New Posts New Posts RSS Feed - Najljepše fitness cure na svijetu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepše fitness cure na svijetu

 Post Reply Post Reply Page  <1234 93>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 23:51
Samo za Vlajstera malo Marzie još:


makar, meni je prestinka uf...
LiveStrong
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 02:24
Samo ti nastavi!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:14
  Ocemo još, ocemo još :))
hehe
okej prva je super
druga je super
treca mi je naj super samo iz razloga što više volim brinete :))

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:14
  Zika je ljubiteljica plastike i neprirodnog.. i neproporcionalno velikih sisa naspram ostatka tijela..

kladim se u bilo šta da ni jedna od onih s slika nikad nebi platila kavu... tijela im služe samo za preseravanje i nabijanje kompleksa onima kojima je to nedostižan san....
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:20
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

 
Zika je ljubiteljica plastike i neprirodnog.. i
neproporcionalno velikih sisa naspram ostatka
tijela..kladim se u bilo šta da ni jedna od onih s slika
nikad nebi platila kavu... tijela im služe samo za
preseravanje i nabijanje kompleksa onima kojima je to
nedostižan san....


Hvala bogu na silikonu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:20
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

  Zika je ljubiteljica plastike i neprirodnog.. i neproporcionalno velikih sisa naspram ostatka tijela..

kladim se u bilo šta da ni jedna od onih s slika nikad nebi platila kavu... tijela im služe samo za preseravanje i nabijanje kompleksa onima kojima je to nedostižan san....

uuu - cekamo sad Zikin komentar na ovo i naravno još slika..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:25
Hvala Bogu na silikonu? zašto njemu? nije on izmislio vec glupi zapad, ukljucujuci i botox i što sve ne... danas više ni ne možeš otvoriti neki casopis a da na njemu nije retuširana i obrađena cura do savršenstva i onda svi ostali sline nad njenim slikama željeci takvo tijelo....

jesi ikad probao dirati silikonske grudi? kao da ispod majice staviš balon napunjen vodom.... uopce nema osjecaja...


Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:27
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

uuu - cekamo sad Zikin komentar na ovo i naravno još slika..


nek se Zika pocne sama sebe slikati a ne izvlaciti slike s neta, ima toga i previše
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:29
prognoziram kavgu na ovom topiku!

Smile



Edited by Zoki - 28 Prosinac 2012 at 17:43
will smoke your weed for food!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:33
No nemoj shvacat doslovno. htio sam rec da nemam niš protiv
toga i da mi je iskreno lijepo vidjet lijepu cvrstu takvu
cicu.Pravu takvu, cvrstu, vecu, pravilnu nebuš vidio tak
cesto i ak to volim vidjet zakaj bi pljuvao po tome?
Nisam ih dirao ne, no mislim da mi nebi smetalo
A i nebi se uvrijedio da mi ova gore ne plati kavu , mozda
jedino da odbije moju

Edited by The Phoenix
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:34
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

 
Zika je ljubiteljica plastike i neprirodnog.. i neproporcionalno velikih sisa naspram ostatka tijela..kladim se u bilo šta da ni jedna od onih s slika nikad nebi platila kavu...




njušim li ja to frustraciju?

Mali, te cure su stavile silikone jer su ubijajuci se od treninga i jeduci potpuno clean dovele BF na idealnu brojku, a samim time i izgubile sise koje su, uz žljezde, građene od masnog tkiva... gubeci masnocu, gubiš i njih, ne? Nažalost. Zato skoro svi fitness i BB modeli imaju silikone da bi im tijelo izgledalo proporcionalnije i ženstvenije pored izraženih mišica. A tko si ti da sudiš?

I evo, nakon ovog ne bi ti ni ja platila kavu, a niti sam planetarno poznat fit model i nemam veze sa pojmom sponzoruše.


Originally posted by Žiga Žiga wrote:

tijela im služe samo za preseravanje i nabijanje kompleksa onima kojima je to nedostižan san....


Da... rade na njemu cijeli život, 24/7, 365 dana u godini da bi kompleksaši izbacivali postove poput ovog.

Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:35
Originally posted by Žiga Žiga wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

uuu - cekamo sad Zikin komentar na ovo i naravno još slika..
nek se Zika pocne sama sebe slikati a ne izvlaciti slike s neta, ima toga i previše

pa zika se i slikala a ti si slinio. ako smatraš da njene slike trebaju biti u ovom topicu, sam ih zalijepi.

kao što sam ja neciju u Motivacijske
Strong is the new skinny.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:38
oujea!
will smoke your weed for food!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:39
Originally posted by chaxy chaxy wrote:



I evo, nakon ovog ne bi ti ni ja platila kavu


Sigurno imaš silikone
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 11:42
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:



I evo, nakon ovog ne bi ti ni ja platila kavu


Sigurno imaš silikone


nemam, ali ako jednom dovedem tijelo do ideale, izgubit cu dobar dio sisa i šta, pa možda i ja tad stavim silikone

šalu na stranu, nisam za ja silikone na sebi, ali nemam ništa protiv cura koje se odluce za njih, pogotovo ako su mukotrpnim vježbanjem i discipliniranom prehranom ostale bez njih
Strong is the new skinny.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2010 at 12:09
  Po meni grudi trebaju biti u skladu s tijelom.. ako je zena mrsava, ima struk oko 60cm, ruzno je vidjet velike grudi.. cak i trojka izgleda veliko na takvim zenama.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 93>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.