New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 114115116117118 121>
Author
Cabxxm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cabxxm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 11:19
Super!

Trenutno radim neke odabrane treninge iz insanity-a i to svako drugi dan...odradija san cili insanity ali mislim da se stvarno treba pazit na prehranu ako se svaki dan vjezba...trenutno mi ovo vise pase... ;)

Hvala ti na info za asylum! Probam to uskoro pa javim dojmove... :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 12:30
Jako je dobar program! :D
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 23:26
Danas taman ga završila. Jako sam zadovoljna rezultatima i vrijedilo je pomucit se :)
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 16:12
ja sam 1mj odradila odlicno i stesala se za 5+, ali drugi mjesec mi je bio aljkav, prvih tjedan i pol sam bila uredna u vježbanju ali kasnije ne, došli rokovi na faksu, stres i ucenje i prestala sam - ne u potpunosti vec sam znala par puta tjedno odradit max interval sports trening, a o papanju da ne pricam.. u medjuvremenu i završila na antibioticima tako da vec cca 3 tjedna nisam ništa kvalitetno odradila..  sad mi je teško opet poceti a imam osjecaj da sa svakim satom dobijem par grama sala Big smile trebam savjet, da krenem opet iz pocetka ili od recovery weeka pa na drugi mj? prekjucer sam odradila pylo i izdržala sam ok 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 09:11
3 tjedna nisi? Smile iskreno ne znam kako taj insainity program ide, nešto sam nacuo :)

 Ali bih ti predložio, da kreneš od pocetka, imala si mjesec dana gdje si naucila bolje izvoditi vježbe,
ako kreneš od pocetka,mislim da bi trebala imati i bolje rezultate, jer ceš pravilnije raditi :)

Sve je u pocetku teško,najteže zapoceti, a u pitanju je tvoje zdravlje i tijelo :) misliš da bi to bilo previše 3 mjeseca da se organiziraš i da probaš i vidiš,i osjetiš kako si rekla sama ,da si se stesala i bila zadovoljna :)

Uzmi dan kada ceš poceti,prije toga mentalno i fizicki odmori,stvori si cilj i viziju što želiš,
- Kukati kako ništa ne možeš ,da je teško i ništa ne postici?
-Ili probati dati sve od sebe,pokazati da možeš samoj sebi i drugima ,i biti zadovoljna i ponosna na svoj rad i rezultat :)

Kada misliš da si spremna pocni iz pocetka, daj sve od sebe, imaš malo iskustva stime, 3 mjeseca je ništa ali opet puno :) Lijepi pozdrav! :) 

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 14:03
Mettasttaza hvala na postu Big smile za 5+ je! Imam još jedno pitanje, da li nakon cardio recovery-ia pijete whey? Danas mi je bratic dao svoj whey (ide na poduži godišnji pa da ne propadne Big smile) - gold standard 100% whey,  double rich chocolate - i želim ga probatiii, dosad sam uvijek vaniliju imala i jedva cekam!!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 15:00
Možeš ga pit iza cardio recovery-a jer ako si ga radila i sama osjetiš da ti baš za noge i nije neki recovery kad ti pocnu quadovi vrištat DOSTAAAAAAAAA :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 14:42
Evo ja se vec ubijam 3 tjedna u "Ludilu" i mogu vam rec nije lako, malo sam sad ovaj zadnji tjedan diga kondiciju, a do tad me bolija svaki mišic i svaka kost. Pošto ovo radim vec drugi (ipo) put, nekako tokom treninga sam dobija neke dojmove o ekipi koja trenira sa shaunom.. pa eto da podjelim to svama ako može.. :)
O Shaunu necu puno pisat, ako vec nisi normalan da prolaziš kroz ovo šta rec tek o tipu koji je sve to smislija...

Onda ima ona azijatkinja, ona ka da je navijena ne staje, sve ka nešto Shaun dodje kod nje, pa nešto keep pushin' dig deeper ovo ono.. a ja osobno mislim da je to njoj sve ništa, i da tek ona njemu pokaže šta je trening kad ostanu sami u 4 zida.

Ariel- sirotica svaki put mi dodje jadne cure žal, kad joj ovaj kaže tell people to keep pushing, onda ona ka da je na 100 smrtnih muka procidi jedvacujno keeeep pushin.. ja mislim kad se poreže da curi cokolada umisto krvi.

Ima i onaj crnac Kris, tip je najvjerovatnije pošto je ono dvorana, a on živi u tom kvartu skoknija na basket, a onda ga uvatija ovaj ludjak da nema basketa dok sa njima ne odradi trening.. šta ce jadan jedina dobra dvorana u kvartu, a njemu se baš igra košarka..

Onaj hispa lik, šta je kao brekdenser ili nešto, brate njemu ovo sve dodje ko popodnevna šetnja, kad niko ne gleda poljeva se vodom da izglada ka da se oznoija.

A onaj Anthoni, koji mali smrad, ja u životu veceg štrebera i liziguza nisan vidija, jeli kamera i Shaun blizu njega, lik se ubija, ozbiljna faca... cim se kamera odmakne tip se šverca nemilo, niti jednu vježbu neradi kako triba..

