...kladim se da bi ste iste sekunde
navalili
na sisu kakva god bila!


Potpisujem!!!
Žiga bi joj odma rekao, fuj, odvratna si, imaš ružne
umjetne sise,sva si umjetna i nebi te taknuo ni hrđavim
štapom.Sad lijepo pokupi svoje krpice i briši.......



Edited by The Phoenix
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:50
u stvarnom životu bi se osjecali ugroženo od nje, kao i od svega što je jednostavno bolje na bilokoji nacin pa bi to obezvrijedili nestojecim argumentom. sad but true
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:51
u stvarnom životu iole prosjecni decko nema "para" za takvu, to nije nikakav mit, nego realnost.... tako da frajer koji voli i želi imati za curu onakve s slika..za to treba imat hrpu love i opet pada u vodu pojam ljubavi i srece bla bla


Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:52
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Zalosno je to sto se u danasnje vrijeme sve vrti oko izgleda, a prave vrijednosti su pale u zaborav!!


Za neke je to možda istina, za neke nije; to što ja želim izgledati odlicno i što brinem o svojem tijelu ne znaci da sam neka zatucana koja kavu ne bi platila ; baš suprotno, pokušavam svojim znanjem i na bilo koji nacin pomoci drugima bez da sam neka umišljena i puna sebe.
Također zalažem se da pošto danas postoji baš sve, svatko ima pravo na odabir kako želi izgledati i ne treba zato biti osuđivan!!!

Ja više na muškarcima volim definiciju i kaj bi trebala pljuvat po onima koji vole masu, to nema smisla! Ako je netko došao do svoga cilja, svoga ideala kako želi izgledati - , drago mi je, tko sam ja da njemu iznosim svoje želje i prohtjeve! Gadi mi se to! Svakome treba cestitati na ostvarenju onog kako želi izgledati!


Ja ne sudim ljude po izgledu koliko po nemaru za svoje vlastito tijelo...imam i debljih i mršavijih prijatelja ali mi je gadno za vidjeti kada je netko vec sam po sebi pretio i još jede 2 masna bureka na klupici u parku. To je vec stvarno za kliniku.

Svi imamo pravo na svoje,i to što kažeš ako covjek ispuni svoj cilj ispunio si je i srce...
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:53
Dobro ajd ljudi necemo previše u offtopic sada... Svako voli svoje jel... Treba ovdje nabacit još slika
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:53
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Žiga bi joj odma rekao, fuj, odvratna si, imaš ružne umjetne sise,sva si umjetna i nebi te taknuo ni hrđavim štapom.Sad lijepo pokupi svoje krpice i briši.......



Žiga je, cini se meni, malo isfrustriran od strane žena, ocito je u krizi srednjih godina bez p****!
LiveStrong
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:53
Originally posted by zika zika wrote:

cuj, ako ti ne znaš, onda ne znam tko zna!


Ne interesiraju me takve stvari
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:54
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

u stvarnom životu bi se osjecali ugroženo od nje, kao i od svega što je jednostavno bolje na bilokoji nacin pa bi to obezvrijedili nestojecim argumentom. sad but true


U stvarnom životu moraš biti superzgodan,supersladak,supermaco,superbogat i superfaca da bi dobio takvu jel...a takvih nas je malo
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:55
ja bi bilo kojoj od njih dal da sam bicikl nasloni na mene ak treba
will smoke your weed for food!
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:55
Originally posted by zika zika wrote:

 
Žiga je, cini se meni, malo isfrustriran od strane žena, ocito je u krizi srednjih godina bez p****!


na forumu necemo ulaziti u privatno-intimne živote clanova niti nagađati o istim
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:56
srecom da je mali postotak zena koje ovako izgledaju, i srecom da to nije toliko zastupljeno u Hrvatskoj.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:57
Originally posted by mesek mesek wrote:

ja bi bilo kojoj od njih dal da sam bicikl
nasloni na mene ak treba


I navuko one šlapice mucaste sa pesekima i bio stalno doma
s njom   
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:57
Ako mi kažete još ijednu stvar protiv ovih cura, tražit cu da se brišu sve ove slike i ne cete dobit više nijednu!
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:58
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

srecom da je mali postotak zena koje ovako
izgledaju, i srecom da to nije toliko zastupljeno u
Hrvatskoj.


zašto srecom Davore ?????
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:58
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

ja bi bilo kojoj od njih dal da sam bicikl
nasloni na mene ak treba


I navuko one šlapice mucaste sa pesekima i bio stalno doma
s njom   


ako treba!!!
will smoke your weed for food!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 93>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.