New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 121>
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 15:30
 Najviše alkoholicari imaju probleme sa žgaravicom
To se vam dešava zbog neke hrane, nešto bi trebali izbaciti
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 16:20
Originally posted by tyros tyros wrote:

 Najviše alkoholicari imaju probleme sa žgaravicom
To se vam dešava zbog neke hrane, nešto bi trebali izbaciti



hahaha, ma jeli?
pijem samo kad idem vanka vikendom, a to je u ovom slucaju š-2 puta misecno

a hrana...možda sam se trebala nazat žgaravica, jer meni izaziva žgaravicu sve šta nije lešo
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 18:35
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  evo i ja 3-ci....viša sila...sutra se vracam na plan i program....;)) I meni nige nisu ko u nogometaša...mislim....inace su mi ogromne....ali sad mi se cini da padaju


uh, neee, ja defitivnjak osjecam da su mi noge ojacale, ali..mislim kad se skine onoa viška sa njih, mislim da ce bit ok

šta, 3 dana neradiš?
bummer
sad nastavljaš tamo di si stala, jel?


da.. ne radim insanity.... najprije sam se napila onda sam 2 dana imala druge treninge.... i nisam imala snage.... ovaj 4-ti tjedan je biti ce totalno uništavanje Jer ja uz insanity obvezno moram imati još jedan trening..pa sam malo pukla Al vidjela sam na nekim fotkama separacije mišica dok se smijem.... nije privlacno baš.... no.... ocito ipak bf pada
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 19:53
  Slušajte šta mi se desilo
Zbog nekoliko dana preskakanje treninga i vracanje prežderavanju, mislim da sam izbugio nešto ili kondiciju ili snagu, evo danas sam jedva odradio cardio power resistance, jedva i jedva...i popio š.5l tekucine...Koliko vi popijete kroz trening?
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 13:26
Originally posted by tyros tyros wrote:

  Slušajte šta mi se desilo
Zbog nekoliko dana preskakanje treninga i vracanje prežderavanju, mislim da sam izbugio nešto ili kondiciju ili snagu, evo danas sam jedva odradio cardio power resistance, jedva i jedva...i popio š.5l tekucine...Koliko vi popijete kroz trening?



litru ipo??
ja popijen možda 2 deca, gucnem u pauzi cisto da mi usta nisu suha, jer nemogu puna vode skakti

a za kondiciju, mislim da je nemožeš tek tako izgubiti u par dana, a i ovisi jesi li na pocetku programa, ili si vec dobro zagazio u program
ja sam imala tjedan pauze, pa sa živa
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 21:04
Danas dvije litre....
 
Ali trening mi traje malo duže, duže stanke, dok imam stanku npr od 5min cjedi se iz mene neopisivo, i onda opet krenem full gas i tako stalno...Zato puno pijem
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 20:00
Insanity je dosad nešto najbolje što sam probala što se vježbanja tice :D onaj osjecaj nakon treninga je neprocjenjiv.pocela sam s njime prije tjedan dana i moram priznat da stvarno vec sad primijetim male promjene,kao npr. zategnutije tijelo i izraženiji mišici :D i svaki dan jedva cekam novi trening :)
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 20:07
  A u subotu ceš jedva cekati da dođe nedelja da malo odmoriš
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 20:12
vidit cemo
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 22:32
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:



Stvarno, ljudi, kažem vam - NEMA DO INSANITY-A. Kad to jednom probate - sve ostalo se cini pre lagano . Shaun T je stvarno ODLIcAN trener i motivator.


Definitivno je! Kad pomislim da više stvarno ne mogu, fokusiram se i derem dalje! wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!



Theia, jesi ti preskocila onaj recovery week?
ako jesi, zašto?
danas mi je zadnji dan š.mj , sutra day off (samo na papiru )
pa se mislim, da ga preskocim.
mislim da sam procitala na forumu da i nije nešto..
iako mi se cini ok..

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 11:02
  upravo odradila pure cardio... cardio abs moram ostaviti za veceras... inace mrzim jutro ovo raditi...ali sad se osjecam cool.... ;))  Imam još jedan tjedan kao ovog laganini mjeseca...pa prelazim na ono pravo.....
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 14:28
Originally posted by dalila dalila wrote:

  upravo odradila pure cardio... cardio abs moram ostaviti za veceras... inace mrzim jutro ovo raditi...ali sad se osjecam cool.... ;))  Imam još jedan tjedan kao ovog laganini mjeseca...pa prelazim na ono pravo.....


he he good luck!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 18:09
Jedina mana ovoga što sam tek sad pocela primijecivati je da mi se noge jacaju,al onako muški jacaju :S vidjela sam da je vec bilo govora o tome.a ja inace jako patim na noge i to mi je zapravo najkriticnija zona.a ne želim odustat od ovoga jer sam nakon takvog treninga ko preporođena.i šta sad
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 18:51
  Zabrijali ste opako sa tim nabildavnjem nogu.....za to je potrbena krvav rad, puno opterecenja, težina i vremena......i opet nebuju prenabildane nama obicnim smrtnicima koji ne konzumiramo određene stvari......s ovim vjerovatno ih mozete oblikovat i ucvrstit da budu lijepe, ali dobivanje mišicne mase u tom smislu da se žalite , i to nakon 2-3 tjedna treniranja........mislilm cmon, uozbiljite se
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 19:37
ma znam,nisam ja mislila ono sad baš u tom smislu da mi se noge ful nabildavaju i da poprimaju mišicnu masu :D nego jednostavno ko da su mi nekako jace,ne znam kako da to objasnim :S ma to ce me samo skužit cure koje to doživljavaju isto kao ja slicno mi je i bilo s trcanjem pa sam na kraju ipak njime stanjila noge nego,vidim da postavljam definitivno glupa pitanja,tako da nastavit cu ja s insanity-jem bez obzira na ove moje dojmove,ipak ce mi prije donijet nešto pozitivno nego negativno
Back to Top
Push View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Push Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 03:34
  Pokusala sam downloadovati, ali mi nesto ne ide.. pa sada jurim na ebay :D Nadam se da cu uskoro dobiti i poceti, treba mi nesto zestoko.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.