E.. ima i ona mala ricava kad je pita, how do you feel ona kaže I fell like sh*t.. onda su morali to cenzurirat, ugl. nije je više nikad ništa drugo pita.. :D

Ugl.. ima još ekipe al ovi su me se najviše dojmili.. :D

A sad ozbiljno, jedan od meni najdražih treninga, dosta težak, ali jako brzo daje rezultate, vrlo brzo se postiže kondicija. Cak iako kažu da ako imaš nekih problema sa ledjima ili nogama nije preporucljivo, meni osobno zbog kvalitetnih recovery istezanja i core vježbi dosta pomaže, samo je jako bitno da se ne ide preko nekih limita.

Edited by fit93 - 15 Srpanj 2013 at 14:51
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 16:17
hahah svaka cast na iscrpnom opisu svih likova
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 12:23
ahahahahahh,bravo majstore! :D
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 14:55
Originally posted by fit93 fit93 wrote:

Evo ja se vec ubijam 3 tjedna u "Ludilu" i mogu vam rec nije lako, malo sam sad ovaj zadnji tjedan diga kondiciju, a do tad me bolija svaki mišic i svaka kost. Pošto ovo radim vec drugi (ipo) put, nekako tokom treninga sam dobija neke dojmove o ekipi koja trenira sa shaunom.. pa eto da podjelim to svama ako može.. :)
O Shaunu necu puno pisat, ako vec nisi normalan da prolaziš kroz ovo šta rec tek o tipu koji je sve to smislija...

Onda ima ona azijatkinja, ona ka da je navijena ne staje, sve ka nešto Shaun dodje kod nje, pa nešto keep pushin' dig deeper ovo ono.. a ja osobno mislim da je to njoj sve ništa, i da tek ona njemu pokaže šta je trening kad ostanu sami u 4 zida.

Ariel- sirotica svaki put mi dodje jadne cure žal, kad joj ovaj kaže tell people to keep pushing, onda ona ka da je na 100 smrtnih muka procidi jedvacujno keeeep pushin.. ja mislim kad se poreže da curi cokolada umisto krvi.

Ima i onaj crnac Kris, tip je najvjerovatnije pošto je ono dvorana, a on živi u tom kvartu skoknija na basket, a onda ga uvatija ovaj ludjak da nema basketa dok sa njima ne odradi trening.. šta ce jadan jedina dobra dvorana u kvartu, a njemu se baš igra košarka..

Onaj hispa lik, šta je kao brekdenser ili nešto, brate njemu ovo sve dodje ko popodnevna šetnja, kad niko ne gleda poljeva se vodom da izglada ka da se oznoija.

A onaj Anthoni, koji mali smrad, ja u životu veceg štrebera i liziguza nisan vidija, jeli kamera i Shaun blizu njega, lik se ubija, ozbiljna faca... cim se kamera odmakne tip se šverca nemilo, niti jednu vježbu neradi kako triba..

E.. ima i ona mala ricava kad je pita, how do you feel ona kaže I fell like sh*t.. onda su morali to cenzurirat, ugl. nije je više nikad ništa drugo pita.. :D

Ugl.. ima još ekipe al ovi su me se najviše dojmili.. :D

A sad ozbiljno, jedan od meni najdražih treninga, dosta težak, ali jako brzo daje rezultate, vrlo brzo se postiže kondicija. Cak iako kažu da ako imaš nekih problema sa ledjima ili nogama nije preporucljivo, meni osobno zbog kvalitetnih recovery istezanja i core vježbi dosta pomaže, samo je jako bitno da se ne ide preko nekih limita.

Shaunn T naginje istom spolu pa sumnjam da išta radi s Tanjom izmedju 4 zidaLOL
Ali da si svakog procitao, jesiBig smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:08
Shaun naginje istom spolu?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 19:56
Hahaha istina, službeno je izaša je iz ormara, Tanja mu je BFF al mora san nekako zaokružit pricu... Jesam tolerantan ali brate kad me iznervira sa nekim vježbama koje nemogu napravit pa pocnem psovat... stvarno izbaci ono najgore iz covika

Edited by fit93 - 16 Srpanj 2013 at 19:58
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 14:04
Neznam dal bi ovu tu trebala pitat vezano uz Asylum, pa ako je greska recite :)
danas sam pocela radit od Asyluma "back to core" i prvi dio Back flysa za zagrijavanje sam nekako prezivjela zbog cudne boli kod slijepog crijeva. Nakon toga je dosao onaj monkey squats, to bez problema i nakon toga druga runda tog skakanja i onda me je tako pocela ubijat ta bol kod slijepog da sam odustala. jel imao netko takav problem ili ima li netko savjet?
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 23:23
ako ga nisi operirala nemoj se zaje.. smanji intenzitet vježbanja, i odi kod doktora ako bol ne jenjava, možda ti se upalilo slijepo crijevoSick
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 23:29
Originally posted by fit93 fit93 wrote:

Hahaha istina, službeno je izaša je iz ormara, Tanja mu je BFF al mora san nekako zaokružit pricu... Jesam tolerantan ali brate kad me iznervira sa nekim vježbama koje nemogu napravit pa pocnem psovat... stvarno izbaci ono najgore iz covika

He`s married too!!! Šteta.. i on i muž.. zgodni, lijepi.. znala sam ga sanjati dok nisam procitala da je gay. Ako je tak izdržljiv i lud u vježbanju kak je tek u drugim stvarima hahahahaLOLLOLLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 114115116117118 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.